Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 7

  • 71 541
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 2 016
Има си специален документ това е обменна карта на бременната и с нея отиваш да раждаш където ти харесва. Това е стандартен документ който не е някоя от измишльотините на Щерев. Аз подкрепям Токуда. Дори и да останеш в Щерев където безкрайно уважавам д-р Александров нямаш гаранция с кои акушерки ще раждаш или дали на смяна няма да е почти 85 годишната им педиатърка.

# 751
  • Мнения: 16
Мале мале... Направо не знам. Ще видя и другите лекари в Щерев как са, но ако реша да отида примерно в Токуда от Щерев вадят ли ти цялото досие с всички изследвания и прочие и от къде мога да го изискам. Предполагам, че от регистратурата?
Да, от регистратурата всички документи ще ти дадат в комплект. Най- късно до 36 седмица обикновено на другата болница ще са необходими.
ИЗбрах щерев, защото исках да съм хем в добри ръце , хем в добри условия , а и бременността ми беше мн лека, бебчето мн здраво.
Към днешна дата след случилото ми се бих се спряла и аз на Майчин дом или Токуда.

# 752
  • Мнения: 826
Joy_spl, тя на прегледите прави чудесно впечатление. Реално, аз до раждането си бях с убеждението, че съм направила най-добрия избор. Избрах я точно заради множеството положителни коментари тук. Може би просто вече й идват в повече пациентите.
Д-р Гогова беше лекар на момичето, с което бях в стая след раждането. Дойде да я види в неделя, въпреки че не беше на работа. Даде й напътствия какво да прави след като се прибере, за да се възстанови по-бързо, а самото момиче беше възхитено от нея. На мен също ми направи много добро впечатление.

Абсолютно потвърждавам!
Същото беше и при мен до раждането!
Избрах я на база отзивите, всичко в прегледите течеше нормално, отзивчиво и дори професионално ... до момента на раждането !

Присъединявам се към момичетата. На прегледите ми винаги е била усмихната, мила, обстоятелствена...раждането беше ад. Не стига, че беше препряна, нищо не обясняваше, нито какво ти слагат в системата, нито защо, нито какво следва. Само мрънкаше как не се напъва достъчно добре, как ставало бавно, какво съм чакала.... беше много груба.  Да не говорим, че след като родих , смяната и беше свършила, но имаше още 1 момиче, нейна пациентка, което раждаше и тя го заряза да напъва само, клекнало до леглото, докато тя спи на стола в коридора. Е тази гледка ме отвртати тотално.
Това направо ме изуми!
Явно наистина пациентите са й в повече 🧐🧐🧐

# 753
  • Мнения: 2 022
Ако ще се местите от Щерев, изберете доктор Димитров в Надежда и няма да сбъркате! Възхитителен лекар и човек. Доктор Михайлович му беше ученик преди 3 години, като се следях аз и явно е попил от добрите черти на Димитров, поне както го описвате.

# 754
  • София
  • Мнения: 39 805
Моля пуснете нова тема.

# 755
  • Мнения: 27
Здравейте ,боже какви неща прочетох за Арабаджи.Аз съм в 19г.с в момента и се следя при доктор Савова, но ми каза че само до 34г.с.ще съм при нея.Бях се насочила към Арабаджи, но вече се замислям.

# 756
  • Мнения: 64
Black Cat89 Аз също бях при Савова, до последния ми преглед през декември. Тогава бях в 24та седмица. Съвета ми е да не изчакваш чак до 34гс при нея обаче, защото ти остава малко време за да откриеш твоя си лекар при който да раждаш. Аз сега с тези коментари направо съм объркана и тепърва започвам от начало да проучвам други места, лекари и прочие и въпреки това очаквам прегледа при Арабаджи защото въпреки коментарите много вярвам и на интуицията си.

# 757
  • Мнения: 685
И моят съвет е да не чакаш 34 седмица. Аз след като разбрах, че няма как да родя при репродуктивната си докторка още в 17 седмица се преместих при д-р Михайлович и наистина се радвам, че го направих, защото имах нужда от това време за да изградим доверие помежду си и да съм сигурна, че това е лекаря при който искам да родя.
Здравейте ,боже какви неща прочетох за Арабаджи.Аз съм в 19г.с в момента и се следя при доктор Савова, но ми каза че само до 34г.с.ще съм при нея.Бях се насочила към Арабаджи, но вече се замислям.

# 758
  • Мнения: 955
Аз си бях купила пакет от Щерев, за което съжалих, но все пак си използвах, въпреки, че вече бях убедена, че няма да раждам при Арабаджи и като цяло в болницата. Взех си документите и по живо по здраво си отидох с тях в Токуда. Акушерката на моята лекарка в Токуда е бивша акушерка на Арабаджи и като цяло не я е коментирала, но си личеше, че и тя не е с добро мнение за нея. Звъняла съм 2-3 пъти в Щерев да й оставям съобщение, уж щяла да ми върне обаждане. Само 1 път ми върнаха обаждане, не нейно величество Арабаджи, а даже не разбрах кой. Специализантка май. Бяха ми излязли много завишени левкоцити, съответно и бактерия в стерилната урина. Бях вече в доста напреднала бременност. Каза ми да взема някакъв Пробиотик. Попитах да ми препоръчат какъв, казаха каквото ми дадът в аптеката Joy и друг път съм споделяла, че Арабаджи дори не си даде телефона. Още в 5ти месец започнах да се следя при друга лекарка. Отговаряше ми на вайбър, пращах й изследвания, казваше ми точно какво и как да пия и тнт. За д-р Димитров в Надежда и аз съм чувала само хубави неща.

# 759
  • София
  • Мнения: 23 006
Мен Димитров ме прие за преглед преди да постъпя за раждане, добро впечатление ми направи.

# 760
  • Мнения: 27
Знам че 34 г.с е твърде скоро преди раждането,но на Савова и имам много доверие и ме е страх да се преместя при друг лекар, но ще си помисля хубаво и ще проуча мнения за останалите лекари в Щерев,засега съм решила там да раждам.Валериева ми направи хубаво впечатление от един спешен преглед,но ми се иска лекар с повече опит.
Black Cat89 Аз също бях при Савова, до последния ми преглед през декември. Тогава бях в 24та седмица. Съвета ми е да не изчакваш чак до 34гс при нея обаче, защото ти остава малко време за да откриеш твоя си лекар при който да раждаш. Аз сега с тези коментари направо съм объркана и тепърва започвам от начало да проучвам други места, лекари и прочие и въпреки това очаквам прегледа при Арабаджи защото въпреки коментарите много вярвам и на интуицията си.

# 761
  • Мнения: 286
Black Cat89, с две ръце ти препоръчвам д-р Милчева. Внимателна, грижовна, мила и изобщо един страхотен лекар за мен. Близо 4г. бях при нея и не ме е разочаровала нито веднъж. Помогна за създаването и раждането на най - голямата ми мечта!

# 762
  • Мнения: 27
Благодаря за препоръката. Ще изчакам още препоръки и другата седмица да ми мине втората финална  и тогава ще решавам.
Black Cat89, с две ръце ти препоръчвам д-р Милчева. Внимателна, грижовна, мила и изобщо един страхотен лекар за мен. Близо 4г. бях при нея и не ме е разочаровала нито веднъж. Помогна за създаването и раждането на най - голямата ми мечта!

# 763
  • Мнения: 854
Аз препоръчвам д-р Коновалова. За мен тя е страхотен лекар и човек! Бях с проблемна бременност и благодарение на нея успях да родя точно на термин, а прогнозите бяха, че надали ще изкарам до 35-та седмица.
По време на раждането беше плътно до мен. След като ми поставиха епидурална, изгаси лампите и ми каза да си почина, за да имам сили за напъните. Седна на един стол до мен и когато се събудих (защото бях задремала), тя още беше там.
Имам епизиотомия, също ме натискаха по корема, но нямам спомен да е било болезнено или травмиращо.
Единственият проблем (явно такава е практиката в Щерев) е, че ни наблъскват с окситоцин, супер бързо се стига до пълно разкритие, а бебето остава високо. Наложи ми се много време да напъвам без да имам напъни, за да слезе бебето. Когато дойде време за същинската част, вече бях изтощена и нямах сили дори да дишам. Затова и се наложи да ме понатиснат и да ме цепнат.

# 764
  • София
  • Мнения: 2 016
Не е проблема в Окситоцина а че не могат да водят по правилата нормално раждане. Никой не иска да те чака цял ден а и ако не родиш в неговата смяна парите от теб ще отидат при следващия лекар който те поеме.

Общи условия

Активация на акаунт