Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 5

  • 36 738
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 662
По принцип е 180 дни, дано не греша.Значи първоначално 14 дни ти дава АГ-то, после по 30 дни до 180-те ти дава лекарска комисия, и накрая се минава на ТЕЛК, до края на бременността.Доста момичета го правят и докторите знаят процедурата.Просто трябва да си намериш свясно АГ по ЗК.

Стискам палци Марче, дано всичко е наред.

# 76
  • Мнения: 170
Честита нова година, момичета. Желая ви здраве , големи кореми, бебета и любов!
Марче, как си, преглеждаха ли те?

# 77
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Честита Нова Година!Бъдете здрави и щастливи!Нека 2020 донесе на всяка една от нас това, което най-много искаме!
Какво си изтеглихте от новогодишната баница?На нашата детето бе слагало късметчетата и на мен ми се паднаха бебе и сбъдване на мечтите!Дано!
Бременните момичета как сте?Нека всичко е наред.

# 78
  • Мнения: 40
Честита Нова Година!
Вчера ме прегледаха, сакчета пак е леко деформирано, не е идеално кръгло, както се изразиха.Има жълто тяло и някаква наченка на ембрион, ноооо още било рано.В края на седмицата пак ще ме прегледат.Нямам кървене, да чукна на дърво. При теб, как са нещата?

# 79
  • Мнения: 984
Честита Нова година, момичета! Не се включвам често, защото сме си дали почивка, но ви следя редовно! Желая много здраве, късмет и много успехи на всички! И нека всяка съкровена мечта се сбъдне на всяка една от нас!!! 😘😘😘

# 80
  • Мнения: 170
Мен утре ще ме преглеждат. Нямам кървене. Но вчера цял ден и цяла вечер че болеше корема. Не много силно, но достатъчно. Сега чакам утре прегледа. Започват ми дерзанията с работата като ме изпишат. quote author=marchetooo02 link=topic=1162242.msg39926789#msg39926789 date=1577883275]
Честита Нова Година!
Вчера ме прегледаха, сакчета пак е леко деформирано, не е идеално кръгло, както се изразиха.Има жълто тяло и някаква наченка на ембрион, ноооо още било рано.В края на седмицата пак ще ме прегледат.Нямам кървене, да чукна на дърво. При теб, как са нещата?
[/quote]

# 81
  • Мнения: 169
Честита Нова Година!
Вчера ме прегледаха, сакчета пак е леко деформирано, не е идеално кръгло, както се изразиха.Има жълто тяло и някаква наченка на ембрион, ноооо още било рано.В края на седмицата пак ще ме прегледат.Нямам кървене, да чукна на дърво. При теб, как са нещата?
Стискам палци всичко да е наред.
За кураж искам да ти кажа, че и при мен беше се деформирало сакчето и имах леко кървене, но сега съм вече в 6ти месец и се надявам скоро да се радвам на едно здраво бебче.
Успешна нова година на всички и много бебоци!

# 82
  • Мнения: 40
Момичета, до коя седмица се пие естрофем?

# 83
  • Мнения: 170
Не съм много сигурна, но мисля, че Белчева ми беше казвала, че до края. Как си?
Момичета, до коя седмица се пие естрофем?

# 84
  • Мнения: 40
Добре, чухме сърчице днес, но отлепването е много голямо и не дават гаранция.Тук ми казаха да пия утрогестана 2×2, а Владимиров 2×4, кой да послушам.Да продължавам ли да пия естрофема, както ми е изписан след инвитрото или да го спра.
А, ти как си?

# 85
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Естрофем до 13 г.с.трябва да е спрян,спира се по схема с постепенно намаляване на дозата,но лекар трябва да я направи.Прогестерона,от друга страна, може и до края да се взима(в случая-Утрогестан)-неговите високи дози предпазват от прокървяване,но пък и много сгъстяват кръвта,което при наличие на други фактори,като например тромбофилия,не е много ок,но дозата на Владимиров е по-добрият вариант.Честито сърчице и да знаеш,че щом е толкова борбено ще се роди едно прекрасно бебе.

# 86
  • Мнения: 170
Според мен каквото е казал Владимиров. Аз пък какви глупости говоря за естрофема. Малко ми се е “изпържил” мозъка напоследък. Сега се сещам, че всъщност Белчева ми обясни точно каквото казва Ели. Марче, ако не си сигурна как да постъпиш звънни му на Владимиров. Честито за развитието, и занапред ще е така, лежи, почивай и ще се преборите. Аз днес бях на преглед. Естествено моята вяра никаква я няма, и бях приятно изненадана. Вече видяхме бебчето 1.3 см е. Доктора каза, че има сърдечен ритъм, не знам как се установява това, мислех че трябва да го чуем. Единствено нищо не ми казва и се тревожа защо всяка вечер ме били корема като менструални болки. Чудя се да предприема ли пътуване до София да ме види Белчева или да си лежа още поне две седмици.
Добре, чухме сърчице днес, но отлепването е много голямо и не дават гаранция.Тук ми казаха да пия утрогестана 2×2, а Владимиров 2×4, кой да послушам.Да продължавам ли да пия естрофема, както ми е изписан след инвитрото или да го спра.
А, ти как си?

# 87
  • Мнения: 1 662
Тони, леж си в къщи още малко. Менструалните болки са нормални, колкото и да те е страх.

Марче, както Владимиров е казал, така бих действала аз.

Ели, никъде в научната литература няма такова нещо като сгъстяване на кръвта от пеогестерона. Това са измислици на Сигридов.

# 88
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Възможно е в групата му да съм го чела.За Естрофема съм сигурна,че има такъв ефект,за Прогестерона незнам,някога някъде ми е попадала като информация...Ти ходи ли при Сигридов като беше бременна?За консултация с него се чудя от около година...

# 89
  • Мнения: 1 662
Не, не съм, много ми е противоречива като лечения той. Измисля си някакви неща които нямат общо с действителността.

Общи условия

Активация на акаунт