Магията на изтока - тема 59

  • 17 271
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • DE
  • Мнения: 9 068
Когато не мога да гледам в Дорамата по някаква причина гледам тук, има почти същите сериали.
http://doramy.club/

Елвис мога да го гледам постоянно няма значение дали се усмихва, може и да чете указателя Crazy  Mr. Green Heart Eyes
Макар, че е великолепен в драматична роля предпочитам да се прави на идиот ooooh! Grinning

Новата ми страст, Сю Кай и неговата прекрасна прическа Heart Eyes


Това предпетъчно...

# 61
  • София
  • Мнения: 562
Дане, благодаря за новия сайт, не съм гледала от него, но ми се отвори, сега ще го разгледам Flowers Hibiscus

# 62
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 548
Миналият вторник, 26 ноември, в Корея започнаха да излъчват едно ново предаване с Чонг Хе Ин - Jung Hae In's Walking Report, негово първо пътуване в Ню Йорк, сблъсъкът с чуждата култура, как се справя в града и пр., и пр.
Вчера изгледах първите два излезли епизода, от общо 8.
Е, голям смях, хаха. Кореец в Ню Йорк. Като паднал от друга планета е, но учудващо (и за мен) говори приличен английски.
Във втори епизод ми беше смешна ето тази сцена.
Влезе той в едно заведение/ бистро. Поръча си храна, но поиска и бира, а сервитьорката (типичната мощна американска дебеланка) го попита дали има 21 години, хаха.
Реакцията на Хе Ин беше безценна и каза, че дори е на 32 години, хаха. Лелчето се подлъга по вида му на тийн, ама така са азиатците.

# 63
  • Мнения: 9 200
Новата ми страст, Сю Кай и неговата прекрасна прическа Heart Eyes
Не съм го гледала,но го знам.Беше ми попаднал трейлъра на Autumn Fairy Tale - Китай.Римейк е на корейския с Хони-то (май всички сме го гледали и плакали Cry),но китайците са се спрели на игрална версия.


Няма суб.

Скоро зaплашвах дребното,че ако още веднъж ме накара да му довърша пъзел от 20 парчет с paw patrol ще си поръчам с моя сериал ( визирах Secrets of Three Kingdoms) и ще му дам той да го сглобява.
Ще стани готин пъзел
Скрит текст:

Цитат
Елвис мога да го гледам постоянно няма значение дали се усмихва, може и да чете указателя
Да Heart Eyes

# 64
  • DE
  • Мнения: 9 068
Сю Кай си струва всяка минута на екран, само не и като второто колело Naughty
Гледай "The Legends"  два страхотни демона и тяхната любовна история, прекрасни актьори и декори и леко неразбираема история Grinning


Сю Кай като демон силно ми напомня Тарабас от "Фантагиро"  Heart Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 562
2в1, гледала ли си Blow Breeze?

Сапочнах новия сериал с Юн Ши Юн, криминален, с комедийна нотка,   а и Юн Ши Юн е голям сладур. Стана свидел на убийство, като случайно в ръцете му попадна дневникът на убиеца.Бягайки от местопрестъплението беше бутнат от полицейска кола и получи амнезия.Започвайки да чете дневника, си помисли, че той е извършил шестте убийства. За сега сериалът ми харесва, а и отдавна не съм гледала криминале.

# 66
  • Мнения: 9 200
Сю Кай като демон силно ми напомня Тарабас от "Фантагиро"  Heart Eyes
Колко бях влюбена в него.
Имаше и още нещо с него и беше пират.


Ох,Дане,аз се оплаках,че не мога да догледам Secrets of Three Kingdoms,а ти идваш с ново 50+ епизода.
Обаче го открих със субтитри.
Пък и да го почна,кой е казал,че трябва да го довърша. Joy

# 67
  • Мнения: 6 781
freedoms, гледала съм Blow Breeze. И Гостчето, и Тайна май го гледаха. Стандартна семейна  сапунка без да е нещо, което да не си виждала в предишни подобни драми. Става за едно гледане, ако си настроена за нещо подобно.

От кримитата в момента гледам The Lies Within, но съм в началото. Става за момента.

За Дорамата - вместо doramatv.ru пиши doramatv.live  Сменили са си адреса.

# 68
  • DE
  • Мнения: 9 068
Гледам си някаква класация топ 100 красавци и се чудя, защо има толкова малко азиатци, докъм 30 само около 15 и после като се почна от 20 надолу предимно азиатци hahaha

# 69
  • Мнения: 9 200
Въобще не е реална класацията.

1.Сашо го няма. Scream Scream Scream
2 Сексито на с.Пипъл също го няма
3.Ако не са Сашо или от правилната част на Азия (имаше индийци и разни други) не са секси
4. Една част от тайландците съм ги гледала.Фук. Grinning
5.Малка част от китайците ги познах. Blush
6.Нито един латинос не съм гледала.
7. 13 място - наистина? Joy

Още класации,още,още.

# 70
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 548
Тази "класация" е правена от някоя много болна фенка на BTS. Бях сигурна, още преди да видя първите места, кои ще са там. Само Гуки заслужава, защото е едно многоооооо секси макне, но другите - хлъц.

Tuon, поздрав и честит петък. Трябваше Джони-агенцията да премине в ръцете на племенницата на дедо Джони и на Хиде Таки, че да им направят официален канал в YouTube и то едваааа преди три месеца. С 20-ет годишна кариера, култови в Япония, а ние, феновете, изолирани.
Вече качват всичко там, а и старите им култови парчета.
Отварят се японците последната година малко по-малко към другия свят. Стига с тези техни забрани, авторски права и пр.
И при телевизиите забелязвам вече падане на бариери. Бавно ще става, но имам надежда.
Такива са. Все едно сме още във времената на управление на шогунатът Токугава и пълната изолация.

# 71
  • Мнения: 6 781
.....................................
Още класации,още,още.
40+  ,  30+  ,  20+
newsm47

# 72
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 548
Моите най-големи корейски любимци са в категория 30+., но и в другите две имам също много.

Еее, доволна съм и от първото място на Чи Чанг Ук, но можеше Бини вместо да е втори, да е на първо място. Бини си е най-високо стъпало.
Чи Чанг Ук, Хьон Бин, Гонг Ю, Чо Ин Сонг, Че Джин Хьок, Чу Санг Ук, И Санг Юн, И Донг Ук, Ерик, И Джун Ки, ехееее, любов, любов ненагледна. До един. И как ми се гледат всички сега...

И Санг Юн само заради Нара-та не мога да се прежаля да го гледам във V.I.P, а умирам за него.

# 73
  • Мнения: 9 200
Джи кога стана на 40?

# 74
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 548
Той е на 42 (43 корейски години), а ти питаш кога станал на 40, хаха.
Да не говорим, че след 25 дни, когато дойде 01.01.2020 г., в Корея ще се води, че е на 44 години.

Общи условия

Активация на акаунт