🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 8 /Финал/

  • 33 535
  • 630
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 47 985
Свежи бяха изпълненията Simple Smile Но... водещите, моля се, моля се някак да се разкарат....Рачков, Гала, Кънчев...еми тоооллкова са ми омръзнали...

# 541
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 793
Новогодишна програма - грънци. Никакво забавление, никакво веселие. Като шоу беше интересно, но тази вечер можеха да направят нещо по-различно от "долу маската" - реклама - лигавене и пак отначало.

# 542
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
А сега анимация...до 1ч...тия не са у ред!!!

# 543
  • Мнения: 6 417
Не са. Егати програмата!

# 544
  • Мнения: 11 547
О, този филм съм го гледала преди години с дъщеря ми на кино. Става и за възрастни. Grinning

# 545
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Сигурно става за гледане,но не и в навечерието на НГ Tada Champagne

# 546
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Има десетки и стотици други канали.

# 547
  • София
  • Мнения: 7 876
Честита нова годинаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!

# 548
# 549
  • Мнения: 5 355
Честита нова година на всички!

Аз не можех да чувам много добре, затова и се издъних в някои от предположенията. Не можах да позная Звездата, Розата и Коконата. За Звездата предполагах Вальо Михов (не ми се смейте Blush), за Розата Албена Михова (понеже не знаех, че ще има и гости), а за Коконата нямах никаква идея. Останалите ги познах, макар да имах известни съмнения за мъжете. Димо за малко и мен да заблуди, нямаше нищо общо с изпълнението си в Капките преди две години.

# 550
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Не видях Бикът.

# 551
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Нямаше го, както и Бухалът /слава Богу, и съдържанието му/. А, и костюмът на гарвана, май, липсваше.

# 552
  • Мнения: 5 355
Шотландецът също липсваше. Беше ясно, че не всички маски и участници ще видим в новогодишната програма. Което ми напомня, че не познах съвсем липсващите участници - изненада ме появата на Димо, както и липсата на Бате Енчо, Вальо Михов и Алисия, очаквах да са там. От една страна се радвам, че не видяхме Бика, за да не ни обяснява Мария Илиева колко е секси (както го правеше по време шоуто до падането на маската), но пък Гала точеше лиги по Рицаря, та тя компенсира Tired

# 553
  • Мнения: 123
Предаването вчера щеше да е много добро, ако при всичките изпълнения имаше изненада/нов човек, както при розата, кукерът, коконата и шапката.
Другото да гледам Михаела Маринова и Дивна, ми беше скучно.

# 554
  • Мнения: 10 163
Предаването вървеше при нас като фон, затова не мога да оценя напълно изпълненията (евентуално ако да ги видя на запис), но доколкото успях да чуя Стефан Илчев - не ми хареса, както и Михаела Маринова. Къци не чух добре, но изпълненията му във формата преди нямаха нищо общо с това, което чух като негови изпълнения наскоро в 7/8 tv, очевидно доста са обработвали някои (предполагам и не само неговите) изпълнения в формата като цяло - в различните му епизоди.

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 16:49 от fenyx

Общи условия

Активация на акаунт