Всичко за всички марки гел лакове - 27

  • 24 101
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 261
Момичета, моля за препоръка за супер бял цвят. Да не е перла, просто супер бяло, да се на ся нормално, да не става на черти, да не се нуждае от 5 слоя, четката да е прилична и да прави хубав овал. Същото и за черен цвят. Оказа се че моите са ужасни 🙄

Купих си от позната маникюристка топ на Алесандро... Нещо си, гръцки е. Не е безкрайно лош. За протокол не харесвам Коди топа, матира ми се и никога не ми седи достатъчно сочно и лъскаво 🙄.
Благодаря.
Бялото на Коди е много хубаво. Рисувала съм френски с него, на един слой. На Комилфо черното също препоръчвам, лично аз на Веналиса не харесвам нито един от двата цвята, евентуално, ако съм благосклонна, мога да нарека черното прилично, но не и добро.
На Комилфо лаковете как ухаят.... Даже и при сваляне не вонят като други марки.
Хваля ви Лукстон напоследък, много плътни цветове, но миризмата им не ми допада особено. И Коди не миришат добре.
За черно и бяло исках да напиша, защо се отплеснах на миризми не знам.

# 691
  • София
  • Мнения: 10 324
Аз имам бяло и черно на Веналиса и от двете не съм доволна Sad
За тази серия ли става дума?


Отдавна се каня да го пробвам, но винаги има по-интересни цветове от бяло Simple Smile

Някой писа, че цветовете с еднакви номера са еднакви с тези в шарени шишета, няма такова нещо, погледнах наличните, те са с различна номерация. Шарените три цифрени, а тези със златна капачка четири цифрени.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 11:34 от nad_tab

# 692
  • Варна
  • Мнения: 631

Някой купувал ли е подобни капки, съхнещи на въздух от Али, от които да е доволен? Има ли смисъл да де купува прозрачния разредител или и спирт върши работа? Благодаря!

# 693
  • Мнения: 261
Аз имам бяло и черно на Веналиса и от двете не съм доволна Sad
За тази серия ли става дума?


Отдавна се каня да го пробвам, но винаги има по-интересни цветове от бяло Simple Smile

Някой писа, че цветовете с еднакви номера са еднакви с тези в шарени шишета, няма такова нещо, погледнах наличните, те са с различна номерация. Шарените три црицифрени, а тези със златна капачка четири цифрени.
Да, за тези. Номерата са различни, но аз не намирам разлика в качеството между малките шишенца и тези. Единствено за глитерите в точно тази бутилка съм с две ръце, много ми харесват. Имам три и мисля да поръчам и останалите от серията.
Мечтая си за плътен светло бежов без розов оттенък, пясъчно бежово. Някой нещо да предложи от сайта на Коди, или от БГ магазин? От руския сайт, който се завъртя тук харесах точно такъв цвят...беше втория или третия цветен... Търся си от година вече, сума бежово накупих, и не е този цвят, който искам...

# 694
  • София
  • Мнения: 1 784
Коди топа, който не ми е достатъчно гланцов на мен е Rubber top gel. Имам повече от половин шишенце от тези без четката, който има интерес да ми пише, може да разменим за нещо.
Топът който имах предвид гръцкия е Christian Artesio, а не Алесандро нещо си както писах снощи 😀. Съвсем не е лош.
Моето черно е на URSugar, не е ок. Бялото ми е на Jessie, и то не е ок.
Мерси за препоръките, като Коди 33 събра повече от 1 глас, та ще го поръчвам. Ако някой има реална снимка ще съм благодарна ❤️.
Ето защо се сетих, че моите черно и бяло са гадни

# 695
  • Мнения: 145
Препоръчайте ми перлен пудра, чисто бяла, без оттенъци на бяла основа или такъв гел лак.

# 696
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Някой пита за бежово, сега ми излезе тази снимка от Фейсбук страницата на Neess, може да питате под снимката за номера, ако ви допадне

# 697
  • Мнения: 261
Някой пита за бежово, сега ми излезе тази снимка от Фейсбук страницата на Neess, може да питате под снимката за номера, ако ви допадне

Линк към страницата може ли? Намирам само една група.

# 698
# 699
  • Мнения: 261
Благодаря! А оттам ли поръчвате Нес? Нещо съм пропуснала тази информация...

# 700
  • Варна
  • Мнения: 631
Не, просто там има повече снимки. От мейкъп поръчваме. Снимки търся и във ФБ търсачката -пиша neess 7446 или името на цвета и излизат.

# 701
  • Мнения: 14 804
Аз имам черно и бяло на Блинг от Али-доволна съм и от четките,и покривността.

# 702
  • Мнения: 728
Някой пробвал ли е нещо подобно?

# 703
  • Варна
  • Мнения: 631
Maminka, понеже и аз търся подобен цвят, ми попадна този в Али vinimay j06.
Мисля да го поръчам

# 704
  • Варна
  • Мнения: 3 063
https://www.facebook.com/NeessOfficial/
А това е Фейсбук страничната на Neess. Поръчвамее от make up каквото има. Не знам как стои въпроса с поръчка от самия сайт на Neess.

Общи условия

Активация на акаунт