Великобритания - тема 80 Юбилейна Пред Коледна; Коледна; След Коледна

  • 33 741
  • 732
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 464
Торите спечелиха:(
Някой гласува ли?

# 76
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Че нали още броят? До колкото знам някои региони вече са обявили резултати, но съвсем не повечето.

# 77
  • Мнения: 1 924
Това са прогнозни резултати, няма как в 22ч да затворят секциите и в полунощ да има резултати от цялата страна.

# 78
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Да ни е честито, както се казва.

# 79
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
demmy., на тези избори който и да беше спечелил, все тая - "хвани единя, удари другия".

# 80
  • Bristol
  • Мнения: 9 368
demmy., на тези избори който и да беше спечелил, все тая - "хвани единя, удари другия".
Май на всички избори е така...

Аз оправих пълномощното днес. Нали е Christmas jumper day, пременена с коледната рокля от Next и коледни обеци, се срещнах с адвокат/нотариус в Суиндън. Възрастен, с бяла коса и бяла брада, дребничък, закръглен и облечен в червен коледен пуловер! Все едно дядо Коледа беше пред мен! Като приключихме, накрая, лежерно ми спомена, че дядо му бил роден във Варна! 🤪

# 81
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 134
Merry, голяма картинка сте били двамата😂

# 82
  • Мнения: 5 756
Торите спечелиха:(
Някой гласува ли?
Значи Джонсън спечели, така ли? Ами, да очакваме бърз Брекзит.

# 83
  • UK
  • Мнения: 5 999
Някакво затишие има сякаш тук

# 84
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 300
Коледни банкети Коконче, последни приготовления 😂

Ние си имаме гости от вчера и у нас е весело, друго е баба и дядо да са тук и един брой братовчед 😅.

Молбата за сетъл статуса ми още нямаше кейсуоркър, от 23 Ноември пусната, документите прикачени, та си чакам още и там.
Последна работна седмица за тази година и две седмици почивка после.

# 85
  • Мнения: 8 915
Молбата за сетъл статуса ми още нямаше кейсуоркър, от 23 Ноември пусната, документите прикачени, та си чакам още и там.
Какъв проблем има? Помня, че ти бяха загубили паспорта.
В местна медия имаше новина, че се бавят много документи на хора, чакащи статут на бежанци. От ХО се оправдали, че са много със статутите на европейските граждани и затова се бавели. Но поне сред коментарите на читатели нямаше мнения, че ние сме виновни.

# 86
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 300
Да бяха ми загубили личната карта август, сега пуснах с паспорта вече, обаче ми поиска доказателства, казаха ми за кои години да прикача - поискаха ми кансъл такси., защото автоматични тя период който ми даде приложението избра една от годините преди петте ми години. Сега като звънях, ми казаха че всичко е ок с молбата, просто отнема време и ще си получа писмото, но пък ми бавят други неща така, но да сме живи и здрави Simple Smile

# 87
# 88
# 89
  • Мнения: 1 479
МОмичета, помагайте. Какво пиша на тия последните 2 снимки? Искам и двете националностти, не искам да се отказвам от българското. Една позната ми каза днес, че така нейни приятели си изгубили гражданството, което ин е по рождение от Южна Африка, когато са вадили британско. Не били отбелязали, че искат и двете. Може при тях да е различно или да е ставало въпрос за друга форма, незнам и тя не знаеше.

Общи условия

Активация на акаунт