На море в Турция - тема 65

  • 59 117
  • 759
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 5 060
peterky2002, близки бяха в Анталия средата на октомври и споделиха същото, съгласна съм. Но не ми се лашка с автобус до там, а с кола, ако сме, ще трябва да е с нощувки. Добра идея ми даваш, де. Със самолет средата на октомври същият клас хотели са като с автобус през средата на септември до Кушадасъ. Така или иначе, докато не иде на новото място половинката, само ще си гледам Simple Smile

valerko, на номер 1 в списъка ми е Амарата, благодаря Simple Smile

# 466
  • Мнения: 112
Здравейте! До края на ранни записвания остават само пет дни, а аз все още не съм решила кой хотел да избера.И тази година отново се спряхме на Белек за 9 нощувки от 16 септември със самолет. Ние сме двама възрастни, държим на хубав плаж, много зеленина, чистота и добро обслужване. Не се вълнуваме от пързалки, алкохол и морски дарове. Бях си харесала Клуб Астерия и Мега Сарай, но агенцията с която пътуваме не ги предлага, а Турс клуб имат само седемдневни пакети. От Тез тур ми предложиха :
Spice Hotel
Zeynep Hotel
Sirene Belek
Limak Arcadia
Limak Atlantik
Alva Donna Exclusive
Maritim Pine Beach
Ако някой е почивал или има впечатления от тях ще съм му много благодарена да ми помогне в избора. До сега в Белек сме почивали само в Кристал Тат и Папилон Белвил. Забравих да добавя, че предпочитаме хотел пред вили.

# 467
  • Мнения: 3 638
Някой почивал в Azura Deluxe Resort Hotel & SPA ако може да сподели мнение?
Има ли достатъчно забавления за деца, моите са на 3 и 8 г.

# 468
  • Мнения: 98
Абакс са пуснали някои доста ниски цени за определени хотели,напр.за Swandor Topcapi Palace.Смятате ли че са реални?

# 469
  • Мнения: 152
Здравейте! До края на ранни записвания остават само пет дни, а аз все още не съм решила кой хотел да избера.И тази година отново се спряхме на Белек за 9 нощувки от 16 септември със самолет. Ние сме двама възрастни, държим на хубав плаж, много зеленина, чистота и добро обслужване. Не се вълнуваме от пързалки, алкохол и морски дарове. Бях си харесала Клуб Астерия и Мега Сарай, но агенцията с която пътуваме не ги предлага, а Турс клуб имат само седемдневни пакети. От Тез тур ми предложиха :
Spice Hotel
Zeynep Hotel
Sirene Belek
Limak Arcadia
Limak Atlantik
Alva Donna Exclusive
Maritim Pine Beach
Ако някой е почивал или има впечатления от тях ще съм му много благодарена да ми помогне в избора. До сега в Белек сме почивали само в Кристал Тат и Папилон Белвил. Забравих да добавя, че предпочитаме хотел пред вили.

Alva Donna -  не.
Martim Pine Beah - зеленина отвсякъде.
Spice Hotel - да.
Предполагам ,че веригата Limak си държи на качестовот, но не сме почивали в техен хотел и не мога да дам мнение.

# 470
  • Мнения: 152
Имаме вече избран хотел в Сиде - Алхамбра
С частичен изглед море
За 25.9 - 2490лв.
Някой миналата година да е бил от групата?
Ще съм много благодарна да сподели мнение 😀🌸😀
Миналата година не сме почивали, но по-миналата - да.
Уникален хотел. Много сме доволни от всичко. Този от Роялите в Сиде е най- хубав.

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Лункреция,
Много благодаря! 🌸
Утре смятам да платим, докато не са свършили местата 😀
А може ли на лични някой въпроси?

# 472
  • София
  • Мнения: 6 268
Аз все още не съм решила за хотел, в петък имах безуман кореспонденция със служител на  Ориент99 и много се ядосах.

Но сега се чудя нещо друго - при сключване на договор трябва ли да представя данни на паспортите на всички ни? Проблемът е, че тепърва ще си издаваме паспорти...

# 473
  • Мнения: 163
Аз все още не съм решила за хотел, в петък имах безуман кореспонденция със служител на  Ориент99 и много се ядосах.

Но сега се чудя нещо друго - при сключване на договор трябва ли да представя данни на паспортите на всички ни? Проблемът е, че тепърва ще си издаваме паспорти...

Да необходимо е.
А за Ориент 99, малко са дразнещи офис служителите им, но като цяло фирмата е изключително коректна. Възползвали сме се от техни оферти многократно. Препоръчвам.

# 474
  • Sofia
  • Мнения: 3 781
Скрит текст:
Аз все още не съм решила за хотел, в петък имах безуман кореспонденция със служител на  Ориент99 и много се ядосах.

Но сега се чудя нещо друго - при сключване на договор трябва ли да представя данни на паспортите на всички ни? Проблемът е, че тепърва ще си издаваме паспорти...
Не, не е необходимо, можете да представите паспортите данни и на по-късен етап (най-късно 30 дни преди пътуването).

# 475
  • Мнения: 163
На нас лично ни поискаха номерата на поспортите.
Сключването на договора няма нищо общо с идаването на ваучерите.
Ако двете събития съвпадат, няма как да Ви бъде издаден ваучер за пътуването, без в него да фигурира валиден документ за територията на Турция -какъвто е единствено задграничния Ви паспорт. Simple Smile

# 476
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Абакс са пуснали някои доста ниски цени за определени хотели,напр.за Swandor Topcapi Palace.Смятате ли че са реални?
Абакс явно имат някакви права точно за този хотел.Както и за Ефталиите.И миналата година  цените за там бяха доста по-ниски от останалите агенции.

# 477
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Абакс са пуснали някои доста ниски цени за определени хотели,напр.за Swandor Topcapi Palace.Смятате ли че са реални?
Абакс явно имат някакви права точно за този хотел.И миналата година  цените за там бяха доста по-ниски от останалите агенции.
Признавам, че не съм гледала оферти на Абакс, още повече със самолет, и не съм сравнявала, но Топкапъ си беше евтин мин.лято на фона на останалите и за всички дати на юни беше на една и съща цена - не знам, може би с цел да го възраждат след реновацията, че беше с доста ниско реноме?!

# 478
  • Мнения: 4 529
Много и прекрасни пътувания и почивки на всички, пишещи в групата!
Идвам с въпрос  за Алания - дали в началото/ средата на май водата в басейните ще е достатъчно топла за къпане?

# 479
  • Sofia
  • Мнения: 3 781
Скрит текст:
Много и прекрасни пътувания и почивки на всички, пишещи в групата!
Идвам с въпрос  за Алания - дали в началото/ средата на май водата в басейните ще е достатъчно топла за къпане?
Да, става. Simple Smile Ние винаги ходим средата на май и средата на септември. Щом аз дето съм  студенокръвно влизам, значи няма проблем. 😀

Общи условия

Активация на акаунт