Пътят на честта - Тема 9

  • 37 919
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 789
Бубулина, научете я тая пунктуация. Мерси.

# 721
# 722
  • Мнения: X
Станиславчето има харизма колкото Кера и мъжа си, та... да не сбърка с впускането в това приключение. Сигурно и тя на кастинг се е явила и о, чудо! била е най-подходяща измежду всички явили се. То от много артисти нищо не става, те пък решиха, че от всеки човек, артист става! И малко като приятелско събиране, на което са решили, че са мнооого талантливи и я, чакай едно филмче да им направим на идиoтите, да зяпат там. Ама все по-малко идиоти кълват на бездарие...

Последна редакция: ср, 02 юни 2021, 20:54 от Анонимен

# 723
  • Мнения: 4 868
Станиславчето има харизма колкото Кера и мъжа си, та... да не сбърка с впускането в това приключение. Сигурно и тя на кастинг се е явила и о, чудо! била е най-подходяща измежду всички явили се. То от много артисти нищо не става, те пък решиха, че от всеки човек, артист става! И малко като приятелско събиране, на което са решили, че са мнооого талантливи и я, чакай едно филмче да им направим на идиэтите, да зяпат там. Ама все по-малко идиоти кълват на бездарие...

Тя дори не е актриса, при толкова много актьори чакащи работа, да вземат човек, който има някаква работа и без актоьрско образование, за мен е неприемливо

# 724
  • София
  • Мнения: 5 146
И Асан е хора... Grinning

# 725
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
bubulina_baby, кому е нужно да пишете едно и също на две последователни страници от темата? Смятам, че участниците в темата и от един път разбират. Принципно в една много голяма част от професионалните области е така - работните места се заемат от непритежаващи съответната квалификация.

# 726
  • Мнения: 4 868
bubulina_baby, кому е нужно да пишете едно и също на две последователни страници от темата? Смятам, че участниците в темата и от един път разбират. Принципно в една много голяма част от професионалните области е така - работните места се заемат от непритежаващи съответната квалификация.

Извинявам се за натрапването, просто за съжаление е така

# 727
  • Мнения: 775
Ако искат и трети сезон да пуснат.Нито диалозите като диалози,нито играта като игра.Трябва да захлебят и актьори и екип.Кой се отказва като им поднасят пари?

# 728
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Моля, някой да направи нова тема, че скоро е страница 50. Правилата на форума определят, че темите се заключват след 50-тата страница.
С малко дете съм и няма да мога да следя.
По принцип мога да я пусна, но не мога да обещая, че нататък ще имам възможност да поддържам следващи.
Освен това в момента все още не сме на 50-та стр., а утре чак вечерта ще съм на линия. Дано да ни изчакат.

# 729
  • Мнения: 81
Ама вие защо си мислите, че момичето може да е взето за актриса. Снимката е с гримьорката, а като гледам има този талант. Много бързо ги преценявате кой добър кой не и даже мисля, че тази статия точно тук е родена и адски глупава ама за ей такива будали, както горе някой каза ги пишат жълтите и същите такива им пълнят гушите Simple Smile

# 730
  • Мнения: X
Станиславче, ти ли си? 😄

# 731
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не съм чела това, което се крие зад линка, даден по-горе. Точно защото от досегашните ми наблюдения не съм убедена, че в тези сайтове - пловдив 24, марица, варна 24 и подобни, има някакви авторски материали. Не мога да нарека журналисти работещите за тях, тъй като за мен те са просто снабдители - снабдяват с информация, взета от социалните мрежи и форумите. След това добавят 3-4 думички и "статията" им е готова. И баламите се "ловят на кукичката".


И защо непременно само заради това, което мислят и изразяват, на пишещите тук се "превръщат" в някого конкретно? Не че съм съгласна с всичко написано от  MariyaYana досега, но забелязвам, че вече втора самоличност ѝ се вменява. При това - нямаща нищо общо с предишната Satisfied

# 732
  • Мнения: 81
Станиславче, ти ли си? 😄
Не и едва ли някога щ3 се появи тук познавайки я

# 733
  • Мнения: X
Ами... няма да се разплача, нали знаеш!

Нищо на никого не вменявам, DamaPika! Понякога си толкова... сериозна, че не различаваш шегата в тона. Хич не ме интересува, тя ли е, коя ли е. Появила се тук, която и да е, пише си каквото си иска, както и всички останали, и толкова. Всеки си отстоява мнението и смята единствено своето за вярно.

# 734
  • Мнения: 3 333
От 12.07 по Нова започва повторение на филма. Тъкмо ще си припомним нелепиците в сценария. Щото някой се забравят, но други са незабравими. 😃

Общи условия

Активация на акаунт