Отговори
# 690
  • Мнения: 1 025
Да ви попитам, вашите бебоци заглеждат ли се в една точка. Забелязвам, че напоследък докато я храня се заглежда и се отнася  за кратко, но  го прави... Дали е повод за притеснение?
Благодаря.

# 691
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Леле Петя, мислете нещо за обезопасяване на малчо около леглото и кошарата, че си имате малък палавник.

33hope, и моя се заглежда така понякога, и аз го забелязах докато го хранех, все едно е замислен. Откакто го оставям да се храни сам обаче не съм го забелязала.

# 692
  • Мнения: 2 492
Петя92, аз живея в Англия.
На хип2 сме, по-добро е от аптамила, много добре го приема, дори ми се струва, че повече си го харесва от единичката, започнах да давам от него наскоро, по неволя, хип1 изчезна навсякъде за около седмица и купихме двойката, много съм доволна, то е 250 грама, аз давам готовата формула, Данчето изобщо не хареса никаква прахообразна.
Колко килограма сте? Памперсите ни са N4, заспиват му, не са уголемени изобщо. Тук един пакет на Памперс са £9, за 86 бройки.

# 693
  • Мнения: 227
Благодаря ви за мненията момичета!
И бебка се заглежда и се отнася като я храня с Ам

# 694
  • Мнения: 458
Elizabeth_ Да и на мен ми казаха, че са доста различни цените, дано качеството да е добро.☺️

# 695
  • Мнения: 370
Ние вчера бяхме на последните ваксини. Аз се бях доста притеснила, не знам защо така, но всичко беше ок.
Бебка е качила 900 грама за последния месец 😊 и тя се заглежда и се чудех дали е свързано с ваксините 🤔

# 696
  • София
  • Мнения: 4 011
Днес сме на консултация и ако всичко е наред ще сложим и ние последните. Все още грухти нощем и докато суче, но Стаменов каза, че това не е настинка и наистина е от зъбите, та ако и сега всичко с прегеда е, ок мисля да го боцнем. Кофтито е , че утре предстои пътуване и семейна сбирка, а не ми се иска да е с температура, ама това ще е основателна причина да не разрешавам да го пипат. Направо ме побъркват тия хора с лигавите си целувки. Хем казвам и те чакат да се обърна и го награбят, това ме вбесява направо. С цялата си наглост ми викат ' той баща му не гледа дай да го знацелувам' (защото става дума за роднините на мм и той ги е предупредил да ме целуват). Ама и аз започнах да съм по-рязка, колкото и да не обичам конфронтации, ама това минава вече всякакви граници.

# 697
  • Мнения: 370
Ditmade, точно одеве четох, че една мама казваше, че с второто повече спазвали границите, но явно не при всички е така. Аз най-много се дразня на непоискани съвети, но все си повтарям, че всички мислим най-доброто за бебка.

# 698
  • София
  • Мнения: 4 011
Абе съветите с усмивка ги посрещам, ама нещо което му застрашава здравето ме побърква.

# 699
  • Мнения: 560
Оф и мен ме побъркват търканията и целувките. Страшно нахални целувачи по същия начин чакат да се обърна или да изляза от стаята и после лъжат Rage даже се е случвало и пред мен и пак отричат и ме правят на луда, представяте ли си?! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 700
  • Мнения: 2 554
Мами, я кажете, има ли някой дето ще се връща на работа след първата година и какво ще правите мъниците? Аз трябва да се върна и се чудя за ясла, няма ли да е много мъничка на 1, 3 год. Даже не знам има ли минимум, под който не приемат дечица?
Бабите и дядовците работят, таткото се беше навили да напуска и да я гледа, ама май нещата се подобриха при него и ще остава, та от сега го мисля, уфф, свито ми е сърцето.

# 701
  • София
  • Мнения: 888
Елси разгледайте програмата Родители в заетост. Може да ползвате детегледачка.
https://www.az.government.bg/pages/roditeli-v-zaetost/
На мен ми е последно майчинство и бих искала да се гледаме минимум 2г, ако може и повече. Въпрос на обстоятелства.

# 702
  • Мнения: 272
Ми аз декември я записах за този Септември да тръгва на ясла само чакам обаждане от яслата за потвърждение.Grinning

# 703
  • Мнения: 2 554
Ми аз декември я записах за този Септември да тръгва на ясла само чакам обаждане от яслата за потвърждение.Grinning
От кой град си, няма ли да е малка? Аз с каката в началото на яслата имам горчив опит, бяхме в болница октомври, тръгна август, хем беше 2+ год. Ама в крен случай...

# 704
  • Мнения: 272
Ботевград, не ме устройва финансово 380лв иначе нямам против да я гледам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт