Звездни компромати - януари 2020

  • 311 156
  • 3 551
  •   1
Отговори
# 3 510
# 3 511
  • Мнения: 3 439
Единственият въпрос е "Защо сега?".

# 3 512
  • Мнения: 1 812
Не сме.
Веднага ще ти го коментирам.
За мен е тенденциозна статията.
Уж над 20 г не ставали, а приятелка на авторката? Авторката на 18 ли е ?
Предвид това, което съм виждала когато се появи някъде този човек, категорично Не вярвам на обвиненията в изнасилване.

# 3 513
  • Мнения: 6 047
Аз съм много ЗА всички богати тарикати-мошеници да минат под ножа. Обаче мнооого некадърно според мен го правят. Ще има да съдят после държавата.

# 3 514
  • Мнения: 8 772
Единственият въпрос е "Защо сега?".

Защото сега е удобно някои да станат известни .

Не вярвам в тези редове.

По-скоро смятам че сами са му са се предлагали отколкото той да ги е изнасилвал .

# 3 515
  • Мнения: 3 439
И ще има защо. Това е нахлуване в частен бизнес все пак, представи си какви провомощия могат да си издействат оттук насетне... Не е много ОК.

# 3 516
  • Мнения: 6 047
Не казвам, че вярвам на статията, но авторката разказва в минало време. Това може да се е случило преди 10 години, примерно и тогава да са били на по 18. По принцип смятам, че ако са се случвали такива неща е трябвало да бъдат подадени сигнали тогава. Не сега да се сещат, защото някой го е изтропал в национален ефир.
Може да се вярва обаче, според мен, че господина е имал апетити към малолетни ако е вярно, че е имал взимане-даване с Лилана. Бях забравила за този слух, днес ме подсетихте. Цъкнах й името в гугъл да видя какво се случва с нея и ми излезе това:
https://m.fakti.bg/bulgaria/380767-pevicata-lilana-shte-pribira-tol-taksi
Добре се е уредила девойката.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 23:14 от **Bobby**

# 3 517
  • Мнения: 1 458
Фактът, че тези "култивирани бизнесмени" вече са в пенсионна възраст, не ги прави достолепни джентълмени... Както и не е факт, че всички сами им се бутат - както сега, така и преди.

# 3 518
  • Мнения: 7 710
Alessandra Ambrosio и семейство (боси крака+пуловер, хмм)
Скрит текст:


# 3 519
  • Мнения: 3 439
Това новите чехли на изрусената мис(ис) ли ще бъдат?

# 3 520
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 987
Една бъдеща мама - тенисистката Агниешка Радванска, която наскоро прекрати кариерата си, обяви във Фейсбук, че е бременна.
Скрит текст:
Снимката е с текст: "Време е за нов етап в живота ми".
Скрит текст:

# 3 521
  • Мнения: 11 555
Лизо изгря с песента Juice.

Скрит текст:

# 3 522
  • Мнения: 4 186
Лизо изгря с песента Juice.

Скрит текст:


Въобще не ми харесва, нито песен, стил, визия, глас.....нищо. И други песни погледнах, че от тук разбрах за нея

# 3 523
  • Мнения: 1 673
Ех, сетих се за Бет Дито. Не прави много песни вече май. Много харесвах тази. Sparkling Heart

# 3 524
  • Мнения: 18 558
Божков е изнасилвач, колкото и Харви У.

Общи условия

Активация на акаунт