Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 779
  • 736
  •   2
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Аз съм ползвала черното бурканче с перлен цвят и останалите момичета говорят за нея. Мисля че другата е пастелна и е подходяща също за изравняване тона на клепача, но така и не успях да открия повече информация.

https://www.parfimo.bg/artdeco-eyeshadow-base-osnova-pod-senki-za-jeni-5-ml/?

Пастелната https://www.artdeco.com/en/makeup/eyes/eyeshadow-base/all-in-one … -primer-2914.html

Имала съм и минералната в тубичка преди доста години. Тогава беше в сива опаковка (сега е в чена) и не ми хареса особено. Водят я за чувствителни очи и за това не правеше толкова наситени цветовете, а и не издържаха сенките като с тази в бурканчето. Сега не знам дали има промяна.

# 61
  • Мнения: 7 570
Аз съм доволна от тази.

# 62
  • Мнения: 441
Цитат
За да не е спам: За пореден път да похваля спиралата на Голдън Роуз Panoramic lashes. Скоро няма да я сменя с друга - такъв обем и дължина на миглите не съм имала с никоя друга (а доста съм пробвала). Харесва ми и това, че не се рони и не се отпечатва на клепача. Намалена е в Лили и се възползвах отново Blush
Това от другата тема, на колко е намалена? И ако ти се качва снимка как стои...

Здравейте! По спомени - на 5лв и нещо е намалена. Успях криво да изрежа една снимка, тъй като днес няма да излизам и да се гримирам Grinning на живо е по-добре Grinning

# 63
  • Мнения: 2 588
Аз съм доволна от тази.


И аз съм много доволна от нея. Нищо общо с базата на Essence.

# 64
  • Мнения: 1 376
А продава ли се някъде или трябва да се поръча АртДеко?

# 65
  • Мнения: 7 570
Има Артдеко в Дъглас и в някои градски козметични магазини. Иначе от Нотино.

И да, базата на Есенс за нищо не става, както и повечето им продукти. Като ученичка и първите години студентка се гримирах главно с тях, и тогава не бяха добри, но за 10 + години не са повишили качеството. Малкото им наистина страхотни продукти са спиралата за вежди и металическите сенки.

# 66
  • Мнения: 4 611
Доволна съм от защитния крем на Бочко за лице и тяло. Мажа си главно ръцете с него, много приятна текстура, прави кожата мека и не оставя мазно усещане след това.
Имат и много приятни сапунчета с лавандула, които харесвам също (не изсушават кожата), както и кремът им за кожни раздразнения.
При кожни раздразнения (рани, възпаления) много добре ми действа и прополисов мехлем с невен. За съжаление веднъж си го взех и оттогава не го намирам никъде точно същия.

Последна редакция: сб, 28 дек 2019, 17:21 от Уейв

# 67
  • Мнения: 3 541
Бочко кърпи и сапуни харесвам, както писах и по-назад и душ гелът за коса и тяло много ми хареса.
Ползвала съм преди време и техния репелент против ухапване от насекоми.

# 68
  • Мнения: 5 721
Момичета, от къде мога да поръчам този фдт?
Беше ми подарък и е уникален, но в магазините в няшият град го няма.

# 69
  • Мнения: X
Препоръчайте ми хубава очна линия. Simple Smile
В началото на годината си взех на мейбълин в бурканче и с четка. Четката въобще не ми хареса, очната беше с лек брокат и изсъхна много бързо.

П.п.И аз съм доволна от посочената база на Артдеко. С нея цял ден не ми е  мърдал грима.

# 70
  • Мнения: 5 102
Момичета, от къде мога да поръчам този фдт?
Беше ми подарък и е уникален, но в магазините в няшият град го няма.

От додис може да се поръча.

# 71
  • Мнения: 2 778
Влизам да похваля кремовете за тяло от серията Planet spa на Ейвън. Бурканчетата им са ми много симпатични и за парите си вършат не лоша работа. За Коледа ми подариха Radiant Gold. Лъщя си с кеф по празниците Smile Частиците са фини и ненатрапващи се.

# 72
  • Мнения: 1 376
Препоръчайте ми хубава очна линия. Simple Smile
В началото на годината си взех на мейбълин в бурканче и с четка. Четката въобще не ми хареса, очната беше с лек брокат и изсъхна много бързо.

П.п.И аз съм доволна от посочената база на Артдеко. С нея цял ден не ми е  мърдал грима.
Аз си взех на Revolution Ренесанс Флик. Малко некадърна съм с очните линии, но с тази се оправям.

# 73
  • Мнения: 4 611
Много съм доволна и от тези депилиращи ленти, чудих се дали са за темата, но все пак ги пускам ако някой се интересува. В дм ги има също. https://remedium.bg/hair-removing/strep-argan-oil-depilatory-strips-body-20.html

# 74
  • Мнения: 1 376
Много съм доволна и от тези депилиращи ленти, чудих се дали са за темата, но все пак ги пускам ако някой се интересува. В дм ги има също. https://remedium.bg/hair-removing/strep-argan-oil-depilatory-strips-body-20.html
Аз съм си най-доволна от Дева, поне за лице. За тяло не ползвам, малко са ми и ги бръсна.

Общи условия

Активация на акаунт