ЯНУАРСКИТЕ бебоци слушкат, догодина в мама ще се гушкат.

  • 12 819
  • 261
  •   1
Отговори
# 45
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Леле колко сте хубави  Flutter Добре, че винаги съм си била пухкава, та не се притеснявам много колко ще кача и колко ще успея да сваля. Разбира се не ми се иска да ставам   261uu

# 46
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
tsveta, няма шанс Wink
Аз все още си изглеждам леко пухкава, а не бремнна - повечето ми колеги още не са се досетили Wink

# 47
  • София
  • Мнения: 6 810
KayRenn,какво стана с направлението? Изясни ли се?

# 48
  • София
  • Мнения: 3 249
Те ме те - на! Като човек, който от 2 месеца не е излизал, освен за прегледи (и тук е мястото да кажа на desi_cover да се държи и никакви такива мрачни дни!  smile3525 ), че това училище ми дойде божествено разведряващо, както и срещата с мамите.
Темата беше "Хранене на бременната и кърмачката" и макар че вероятно повечето неща сме ги чели, а и имаше 1-2 спорни момента в теориите, като цяло винаги е полезно да чуеш лекция от добронамерен лекар, да си свериш часовника.  bowuu
Иначе там рано-рано бяхме с Нина поради технически причини   friendship и беше  blahblah . На мен ми подейства ободряващо и смятам пак да ходя другия вторник. А понеже темата беше за храненето и на кърмачките, имаше в наличност и едно родено  smile3504 , а останалите бяха доста  supermama в сравнение с нас.
Та като им гледам коремите да ви кажа ритането няма къде да ни избяга  smile3521 Спокойствие му е майката.
Айде отивам да гледам снимки.

# 49
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Klemy, още не съм се свързала с личната, но днес вече трябва да го направя.

Аз също имам мерак да дойда на това училище, но трябва да намеря подходящо време да зачезна от работа.  Confused
П.П - обаждах се до кабинета на личната - тя още в отпуска. #Cussing out

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 17:00 от KayRenn

# 50
  • Мнения: 385
и аз да си кажа....
и на мен ми подейства освежаващо, особено като гледаш коремчетата на мамите - изобщо - съмишленици  newsm53
нашата група май беше с най-малките коремчета, но ще наваксаме. Аз ще ходя и в четвъртък.

# 51
  • София
  • Мнения: 6 810

П.П - обаждах се до кабинета на личната - тя още в отпуска. #Cussing out

Всъщност ти трябва да се обадиш в клиниката, да питаш какъв е проблема с направлението, за да знаеш какво да кажеш на личната. Иначе тя какво да направи?  Rolling Eyes нали трябва да знае какъв е точно проблема, за да го отстрани със следващото направление?

# 52
  • Мнения: 333
И аз се завърнах. Едва не ме заваля дъжда. Качила съм снимките и Клеми, Ним и Нина решете кой от повтарящите се снимки ви харесва повече и другата я изтрийте, но да не изтриете всички, защото пак ще ги кача. Лека вечер на всички и до утре. Стискайте ми палци, на преглед съм и много се притеснявам. Дано всички с бебчо е наред.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 249
ЯНУАРСКИТЕ мами са големи сладурани  Flutter

# 54
  • Мнения: 22
В София вали ли? Ако се е разхладило при вас искрено ви завиждам! В Русе е адска жега и не мога даже да се разходя

# 55
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Всъщност ти трябва да се обадиш в клиниката, да питаш какъв е проблема с направлението, за да знаеш какво да кажеш на личната. Иначе тя какво да направи?  Rolling Eyes нали трябва да знае какъв е точно проблема, за да го отстрани със следващото направление?
това вече го направихме ама аз, в ролята на посредник никак не се правих, затова в клиниката ме посъветваха да ги свържа директно - да си гукат Simple Smile

# 56
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте моми4ета Hugв4ера нямах време да пиша след прегледа понеже правихме прощална ве4еря за сестра ми.заминаха си Wearyи ве4е ми е мъ4но ама няма как.ина4е моето беб4е е в отли4на форма newsm03само дето се притеснявах толкова ама и без това неможе де.сега в вторник ме вика да му измери глави4ката и иска да ми пуска пак изследвания разни.знаете ли какви може да са.тогава ще съм 16 седмица и нещо,и дали се правят задължително,защото ми писна да плащам като поп.за предните дадох 200 евро и на вси4кото отгоре се правят на друг остров smile3511 smile3514незнам какво да правя.на една заплата сме а имаме толкова разходи и не смогваме ако трябва постоянно да се дават пари за изследвания.на вси4кото отгоре всеки път давам по 50 евро за преглед #Cussing outобирджии такива и то за 5 минути работа.лошото е 4е тука има само 4астни гинеколози и един акушер в държавната болница ама му нямам доверие.направо скапана работа (нямам думи просто).ох оплаках ви се 4е бая време го тая в себе си :mrgreen:4е и малко дълги4ко стана.лека ве4ер ви желая и само хубави емоцийки  bouquet

# 57
  • Мнения: 3 405
Доби, не се ядосвай, противопоказно е  Peace

А най-сетне качих снимки в албумчето " Наши снимки и коремчета ". От кога се каня.
Деси, видях те на снимките, сега ще мога да те позная. Аз на 3.08. съм на работа и ще изляза за консултацията, но може, ако дойдеш по-рано, в промеждутъка между моята и твоята консултация да пием сокче някъде наблизо и да се запознаем Grinning
Много ми е познато момичето до теб на една от снимките, прилича ми на една лекарка Grinning
Ще ходиш ли на 26. в Каварна? Опс, ти каза, че лежиш.
Аз много искам да отида, но от съображения за сигурност няма.

Весел ден на всички мамчета     bouquet

Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 07:27 от Анджелина

# 58
  • Мнения: 1 081
Днес като никога да стана толкова късно newsm44
Анджелина и аз те видях, на трети ще дойда към 15.45 да те взема от консултацията, вече определено ще те позная  newsm10 Момичето от снимката работи в "Ерика", за съжаление не е твоята позната.
А днес, днес беше денят Х, крайъгълния камък на живота ми, момента от живота, който не се забравя, НО...няма справедливост на този свят newsm45 Ни концерт ще видя, ни дявол. А като знам как се молих да дойде тази година и как се заричах, че "жива-умряла - там съм", патка, на ми сега! newsm48 Човека докато предполагал, господ разполагал smile3521
Лек ден момичета! Големи сладурани сте на снимките newsm10
P.S.: още нещо, че забравих, голям съм заплес smile3555 Вчера получихме резултатите от изследванията и .... чиста съм,  newsm44  няма бактерии, няма гъби, нищо няма, стерилна съм като хирургическа ръкавица  newsm53 Много ми олекна, благодаря за подкрепата, момичета newsm51

# 59
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мен днес котката ме вдигна рано рано да папка  Crazy Нямам търпение да дойде утре да се поразходя, да видя малко хора и аз  tooth Пък после и зъболекарката ще посетя да пооправим нещо. Да се оплача , че бебо от три дена не съм го усещала изобщо  Cry вече нямам търпение да идва 2-ри, че само глупости почнах да мисля smile3516

Общи условия

Активация на акаунт