СЕПТЕМВРИйски мaми 2020 - ТЕМА №1

  • 24 503
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 335
Привет дами! Аз май също съм в кюпа с подутия корем, едно на ръка от бебо, а другото е от запек.... само и единствено от солено тесто ми се успокоява корема и познайте - сутрин геврек, на обяд сандвич, вечер - спагети, тортила... Много ми е тежко, ще пробвам и аз с пробиотик. Лошото е, че сладко не понасям (а иначе обожавам) и не мога да си пия сиропа за разхлабване, такова чудо е. Плодове не ме влекат, а месото съм го отказала..
Пробвай с ленено семе, смляно. Ям го с кокосово мляко и ми действа много добре. С кисело мляко не е такъв добър ефекта.

# 691
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Тиква също можеш да пробваш.

# 692
  • Мнения: 363
Микс, и мен само това ме влече. Хич не искам месо, а сладко да не видя. А иначе мн обичам. Влече ме към картофи, ориз, паста, кашкавал, сирене. Обикновено неща, без мн аромати и подправки. А от миризмата на чесън как ми се повръща...
Аз вече отказах една покана за събиране, вечерна беше, а аз тогава съм най-зле. Казах, че съм болна и имам стомашни проблеми, то не е далеч от истината 😂

# 693
  • Мнения: 163
Здравейте,  някой може ли да ми помогне с разчитането? Какво ще рече локална хипертрофия, докторът каза, че всичко е наред, да продължавам с Дуфастона и след 2 седмици пак на преглед.

# 694
  • Мнения: 1 680
Здравейте,  някой може ли да ми помогне с разчитането? Какво ще рече локална хипертрофия, докторът каза, че всичко е наред, да продължавам с Дуфастона и след 2 седмици пак на преглед.

След като е казал, че всичко е наред, не се опитвай да търсиш какво е "локална хипертрофия", защото може да се притесниш излишно и да го мислиш две седмици. Ако имаше нещо притеснително той щеше да ти обясни.
По принцип "хипертрофия" означава увеличен обем на тъкан. При парциална мола би следвало да има кървене и размерът на ембриона да закъснява. При теб няма такъв проблем, така че не го мисли.

# 695
  • Мнения: 95
Момичета,сушени сливи си взех понеже ме мъчи запека още преди да разбера,че съм бременна,а попринцип си ходя всеки ден. Изядох 3 сливки и след 15 мин бях в тоалетната.Пробвайте 😊

# 696
  • Мнения: 243
Момичета и моят преглед най-накрая мина. В 10г.с и 6 дни. Дори ни казаха, че най-вероятно ще е момче и ние направоо 😍😍😍. Сега само ще чакаме вече ФМ и ще се молим всичко да е наред!

# 697
  • София
  • Мнения: 39
Аз сутрин закусвам варена елда с масло и сирене,действа много добре върху споменатия проблем !

# 698
  • Мнения: 95
Момичета и моят преглед най-накрая мина. В 10г.с и 6 дни. Дори ни казаха, че най-вероятно ще е момче и ние направоо 😍😍😍. Сега само ще чакаме вече ФМ и ще се молим всичко да е наред!

Честито! Дай боже всички да се зарадваме скоро така 😍😍

# 699
  • Мнения: 430
За запека аз пия повече течности, фреш, плодове... тестото е голям вредител. Изведнъж явно се "наядох" не мога да погледна месо, хляб, питка, закуски, сандвичи... много рядко правя на детето и понеже тя настоява да ядем заедно тогава си позволявам тост... но иначе гледам да пия вода и да ям колкото е възможно по здравословно, въпреки, че от сладкото не мога да се откажа категорично... но го правя защото с 1вата бременност имах страшен запек и много ме е страх да не стане пак...

muuucuni страхотна новина честито!

Аз съм 9+6г.с от сряда изведнъж всички нерзположения ми изчезнахаа дори корема ми не  е издут и е мек... и си казах това беше и този път Sad много ми беше мъчно. Днес едва отидох на преглед даже едва не заплаках докато чакам моя ред.. Като разказах на док (той е мъж) каза че туй жените не сме добре, ако ни е зле що така ако е добре пак така... А аз просто исках да приключва и като ми показа човечето си лежи и си почива преди чаках да му пораснат краката, днес гледах само дали му тупка сърцето Simple Smile вика здраво хубаво бебе ей го на Simple Smile вече е човече. После си записах час за другата седмица и така хубаво се наревах в колата, че сега съм като нова (даа и си мислех че ми е минало всичко, нали.)


Весел празник на всички обичайте и бъдете обичани и пияни от любов Heart Exl

# 700
  • Мнения: 2 129
Муцуни, Сънфлауър, чудесни новини! Браво! Все така да е от тук нататък 💞

# 701
  • Мнения: 120
Момичета, измислихте ли името на новата тема? Simple Smile

# 702
  • Мнения: 2 129
ВикиТейлър предложи "Септемврийче с тупкащо сърце сгушено на топло си расте" ❤ и момичетата го харесаха. Та ще е това май. Ако имате други предложения, давайте ги, за да може да се гласува 🌼

# 703
  • Мнения: 35
Аз пия фолиева 5мг., магнезий, витамини с омега, прогестерон, но шпа и имам 4 апликации инсулин на ден. Още не ми личи и се надявам до 15 г.с да не проличи защото не сме казали на никой даже и на децата.
Здравейте с гестационен диабет ли сте?

# 704
  • Мнения: 243
Момичета, вече започнахте ли да използвате специална козметика за коремчетата, гърдите, крака против стрии и целулит? На какво се спряхте?

Общи условия

Активация на акаунт