Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 5

  • 36 838
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 71
Аз лично, бих се насочила ако решим да сменяме при др. Цветков в Надежда. Понеже и аз имам позната, която работи там. И приятели, които бяха при него. Ще изчакам резултата утре и ще го мислим. При този трансфер останах малко разочарована от др. Владимиров. Аз дори не го видях. Само два пъти се чухме по телефона. И дори не ми каза, че няма да е той на трансфера. Ако знаех, щях да го отложа. Това ми е втори опит, първият завърши с мисед :/ в 9 седмица, след фреш трансфер.

# 721
  • Мнения: 1 681
Аз пък какъв ужасен спомен имам от Надежда, че дори бях изтрила спомена за ужасното ин витро, което правих там.Така че, няма напълно доволен от никъде.Доволна съм от Владимиров и съм благодарна за много проблеми които видя, но в Надежда не бяхя им обърнали внимание. Още на първия опит при него, след не знам колко години и опити в Надежда, имах бременност.

Всичко е късмет, изследвания, брой опити, вид на стерилитета и специализация на доктора, защото каквото и да си говорим, дори в стерилитета има части в който определени доктори са по-добри от други.

# 722
  • Мнения: 71
Аз също харесвам доктора и му имам доверие. Ще говоря с него при следващ опит ако може само той да ме следи.

# 723
  • София
  • Мнения: 11 629
Според мен човек след три-четири опита при един лекар трябва да смени, не защото не е доволен или друг е по-добър, а защото инвитрото наистина е сложна процедура и друг лекар ще има различен подход, може нещо малко да смени и да се получи.

Моята стимулация не беше успешна, но вина за това няма Владимиров, моето тяло не реагира и все още смятам, че с инвитрото е добър. Това няма нищо общо с моя проблем с него, той не е с инвитрото, затова и операциите са ми в Майчин дом.

# 724
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Аз не знам дали тук съм споделяла,но когато решихме да се преместим освен при Станулов подадох форма и за Надежда като изрично казах,че искам да съм при Цветков,понеже ми бе правил хистерото и се познавахме вече.Ами още не са ми върнали обратна връзка,а малкия вече е на 5 месеца и малко отгоре...И пак в Надежда ме изкараха,че ще родя в 35 г.с. понеже там ходех на тонове и една акушерка,мисля Стаменова ,и доктор Ташков бяха убедени,че до края на 20.09 ще родя.Е,аз отидох в Шейново,където работи моят лекар,и с малко помощ си добутах до датата за секциото,което пък бе в първи ден на 37 г.с.Та останах разочарована и от Надежда...

# 725
  • Мнения: 71
Днес пуснах тест, за съжаление стойността на ЧХГ е много ниска 6,35. За мен няма шанс, доктора все пак каза да повторя резултата понеделник. Чесно казано нз дали има смисъл. Мислех веднага да спра лекарствата.

# 726
  • Мнения: 103
Днес пуснах тест, за съжаление стойността на ЧХГ е много ниска 6,35. За мен няма шанс, доктора все пак каза да повторя резултата понеделник. Чесно казано нз дали има смисъл. Мислех веднага да спра лекарствата.
Шанс винаги има, при мен прогестерона беше нисък и в началото ЧХГ растеше много бавно. Пуснете една контрола и на прогестерон. Ще стискам палци резултата да се покачва добре! Не спирайте медикаментите!

# 727
  • Мнения: 587
Здравейте, реших утре да си направя кръвен, а днес сутринта направих един пиклив тест Престо на 7 ден, за съжаление отрицателен :/ Най-вероятно и кръвният няма да е положителен. Това ни бяха едиствените 2 замразени ембриона.
vesella_p , излезе ли резултатът? Simple Smile Flowers Four Leaf Clover
Редакция: Видях, че по-горе сте писала.

Последна редакция: чт, 10 мар 2022, 14:30 от milenahot

# 728
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
На мен ми прилича на биохимична бременност.Което пак не е зле-имало е имплантация.Аз когато имах БХ си правих още два пъти тест,за да съм сигурна,и чак тогава спрях лекарствата.

# 729
  • Мнения: 71
Няма да спирам лекарствата, ще пусна контролен, но нямам големи надежди. Много се надявах на този опит, понеже нямаме повече замразени ембриони. Ще говорим с доктора какво да правим по натам. Докато приемам Циклогест и Естрофем може ли да ми дойде цъкала? Или след като ги спра чак.

# 730
  • Мнения: 288
След спирането на медикаментите ти идва цикъла.  Ще стискаме палци да не дойде следващите 9 месеца. 🙂
Няма да спирам лекарствата, ще пусна контролен, но нямам големи надежди. Много се надявах на този опит, понеже нямаме повече замразени ембриони. Ще говорим с доктора какво да правим по натам. Докато приемам Циклогест и Естрофем може ли да ми дойде цъкала? Или след като ги спра чак.

# 731
  • Мнения: 587
Момичета, на някоя изписвани ли са инжекции Прогестерон при Владимиров/Белчева? Обсъждах с Белчева евентуален нисък Прогестерон и как да го "спасяваме", като я питах с инжекции не може ли да действаме, а тя каза "Ти си на максимална доза Прогестерон, а инжекции в България няма". Наистина съм на 3х3 Утрогестан, което е максимумът, но всички знаем (сигурна съм, че и тя), че инжекции могат да се набавят от Гърция/Турция.
Та, на някой от вас в тази клиника да са изписвали инжекции Прог.?

# 732
  • Мнения: 103
Момичета, на някоя изписвани ли са инжекции Прогестерон при Владимиров/Белчева? Обсъждах с Белчева евентуален нисък Прогестерон и как да го "спасяваме", като я питах с инжекции не може ли да действаме, а тя каза "Ти си на максимална доза Прогестерон, а инжекции в България няма". Наистина съм на 3х3 Утрогестан, което е максимумът, но всички знаем (сигурна съм, че и тя), че инжекции могат да се набавят от Гърция/Турция.
Та, на някой от вас в тази клиника да са изписвали инжекции Прог.?
На мен доктор Владимиров ми изписваше Утрогестан 2 по 4. В последствие се установи, че не усвоявам 8те глобули и прогестерона ми е много нисък, но нищо не ми е изписвано допълнително, просто кървях и опитите бяха неуспешни. След 2 опита в клиниката реших да се преместя при друг доктор и дозата на Утрогестан, която ми изписваха беше същата. Там вече ми казаха да пусна контрола и ми назначиха освен Утрогестан и 2 по 1 Дуфастон или ако намеря Пролутекс 0.25 по 1 инжекция подкожно. Като по-добрият вариант ми казаха, че е Пролутекса. Веднага открих от групите във Фейсбук и го започнах, зацапването спря, а прогестерона се повиши много повече от добре.
Желая Ви успех!
П.П. Следете си стойностите, важно е много ❤

# 733
  • Мнения: 587
Момичета, на някоя изписвани ли са инжекции Прогестерон при Владимиров/Белчева? Обсъждах с Белчева евентуален нисък Прогестерон и как да го "спасяваме", като я питах с инжекции не може ли да действаме, а тя каза "Ти си на максимална доза Прогестерон, а инжекции в България няма". Наистина съм на 3х3 Утрогестан, което е максимумът, но всички знаем (сигурна съм, че и тя), че инжекции могат да се набавят от Гърция/Турция.
Та, на някой от вас в тази клиника да са изписвали инжекции Прог.?
На мен доктор Владимиров ми изписваше Утрогестан 2 по 4. В последствие се установи, че не усвоявам 8те глобули и прогестерона ми е много нисък, но нищо не ми е изписвано допълнително, просто кървях и опитите бяха неуспешни. След 2 опита в клиниката реших да се преместя при друг доктор и дозата на Утрогестан, която ми изписваха беше същата. Там вече ми казаха да пусна контрола и ми назначиха освен Утрогестан и 2 по 1 Дуфастон или ако намеря Пролутекс 0.25 по 1 инжекция подкожно. Като по-добрият вариант ми казаха, че е Пролутекса. Веднага открих от групите във Фейсбук и го започнах, зацапването спря, а прогестерона се повиши много повече от добре.
Желая Ви успех!
П.П. Следете си стойностите, важно е много ❤
Последно в петък го изследвах - беше 37.5 - не съвсем зле (16-ти ден след ЗЕТ на 5-дневен Е.). Утре преди прегледа отново ще го пусна и ако излезе нисък, ще настоявам за инжекции.. ЧХГ-то си вървеше много добре, та не искам Прог. да провали нещата...

# 734
  • Мнения: 103
Ооо да, не е толкова нисък, но наистина е добре да се следи. Всичко ще бъде наред ❤
Има група във Фейсбук на пациентки на клиники в Турция, там намерих Пролутекс.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт