Любители на Котки - Тема 141

  • 52 264
  • 738
  •   1
Отговори
# 585
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178

Правим се на заек😁 Рижко е добре, има по- апатични дни, в които повече спи, има дни, в които е игрив. Яде, наддава, докторите смятат, че е доста добре😊🤗

# 586
  • Мнения: 1 153
Отивам на пазар. Някой нещо да поръча?


Много са ви хубави котачетата. Особено ми е мил Рижко на Бубалеса, стискаме му палци да се оправи.

# 587
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 246
Бубалеса, как върви лечението? Виждам, че котачето е в идеално състояние Heart

# 588
  • Мнения: 862
Здравейте, момичета!
Ние имаме записан час за кастрация в събота в 13 ч. Използваме услугите на ветеринарите във ВетХаус, Овча Купел и те дадоха зелена светлина за кастрация на 7 месеца. Макс май навлиза в тийнейджърството, малко е странен в последно време - сутрин докато се оправям в спалнята се дере да реве на вратата в хола, а преди нямаше такива проблеми. В спалнята му е забранено, защото още не сме махнали една открита машина с кабели и той спи сам в хола. Притеснявам се, че стои доста време сам и се чудя дали не му е много скучно. Има си играчки иначе.
Отделно началото на годината минахме на Cat's Best дървената постелка и никак не разбирам всички хвалби. Залепя му се за козината, прави всичко мармалад, мирише си, единствения плюс, който намирам е, че мога да я изхвърля в тоалетната. И да ви се оплача, акото му мирише невъобразимо много..

Един данък:

# 589
  • Мнения: 9 842
Среднощно слънце, при Ади миризмата и тръткането се оказаха от неподходяща суха храна, Applaws просто не му понася на стомахчето.

# 590
  • Мнения: 15 333
Слънце, щом акото му мирише, вероятно храната не му понася т.е. не е неговата храна. Поне аз съм забелязала това при Мая. Един път, Мая беше мъничка, сгреших и купих суха и мокра храна от Лидъл. Ееее, тя, че е ужасна, ужасна е, никога повече, но акото и така миришеше, ужас, и започна да пръцка, а пръцкането как ухаеше, не е истина. Забелязвайки това веднага смених храната и ароматите изчезнаха. Сега всичко е нормално.

Стискам палци за кастрацията. Дано всичко да е наред. Ще е. Успех! Hug Flowers Four Leaf Clover

ПП С Нори сме писали по едно и също време. Grinning

# 591
  • Мнения: 862
Благодаря ви, момичета! Купих по 400 г Concept for life, Feringa, Smilla и Purizon от zooplus, за да видя дали ще ги хареса на вкус и ще наблюдавам дали става по-добре от някоя. Консерви му давам Animonda Carny, сега взех и Smilla.

# 592
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 246
... и започна да пръцка, а пръцкането как ухаеше, не е истина.
И е подло, безшумно Simple Smile. След годинка спира.

# 593
  • Мнения: 14 101
По повод пръцканията, ние с Лъчко имаме смешна случка. Гушнала съм го диването, лежи по гръб на коленете ми и както ме хапеше по ръцете, пусна безшумна "пиратка". Така замириса, че самият той спря да ме яде и задуши с носле. Казах му: "Какво се чудиш, от твоя г*з дойде". Със сълзи се смяхме с децата.

# 594
  • Мнения: 15 333
Joy Ооох, разсмяхте ме, но е истина, безшумни и подмолни са тия котешки "гърмежи" и много силно уханни. Joy

# 595
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Топче не е пръцкал, но като взехме Ушатото отначало ни обгазяваше.
Същото търчи като кон из вкъщи от сутринта, води ни само в кухнята, нали му намалихме порциона, а то е свикнало да плюска неконтролируемо.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 12:54 от Ивекс

# 596
  • София
  • Мнения: 1 715
Котьо, наистина спира. Чудех се защо като беше малък, пускаше ухания, пък после престана Simple Smile

Среднощно Слънце, Cat's Best и аз не харесвам. Сега сме на World's Best, но купувам и WeeLitter - соева.

# 597
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Нали само лежа и пазя дивана, не съм сама, шкемби се настани.

Моля, абстрахирайте се от коледната покривка, не ми дават да я махна. Joy

# 598
  • Мнения: 9 196
Ох, Dara888  със сълзи се смях и моя е пръдльо..


най ми е  гадно сутрин, като се качи на главата почва едно мър,пър и след малко се чува  едно "фшшшт" ..веднага ставам то в стаята не се седи

# 599
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Joy

Излизам от банята и шаш, котката изчезна, тук Ушато, там Ушато, никъде го няма, обикалям и го търся на всички тайни места, забелязвам леко открехната врата и...




Joy

Общи условия

Активация на акаунт