90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема II

  • 31 487
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 4 884
Арабите са едни бачкатори, мани.
Дай им само алъш вериш, някаква търговийка да завъртят. За друго не ги търси.

# 226
  • Sofia
  • Мнения: 4 044
Не съм много сигурна, че предаването плаща визите. Нали обсъждахме, че жената от САЩ, която се ожени за човек от ЮАР и не може да си задейства процедурата понеже няма 20 000 долара ...

# 227
  • Мнения: 36 529
Имаше друго предаване точно за западнячки, измамени от араби.
Спомням си, че четох статия за това, епизодите са с истински истории (направо си е документално предаване), но не съм ги търсила и не мога да се сетя заглавието.
Обикновено са жени над 40, англичанки или американки, които се влюбват онлайн или по време на ваканция. Когато доведат мъжа си в своята страна има два варианта - той или изчезва веднага, или установява, че съпругата му, която е харчила като луда по време на ваканцията, всъщност е бедна и тогава изчезва.
Четох един конкретен случай - 40 и няколко годишна е на почивка, влюбва се в един от аниматорите в хотела (изглеждаше като типичен представител на нашите малцинства). Той й обръщал специално внимание, правел й комплименти непрекъснато и тя била в екстаз.
Удължава престоя си (харчи спестявания), запознава се с цялото му семейство, което се държи много любезно с нея и правят голяма сватба с роднини, приятели, булчинска рокля и всичко, както си трябва. Поживяват още малко там, докато оправят документите му, а междувременно спестяванията се изчерпват. Връщат се в Англия, жената вече е бременна. Той вижда, че къщата й е малка и тя всъщност няма професия (работи нископлатена работа). Тя урежда и него на подобна, но това е под достойнството му и той просто си тръгва един ден. Изчезва за месеци. Жената междувременно ражда и иска да се разведе. Откриват го в далечен край на страната - има връзка с друга жена и няма нищо против развода...

Та така, ясно е, че този и останалите като него са долни боклуци, но и жените, които им се връзват не са много свестни...

Скрит текст:
Впрочем, знам една подобна история с българин и германка (той вече е стар човек, историята се е случила преди години). По време на връзката тя му правила щедри подаръци, демонстрирала колко е богата, а когато отишъл там, живеели бедно и тя искала да го уреди на гастарбайтерска работа (той има друга професия, но не могъл да я практикува там). Разведоха се и той си се върна в България Simple Smile В случая той се чувства измамен.

Не им плащат визите и пътуванията, имат само хонорар. Глупавата Даниел може и да е взела заем от банка, кой знае...

# 228
  • София
  • Мнения: 11 604
Предаването не плаща визите, но има случаи, в които са помагали финансово, даже май точно за тези от ЮАР скоро четох, че са помогнали. Правят го рядко, но и принципно им плащат хонорари. Едно пътуване ЮАР - САЩ е скъпо и с дете, а и за екипът също, някои избраха да не се виждат по година, но да спестят парите или да правят циркове, за да ги викнат още един сезон и така да съберат. Покрай предаването някои рекламират и неща в инстаграм и така си докарват някакви допълнителни пари и така събират.

# 229
  • София
  • Мнения: 4 884
Факт е, че масово африканци, араби, филипинци и източноевропейци си мислят, че всеки американец разполага с несметни богатства и живее в къща като палат.
Истината в повечето случаи е съвсем различна- американецът живее във фургон или под наем в невзрачно жилище, има нископлатена работа и е просто американски неудачник.
Затова и любящите съпрузи започват да търсят по-добра алтернатива съвсем скоро, след като се сблъскат с реалността.

# 230
  • София
  • Мнения: 11 604
То е ясно, че щом са опрели до арабин с мечта зелена карта, едва ли американците се избиват за тях. Голямо надлъгване става и от двете страни. Аз не мисля, че Даниел беше особено влюбена в Мохамед, а по-скоро се надяваше да й оправи живота, да си има и мъж, някой да работи и да я издържа. После страда по разбитите мечти.

Странно ми беше примерно за Ашли, защото тя е готина мацка, добре живее, има работа, среда и после намерила този Джей. Явно наистина се беше влюбила.

# 231
  • Мнения: 36 529
Ами, може да кажат на годениците си какво е реалното положение.
Като тези Ани и Робърт - в новия епизод тя каза, че когато тръгвала Робърт й казал да не взима много багаж, защото ще й купи нови неща от САЩ. И щом дойде, той я заведе в магазин за дрехи втора употреба - е, няма какво!

# 232
  • Мнения: 1 463
Всички американци, участващи в предаването са много зле. Ами, те специално влизат в сайтове, където да се запознават с чужденки/ци, при това все от старни от третият свят. За мен повечето американци са като коне с капаци, наивни и изключително ограничени.
Спомням си едната баба, когато щеше да ходи при нейният, май в Нигерия, си беше подготвила националнато знаме и дъщеря й я питаше дали това е знамето на Африка!?! Потрес.
А, чужденците от своя страна, особено латините и рускините се хващат като удавник за сламка, само, за да се измъкнат от мизерията.
Мисля си, че ако говорим за чувства и любов, то я има при американците. Почти 99% от булките по Интернет са масови използвачки.
Даниел едва ли се е надявала този арабин да я издържа. Обърнал й внимание, за да вземе зелената карта. Иначе защо все я убеждаваше, когато се развеждоха да не анулира брака...ами, за да остане. А снощи точно гледах, как казва, че ако не им провърви ще се прибере.
Ама дръжки! Simple Smile

# 233
  • Мнения: 36 529
И все пак не смятам, че американците са влюбени. Не може да се влюбиш в някого по снимка и след няколко видео чата.
Разбирам Натали (въпреки че тя е леко откачена и много манипулативна). Тя харесва Майк, но не го обича. А той реагира така, все едно са му забили нож в сърцето - това, което той самият изпитва също не е любов, би трябвало да е наясно.

# 234
  • Мнения: 1 463
Наталия са е точно чалдисана. Не е реално да натискаш един почти непознат да имате дете веднага, та и да бъде религиозно.Моля?! Не можела да бъде с някой, ако той не вярва в Бог?! Тя не е ли православна, катко ние?! За каква точно вяра и Бог говори непрекъснато, ще кажеш, че е някаква секта...
Върти очи, пули се и се мисли, за яка мадама, ама в русата й глава бръмчат доста мухи!
Той ми се струва уравновесен, а тя със сигурност има някаква диагноза. Такова впечатление остава в мен.

# 235
  • Мнения: 36 529
Той се спаси)) Още не е излъчен финалът на сезона, но по сайтовете пише, че той се е отказал да урежда визата (това е слух).
Руснаците(и подобни) май са доста по-религиозни от нас, но само проформа, доколкото разбирам, не се очаква да се държат по определен начин - само да ходят често на църква и да се уповават на Бог.

# 236
  • Мнения: 164
Тя и Фернанда на Джонатан ,ще ше да си ходи един път катоо се скараха ...ама вище я сега вее си байряка в Америка...

# 237
  • Мнения: X
Даниел е очаквала любов и секс, но Мохамедчо въобще не можеше да я диша. Голям използвач и лицемер е, според мен.

Рускинята май има някакви псих.отклонения. Иначе е красива.
И как майка й лежеше при тях в леглото да я утешава!? 😅

# 238
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Рускинята е психарка,дано не и дадат виза,че като види и къде ще живее нероден Петко,съвсем ще откачи Sunglasses

# 239
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Той се спаси)) Още не е излъчен финалът на сезона, но по сайтовете пише, че той се е отказал да урежда визата (това е слух).
Руснаците(и подобни) май са доста по-религиозни от нас, но само проформа, доколкото разбирам, не се очаква да се държат по определен начин - само да ходят често на църква и да се уповават на Бог.
Аз имам руски съпруг. Не са много религиозни повечето хора, същите като нас са. Разликата е, че жена в църква влиза само с покрита с шалче глава. Иначе бабичките вътре ще я изядат с парцалите, неприлично било. Други разлики няма никакви. Може да влезеш с потниче и къси панталонки, но трябва да имаш шалче на косата Sunglasses
А на Натали и хлопа дъската, то се вижда.

Общи условия

Активация на акаунт