На море в Турция - тема 65

  • 59 283
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Гледах ги, но мисля, че нямат места, а и са с поне 300-400лв отгоре в сравнение с миналата година.Неоснователно високи цени ми се струват.За края на май 2100лв-2200лв за 2+1.

# 736
  • Мнения: 4 143
Гледах много клипчета на руснаци в ютуб на хотели в Алания и Сиде предимно.Масово плажовете в Алания са с камъни, ужасно.Но за някои от тях това не е проблем.Почти се бях навила за Ефталия Вилидж, обаче като видях на едни руснаци снимки с плаващи боклуци и превързка в морето и се отказах.Имаше проблем май с Ефталиите с обслужване и ползване на атракции.Гледах мненията на първа страница, но за Ефталия Вилидж е само едно.Като за първо море в Турция става ли?На първо място ми е плажа, не искам да е дълбоко и с камъни.След това гледам какво предлага хотела, ако плажа не става, кофти.Някои писаха, че през 2019г. са насипали пясък на плажа на Ефталиите, но точно клипчета на руснаци в ютуб и снимки в Трипардвизор видях, че и през 2019г. се вижда каманака по плажа.
Русалка, не мисля че за тези пари ще намериш хубав хотел с пясъчен плаж
Все с нещо трябва да направиш компромис

# 737
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 190
Здравейте, препоръчаха ми сега хотел кушадъсъ  Grand belish 5* Трябва ми компетентно мнение за този хотел. Храна , държа на плаж и развлечения за децата. Много благодаря!
Другият вариянт е Батихан и ,Pine bay

Много е зле там не се лъжете, писъл съм назад в темите.
Накратко храната не става, еднообразна и оскъдна. Ходят главно групи от Китай, които през деня ги няма вечер се хранят и лягат да спят. Плажа е обществен излиза се от хотела пресича се пешаходна алея и сте на плажа. Анимация почти нула, на представлянията идваха по 2-ма трима човека. На втората вечер ни видяха, че сме българи и решиха да ни поздравят с Азис. Развлечения през деня няма никакви. През деня на басейна и бара дънят турски маанета. Общо взето това.

# 738
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Като си представя, че от една агенция ми предлагаха Grand belish Grinning , но аз знаех как стоят нещата там и директно отказах.

# 739
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте, сега ще се връщам да чета темата. Искаме да почиваме на Мармарис, с дете на  5 сме, но всички хотели нямат wi-fi... това стандарт ли е и ако не как да намеря такива със, защото ми е важен Simple Smile

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 1 897
Как така нямат wi-fi...
Където и да сме били  е имало .
В Мармарис сме били в Идеал Прайм и не сме имали проблеми .
В други хотели съм чувала ,че има само в  фоайетата и лоби бара ,но има като цяло  .

# 741
  • Мнения: 416
Като си представя, че от една агенция ми предлагаха Grand belish Grinning , но аз знаех как стоят нещата там и директно отказах.
ех.преди 8г. там беше супер,за пръв път там видях алакарт ресторант  Flushed

# 742
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Ново 20.Тази вечер ни съобщиха, че сина ми ще има футболен турнир от края на май до началото на юни в Несебър.Простих се и тази година с Турция. Sad

# 743
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
Здравейте , искам да помоля за  "по-пресни " впечатления  от  хотел Titanic Deluxe Belek, че тези на първа страница са от 2017.  Доста прочетох , но ми се иска нещо от първа ръка. 😀

# 744
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 446
Ново 20.Тази вечер ни съобщиха, че сина ми ще има футболен турнир от края на май до началото на юни в Несебър.Простих се и тази година с Турция. Sad
Въобще не се отчайвай! И аз се простих с Анталия за лято 2020 заради матури на кандидат-гимназист и високи цени в края на август, но пък това ме "накара" да резервирам морска почивка през пролетната ваканция в Египет 😉 Така че - има начини, ама в твоя случай - трябва и без мъж 😉

# 745
  • Мнения: 1
Благодаря на Марги и на всички които споделят мнения за хотелите в Турция!!!😀✌👌.Подготвяме се за първата ни почивка на море в Турция.С две деца сме на 3,и 11 г.и още едно семейство с подобна възраст на децата им.Много четене и ровене падна🤩, ноо е за хубаво!  Като цяло съм се спрял на ЛОНИСЕРА РЕЗОРТ &СПА 5*. Пътуване със самолет от София за началото на септември.Харесах го  заради плажа най вече и други добри неща за които прочетох тук. Ноо блъсканицата и битките в ресторанта и за шезлонгите ме озадачава! Някой знае ли дали в началото на септември е поне малко по спокойно??? Или много ви моля да ме насочите към подобен по- добър хотел с пясъчен плаж и без камъни във водата! Изключително ще съм ви благодарен за помощта! Бъдете здрави и щастливи!😍👍

# 746
  • Мнения: 419
Здравейте, имам резервация за Великден за Алания и сега с този коронавирус и 12 случая в Турция почва да ме хваща страх? Вие какво мислите?
Ти па като мойта жена...всичко от Алиекспрес ме кара да го мия с гореща вода. А иначе снощи си направи салата от китайско зеле и не го ми с вряла вода. Я отивай и си гледай кефа стига го мисли тоя вирус, щото допълнително се напрягаш. Сваляш му короната, вече става обикновен вирус, а той се мори с мохито.
Ние сме с резервация за юни месец. Аз също го мисля този вирус, като се сетя миналата година колко много китайци и японци видях! Ще пътуваме и с кола, така че дано вземат някакво мерки и на границите

# 747
  • Мнения: 4 143
На турската граница ще вземат мерки, не се съмнявайте изобщо
Ама на нашата кво правят
Позната се върна от Китай. Каза, че изобщо никой нито я спрял, нито я попитал откъде идва
За изследвания да не говорим

# 748
  • Sofia
  • Мнения: 3 817
Raychev.M, от няколко години почиваме в Турция през май и септември. За съжаление лудницата през септември е много по-голяма от тази през май. Първата година бяхме в един и същ хотел, и шокът беше огромен, нямаше и помен от майското спокойствие (винаги имаше места в ресторанта и на плажа). Беше ми странно и изобщо не можех да повярвам, какво виждат очите ми. После свикнах. 😀
Въпреки по-високите септемврийски цени хората са в пъти повече.

Eli_r, и аз го мисля този вирус. Ние сме през май, при това със самолет, което е още по-зле при вирусната ситуация. Изчаквам и се надявам дотогава да се уталожат нещата. 😀

# 749
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 190
Здравейте, имам резервация за Великден за Алания и сега с този коронавирус и 12 случая в Турция почва да ме хваща страх? Вие какво мислите?

Къде ги видяхте тези 12 случая в Турция може ли източника на тази информация.
Ето обощен източник на информация относно коронавируса (тук Турция не фигурира):
https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html# … 99423467b48e9ecf6

Общи условия

Активация на акаунт