🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 1)

  • 44 049
  • 1 167
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 3 947
Той Гущеров мисля, че има ресторант. Сигурно ще готви там с някой от готвачите.

# 1 111
  • Мнения: 4 748
Бивша Гущерица къде готвИ?

# 1 112
  • Мнения: 15 317
Мисля, че Ева е Евдокия. Дано не бъркам, но такъв спомен имам.

Пп Синеочке, що да е бивша Гущерица-ПаЛуновица?!

# 1 113
  • Мнения: 39 318
За Мария казва.

# 1 114
  • Мнения: 4 748
За Мара говоря , че не помня къде ги кани и къде им готви в Черешката.

# 1 115
  • Мнения: 39 318
В ресторант с готвач. Правеше някакви неща в тия уреди за бавно готвене, а не знаеше как се казват. Та Манчев бая я подиграв тогава.

# 1 116
  • Мнения: 4 748
Мен ме съмнява да Мечо фон Гущер да ѝ разреши да снимат у тях. Той детето не дава да се снима, какво остава у тях.
А Светла е толкова куха гъдулка, че няма накъде повече.
Предлагам менюто ѝ да бъде от креМВриши и те такива продълговати неща..

# 1 117
  • Мнения: 11 569
Аз съм гледала интервю с Дамата в трапезарията им преди години- и най- голямата винарска изба би им завидяла за асортимента. Тогава май и кучета имаше в картинката, сега- паЛуни.

# 1 118
  • Мнения: 15 317
Ааа, не съм разбрала, че хортувате за дамата, дето чантата и с парите влиза след нея. Свинете моя тъй неловък пропуск. Joy

# 1 119
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Помня първото участие на Гущеровица в Черешката. Тогава още се подвизаваше под псевдонима Гонзовица.
Простовато моме със заявка за сериозност и готовност да роди от първия, дето я вземе.
Семпла квартирка, още пп- семпли ястия като бутчета на фурна.
Иван Ласкин, лека му пръст, яко я пускаше по пързалката.

# 1 120
  • Мнения: 2 660
Някой друг забелязал ли е в интрото как гласа зад кадър казваше "тИатър" при анонсирането на Бойко или само на мен ушите нещо не са ми в ред...🙄
Btw, "съжЕлявам" и "тИатър" са ми в топ 3 на най-дразнещите грешки...

# 1 121
  • Мнения: 15 317
Почнах да се замислям колко е проста ПаЛуновица. Уреди се тя с пари. И детето уреди. Това е нейния избор. С пари се живее. Без пари не или поне е трудно. Компромиса е ясен. Парите също.

# 1 122
  • София
  • Мнения: 2 970
Светла може да е куха, но в сравнение със СаторинитУ май съвсем не е, поне от това, което бях хванала от участието й в биг брадър. Не беше и толкова нахална.

# 1 123
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Вие не гледайте кой как се е представил в Брадъра. Съвсем не е толкова безобидна, колкото изглежда.

# 1 124
  • София
  • Мнения: 8 116
Палуна е куха като гъдулка, но е хитра. И знае как да дои мъжете Wink

Общи условия

Активация на акаунт