МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 48 тема

  • 39 872
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 520
Golfo_di_Orosei, края на 2019г направих 2 поръчки от Тарт, като едната надвишаваше заветните 30лв. Grinning Преди да я пусна, влезнах тук и попитах момичетата дали ще има проблем, след като прочетох и условията им за доставка, защото все пак повече вярвам на хората, които са поръчвали и могат да потвърдят, че е така. И така вече и аз мога да потвърдя, че от Тарт можеш да поръчваш спокойно и да не се притесняваш, че тук ще плащаш допълнително ДДС + около 15лв (не съм сигурна за сумата точно) на БГ пощи за това, че те представляват.

# 691
  • Мнения: 633
Благодаря ви за инфото, девойки Simple Smile Ако знаех преди Коледа, щях да си купя коледни подаръци от там... ама на, вече чак за Цветница (имен ден) ми се полага 😃

# 692
  • Мнения: 2 791
Момичета, ползвали ли сте нещо на Dermacosmetics? Дъглас гледам ги продават от скоро. Ползвам ретинол и вит. С буустърите на Клиник, но ми излизат скъпичко. 4-те капсули ми стигат за около месец, ако слагам всяка вечер - 1 ретинол и 3 вит. С редувам. Гледам, че и тази марка има серум с ретинол и такъв с вит. С, но за мен са напълно непознати.

# 693
  • Мнения: 352
Здравейте, може ли да ми препоръчате фон дьо тен, който да е подходящ за проблемна кожа и да не запушва порите? Спряла съм се на прасковения на Too Faced, но не знам дали е подходящ.

# 694
  • Мнения: 7 578
За проблемна кожа мога да ти препоръчам тонирания крем на Ла Рош - Ефаклар. Чудесен е, не запушва пори, изглажда текстурата на кожата, заличава черни точки. Аз зимата ползвам само него с пудра отгоре. Матовия на ТФ също го харесвам, за лятото е добър, но не знам как ще се отрази на проблемна кожа. На мен от него не са ми излизали пъпки.

# 695
  • Мнения: 199
Здравейте, момичета! На сайта на Дъглас видях ,че са заредили козметика на e.l.f. Имате ли любими продукти от тази марка  и нещо заслужавали си да му се обърне по специално внимание ?

# 696
  • Мнения: 7 578
Elf е евтина дрогерийна марка, цените в Дъглас са меко казано надути.
Палитра за £10 струва 33 лв, четка за £13 тук е 40 лв и така нататък. Не бих си купила нищо на марката от нашия Дъглас.

# 697
  • Мнения: 633
Уф, нямам думи за Елф... как може да сложат такива цени не знам 😤 Да ви попитам, някоя от вас пробвала ли е Blendiful на Тати? Бях много скептична като го видях, ама след последното ѝ видео и някои други влогъри взех да се зарибявам...

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 141
Здравейте, момичета! На сайта на Дъглас видях ,че са заредили козметика на e.l.f. Имате ли любими продукти от тази марка  и нещо заслужавали си да му се обърне по специално внимание ?
Аз реших да пробвам блендера от чисто любопитство и останах силно разочарована. Явно не уцелих правилния продукт - успя да абсорбира целия продукт вместо да го блендне. Epic fail. Persevere

# 699
  • Мнения: 2 830
Аз гледах страхотни ревюта за очните линии (тези, които са около 7лв.) , но наистина цените са доста надути...На мен ми е интересна колекцията на Селена Гомез, но никъде не откривам какво ще съдържа.

# 700
  • Мнения: 31 265
Не е ясно още.

# 701
  • Мнения: 88
Здравейте! Не знам дали въпросът ми е в правилната тема (искрено се извинявам, ако я разводнявам), той е следният: Някоя от вас имала ли е проблеми с доставката от сайта Cultbeauty?
Преди 2 седмици направих една поръчка. Изпратиха ми я на 28.01, като на 29.01 е напуснала склада в Ротердам. От тогава - ни вест, ни кост. Не е влязла в България дори. Звънях на Customer Service да попитам дали евентуално е изгубена или дали има някакъв проблем, но те не ми отговориха - казаха, че не знаят къде е и да чакам.
Та въпросът ми е на някоя от вас случвало ли се е да чака по 2-3 седмици за пратка от там? Поръчвала съм няколко пъти преди и винаги са идвали до седмица.
Благодаря предварително! Flowers Bouquet

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 22:44 от h.georgieva00

# 702
  • София
  • Мнения: 1 611
Здравейте. Този месец е така. Едната ми поръчка от 14.01 дойде едва вчера, а другата още я няма. И аз се бях притеснила, но явно като цяло доставките в последните седмици са по-бавни.

# 703
  • Мнения: X
Аз още чакам една от ЧП...

# 704
  • София
  • Мнения: 1 611
NiaV, това си е притеснително Sad
Love-колекцията на Natasha Denona е заредена в Selfridges.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт