Нуждая се от ...

  • 87 648
  • 1 294
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Бургас
  • Мнения: 16 267
От ново начало.
И много пари, за да го осъществя.
Аз също.... Но ще е в друг живот сигурно! 😔

# 1 276
  • Мнения: 3 360
За някои от нас е въпрос на качество - когато обичаме да излизаме и да имаме социален живот.
Имам нужда да изляза на бар с момичетата. От месеци не ми се е случвало.

А дали е само от това, че не си в България? Защото дъщеря ми, която е студентка и си е в Канада, ходи на кафе, на ресторант, на бар с приятели и приятелки. Оня ден беше на концерт в един бар с приятелка, после на друг бар до ранни зори. Бях им взела хотел, да съм спокойна, че няма да се налага да пътуват по малките часове. Мисълта ми е, че когато си млад и без ангажименти е едно, а когато имаш две малки деца е съвсем друго. Не че не ми беше хубаво лятото във Варна, но не бих могла да издържа на темпото - всяка вечер по заведения. И възрастта не прощава….

# 1 277
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 813
То заведения има навсякъде по света, само да си намериш компания, с която да излизаш.
Кеф ти бар, кеф ти ресторант ( България губи по точки в сравнение със САЩ определено). Културният живот също. Да начинът им на живот е коренно различен от нашия, но забавления имат в пъти повече.

# 1 278
  • Мнения: 25 769
Има забавления, не отричам. Но има и много отговорности. И като си далеч от близки, и няма на кой да оставиш детето, кел файда че имам достъп до заведения.
Не помня кога с мъжа ми сме били сами на заведение, ей така да чилнем. Sweat Smile

# 1 279
  • Мнения: 1 271
От морееее....

# 1 280
  • France
  • Мнения: 12 800
А дали е само от това, че не си в България?
Не, нищо общо.

Между другото, там, където бях студентка не беше съвсем в народопсихологията да се ходи на бар. Не и често. Аз ходих с българските ми приятели, а с местните се събирахме по домовете. Въпрос на култура.

# 1 281
  • София
  • Мнения: 13 827
Фил, млада си и с малки деца. Мен сега с кран не можеш да ме изкараш на кръчма. Ходя само на театър, опера, рядко на ресторант. Но и аз бленувах да отида на бира без деца 🤣.

# 1 282
  • Португалия
  • Мнения: 4 089
аз пък,като бях с малки деца/ близнаци/ нямах дори,сили да бленувам
никой,никога не ми е гледал децата

имам нужда от пролетни обувки,но нищо не си харесвам, засега

# 1 283
  • Варна
  • Мнения: 10 612
И аз имам нужда да изляза без малката, може би през април, надявам се.

# 1 284
  • France
  • Мнения: 12 800
О, аз цял уикенд по женски си организирах в края на миналата година. Просто ми се иска пак. Ако може да е със същата лекота в мислите... ех...

# 1 285
  • София
  • Мнения: 721
Имам нужда от....почивка

# 1 286
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 813
Има забавления, не отричам. Но има и много отговорности. И като си далеч от близки, и няма на кой да оставиш детето, кел файда че имам достъп до заведения.
Не помня кога с мъжа ми сме били сами на заведение, ей така да чилнем. Sweat Smile
Изчакай още малко да порастне, ще започнат слиповер-и и ще имате време.
При нас не беше проблем да водим детето с нас. Та на бар се оказа преди да е навършил 40 дни.

# 1 287
  • Бургас
  • Мнения: 16 267
....нормални отношения!
....спокойствие!
.....душевен покой!
...нов живот! Може и в Отв......!

# 1 288
  • София
  • Мнения: 957
....нормални отношения!
....спокойствие!
.....душевен покой!
...нов живот! Може и в Отв......!
аз след днешният ден се замислих за това...Мисля за последното - нов живот! Може би аз и на оня свярт няма да имам Sad !!

# 1 289
  • София
  • Мнения: 2 240
Ох и аз се нуждая от спокойствие. И тотото.. средна към голяма печалба (нали се оказа, че трябва да уточнявам).

Общи условия

Активация на акаунт