Всякакви въпроси относно съдомиялните - тема 23

  • 30 289
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 494
Имам същата съдомиялна и съм много доволна от нея.  Коментарът наистина е безумен.  Rolling Eyes
Възможно е да е безумен коментарът ми, не ми се е налагало да търся миялна 15-16 г  и не знам какво се предлага на пазара.

# 46
  • Мнения: 791
Когато ми докараха моята (Бош), се шокирах и аз от пластмасовото дъно (мисля, че не бях обърнала внимание в шоуруума). Предишната ми (Електролукс) мисля че беше отвътре изцяло алпака тип. Ползвам я вече повече от 6-7 години и нямам никакви забележки, много съм доволна. Та мисълта ми е, че не бива това да ви спира от покупка.

Кошниците не са емайлирани, а имат някакво като полиетиленово покритие, което хем предпазва от ръждясване, хем щади и съдовете от одраскване. Мисля че всички съвременни миялни са така.

# 47
  • Pazardjik
  • Мнения: 449
От няколко дни моята прави следния номер,свети индикатора,че няма сол,а сол има.Свети като я вкюча и избера програма и като започне изгасва.На какво се дължи...?

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 144
Здравейте, ще купуваме съдомиялна и сме се спряли за сега на този модел Беко. Някой да сподели опит с нея или препоръки какво да гледаме при покупка изобщо?
https://www.technopolis.bg/bg/Svobodno-stoyashti-s%C3%A0domiyaln … -28123-X/p/680404

# 49
  • София
  • Мнения: 3 461
Като гледам характеристиките са същите като на моята 28120.Взимай смело Без забележки След проучването,което направих преди покупката на моята,тази покри и надмина повечето критерии

# 50
  • Мнения: 287
Според вас коя е най-най-най-малката съдомиялна?

# 51
  • София
  • Мнения: 12 006
Според вас коя е най-най-най-малката съдомиялна?
Тип кубче. Напримемр като тази https://www.technomarket.bg/mialni/aeg-f-56202w0-09155320
Има и на други марки /малък избор/, но аз лично друга марка от "кубчетата" не бих взела.

# 52
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 442
Здравейте,
може ли да ми помогнете в избора между тези две съдомиялни Бош  и Беко.
От вчера се чудя, гледам, сравнявам и не мога да преценя коя да избера.

# 53
  • София
  • Мнения: 853
Ако Бош, Ви е по джоба, вземете го, няма да съжалявате. Смятам, че няма как да се прави сравнение между двете марки.

# 54
  • Мнения: 73
Сравняваш магаре е кон - как да стане?

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 379
Няма място за сравнение между Бош и Беко...

# 56
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 442
И аз клоня към Бош-а, но инверторния мотор на Бекото и фунцията TrayWash ме накара да се замисля. Цената не е определящият фактор при вземане на решението, а качеството и функциите на съдомиярните.

# 57
  • София
  • Мнения: 853
Сравнявате кон за кокошка. Тази "функция" с бързото измиване, предполагам е като за преплакване. Не вярвам да се справи с по-замърсени съдове. Бош има и изсушаване със зеолит, което си струва. Моята съдомиялна суши така, е доволна съм, въпреки, че не е Бош.

# 58
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 442
Благодаря много Simple Smile
Явно ще е Бош-а!

# 59
  • Мнения: 4 239
Според вас коя е най-най-най-малката съдомиялна?
Тип кубче. Напримемр като тази https://www.technomarket.bg/mialni/aeg-f-56202w0-09155320
Има и на други марки /малък избор/, но аз лично друга марка от "кубчетата" не бих взела.
Посочената от Афродита е от сравнително малките. Но има и още по-малки, които са показани /рекламирани и за каравана. Препоръчвам ви търсене "съдомиялни кубче" без конкретни марки и ще видите описаните от мен.

За сравняване между Бош и Беко - от 4 такива уреда във фамилията ни (по 2 от марка), мога да кажа, че Беко не отстъпват по функционалност, икономичност, качество на измиване.
Разгледайте опциите на двата уреда и си изберете тези, които на вас ще са ви по-удобни.
Допълвам - впечатли ме програмата на Беко TrayWash™ за измиване с повишено налягане на много замърсени съдове и скари. В посочения модел на Бош има ли аналогична функция?

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 19:35 от tetka_the_best

Общи условия

Активация на акаунт