Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 62

  • 30 697
  • 782
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 5 468
Здравейте.Кожата на корема ми потъмня,сякаш имам тен..Нямам я онази линия,просто самата ми кожа стана кафява.Нормално ли е?

Да, нормално е. Ще отмине след раждането. На мен ми се появиха тъмни петна по лицето по време на бременността.

# 496
  • София
  • Мнения: 87
Здравейте.Кожата на корема ми потъмня,сякаш имам тен..Нямам я онази линия,просто самата ми кожа стана кафява.Нормално ли е?
И моята е такава и зърната ми са много тъмно кафяви, нормално е не се притеснявай 😊

# 497
  • Мнения: 3 439
Зърната потъмняват, за да се ориентира бебето по-лесно при кърмене, в началото нали не виждат особено.
И аз имах петна, ленти, мноооооого нови бенки и образувания по кожата, които неминуемо изчезнаха, не се притеснявайте.

# 498
  • София
  • Мнения: 64
При някои линията се появява чак в 9тия месец. Заедно с другите бонуси Grinning

# 499
  • Мнения: 35 129
Аз нямах линия въобще

# 500
  • Мнения: 287
Здравейте,  искам да попитам тези, които нямат симптоми, как разбирате, че всичко с бременността е наред? Колко често ходите на преглед? Става въпрос за първия триместър.

# 501
  • Мнения: 15 356
Здравейте,  искам да попитам тези, които нямат симптоми, как разбирате, че всичко с бременността е наред? Колко често ходите на преглед? Става въпрос за първия триместър.
Аз ходя от началото до сега(23 г.с.) по веднъж на три седмици.Симптоми никакви не съм имала,дори и в началото.Това,че една жена няма симптоми,нещо което не знам защо е толкова търсено,не означава че бебето не е наред.Просто си вярвам на доктора,той щом преценя, че това е достатъчно,значи е така.Дори ако ме вика по-често,ще се притесня наистина.
От преглед ,на преглед ще ти става все по-спокойно.

# 502
  • Мнения: 1 593
temma болна тема. Никак. Седя и чакам следващия преглед. Нямам симптоми.
Едит: и аз съм на 3 седмици на преглед.

# 503
  • Мнения: 539
Здравейте,  искам да попитам тези, които нямат симптоми, как разбирате, че всичко с бременността е наред? Колко често ходите на преглед? Става въпрос за първия триместър.
Аз имах много кратко неразположение и изкарах леко първия триместър, но тъй като имам един мисед аборт ми беше много притеснено дали всичко е наред и ходех по-често на прегледи, под по-често имам предвид веднъж на две седмици. Сега вече си ходя веднъж в месеца. Успех Simple Smile

# 504
  • Варна
  • Мнения: 358
С първата бременност нямах никакви симптоми, ходeх веднъж месечно на преглед (на 4-5 седмици) и си бях спокойна, че всичко е наред. Може би е до вътрешна нагласа, не знам... С тази бременност първите 3 месеца бяха определено неприятни с постоянно гадене по цял ден и проблеми с кръвното, но не съм била по-спокойна, че имам тези симптоми определено. Grinning Радвайте се, че нямате симптоми, според мен е по-добре. Simple Smile

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 16:02 от Invisible_

# 505
  • Мнения: 346
Момичета изпаднах във филм че може да имам херпес зостер. Някой да е имал и да знае как протича? Имам едно петно под гърдата червено е съвсем малко 🙄(щипе ми) обаче и ме боли, като болката се разнася и към гърба от нея страна. АГ ми е в отпуска, до следващата консултация ми е на 03.02.Не знам какво да правя иначе нямам други симптоми но ми е адски неприятно:((

# 506
  • Мнения: 572
Всяка бременност е много индивидуална и протича по различен начин. Едни нямат никакви симптоми, други до последно и петата ги боли. Затова са консултациите и прегледите!

# 507
  • Мнения: 287
Иди при лична или при друг.

# 508
  • София
  • Мнения: 543
Пламъче, отиди при някой друг лекар. Съмнявам се да е това, което си мислиш. При херпеса мисля, че трябва да имаш температура, главоболие няколко дни преди появата на обрива.

# 509
  • Мнения: 787
Здравейте , от няколко дни имам ужасна сухота в гърлото нито мед нито чай помага .....какво мога да си взема пробвах с лукчета и това не става а бебока се е заинатил и не му се излиза ...

Общи условия

Активация на акаунт