Карти Таро тема 22

  • 21 371
  • 728
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 43
Благодаря. Явно не обясних добре. Имахме интимни отношение, вече нямаме. Въпросът е зададен като дали иска все още нещо от/с мен.

А, кое те навява на мисълта, че може да иска нещо от теб?
Още при задаване на въпроса съм допуснала възможността да не иска нищо. Все пак картите казват нещо, интересно ми беше да чуя мнения по тях.  Simple Smile
Ами дайте и вие мнение, може и нас да ни е интересно Blush Мисля, че на Кралицата и се  иска, Краля да иска по нейни разбирания за редност.

# 481
  • Мнения: 6 166
Совичка, малко се притесних за картиите ти. Кралят жезли да не е някой манипулативен мъж или жена, която е в позиция на авторитет. Много внимавай с този човек. Ще се опита да те изпъди. Ти излизаш като по-нисша - рицарят. Вярваш в традициите, лоялността, нещата да са си такива каквито са, но кралят, който е излязъл не е твоят крал и ще го видиш нагледно. Този крал не застава зад хората си, не защитава своите. Той е опиянен от власт и ще направи всичко възможно да се докопа до нея и да я задържи, а тези, които станат жертви в процеса дори не са старистика, те са "Ти кой беше?".

# 482
  • Мнения: 43
Совичка, малко се притесних за картиите ти. Кралят жезли да не е някой манипулативен мъж или жена, която е в позиция на авторитет. Много внимавай с този човек. Ще се опита да те изпъди. Ти излизаш като по-нисша - рицарят. Вярваш в традициите, лоялността, нещата да са си такива каквито са, но кралят, който е излязъл не е твоят крал и ще го видиш нагледно. Този крал не застава зад хората си, не защитава своите. Той е опиянен от власт и ще направи всичко възможно да се докопа до нея и да я задържи, а тези, които станат жертви в процеса дори не са старистика, те са "Ти кой беше?".
Елфичка, манипулативня Крал не е ли Крал чаши или пентакли?И аз като А.ник, предполагам ,че Совичка е РЖ от първата комбинация и Краля Ж от втората.След шамара на Страшния съд, чувството на вина и обвинение, Кулата те пробужда, мисля че е положителна тук, окопитваш се ,намираш не само решение ,а  си готова да действаш зряло и отговорно-Крал Жезли.А общо РП , че това е бавния ,но сигурен път да достигнеш хубавото накрая...получаваш жинейски урок като всички, нищо страшно.

# 483
  • София
  • Мнения: 973
Здравейте, момичета!
Обръщам се с едно питане - преди малко мъжът ми ми каза, че имало обявен конкурс за израстване в длъжност в неговата сфера. Той доста се двоуми дали да участва, тъй като не вярва, че има шансове. Ще се навие ли някой безпристрастен да изтегли едни карти във връзка с този казус, аз ще изтегля по късно или утре. Предварително ви благодаря ❤️

# 484
  • Мнения: 128
Здравейте, момичета!
Обръщам се с едно питане - преди малко мъжът ми ми каза, че имало обявен конкурс за израстване в длъжност в неговата сфера. Той доста се двоуми дали да участва, тъй като не вярва, че има шансове. Ще се навие ли някой безпристрастен да изтегли едни карти във връзка с този казус, аз ще изтегля по късно или утре. Предварително ви благодаря ❤️
Illusion, ще изтегля карти, но ти формулирай въпроса и ако е удобно инициал на съпруга ти.

# 485
  • София
  • Мнения: 973
Ще има ли успех в конкурса за израстване в категория? Ч.
Благодаря ❤️

# 486
  • Мнения: 128
Ще има ли успех в конкурса за израстване в категория? Ч.
Благодаря ❤️
Изтеглих Асо жезли, Обесеният, Умереност и като пояснение Страшният съд
Ще събере смелост да участва в конкурса, но ще си мисли, че няма никакъв шанс, че е в неизгодна позиция и нищо няма да се получи. После ще обмисли без много емоционални сътресения плюсовете и минусите в ситуацията и
 ще направи това, което е необходимо и може би дълго е отлагал. Възможно е и някакво външно събитие да даде тласък на процеса, който ще го накара да бъде активен.
Това е моята интерпретация, но нека и другите да се включат с мнения и идеи.
Пиши после какво се е случило.

# 487
  • София
  • Мнения: 973
Много ти благодаря! Аз също си мисля, че той е леко обезверен, защото и друг път в имало конкурси и не се е получавало. Той е на мнение, че местата предварително са заети от "вътрешни хора", защото са само 2.
В тази връзка изтеглих тези карти
2Чаши, Императорът и Звездата.
Въпросът беше ще спечели ли Ч. конкурса за израстване в категория?
Вашите виждания какви са?

# 488
  • Мнения: 128
Много ти благодаря! Аз също си мисля, че той е леко обезверен, защото и друг път в имало конкурси и не се е получавало. Той е на мнение, че местата предварително са заети от "вътрешни хора", защото са само 2.
В тази връзка изтеглих тези карти
2Чаши, Императорът и Звездата.
Въпросът беше ще спечели ли Ч. конкурса за израстване в категория?
Вашите виждания какви са?
2чаши, когато е до големи аркани означава силен интерес към нещо, в твоя случай знаеш към какво. Въпреки, че има съмнения за нечестни действия ще прояви голяма активност в начинанието. Само Звездата накрая не ми харесва. Не е ясно какъв ще е за съпруга ти изходът от конкурса, повече клоня към неуспех, но нека някой, който има повече опит също да тълкува.

# 489
  • Мнения: 1 544
Много ти благодаря! Аз също си мисля, че той е леко обезверен, защото и друг път в имало конкурси и не се е получавало. Той е на мнение, че местата предварително са заети от "вътрешни хора", защото са само 2.
В тази връзка изтеглих тези карти
2Чаши, Императорът и Звездата.
Въпросът беше ще спечели ли Ч. конкурса за израстване в категория?
Вашите виждания какви са?
2чаши, когато е до големи аркани означава силен интерес към нещо, в твоя случай знаеш към какво. Въпреки, че има съмнения за нечестни действия ще прояви голяма активност в начинанието. Само Звездата накрая не ми харесва. Не е ясно какъв ще е за съпруга ти изходът от конкурса, повече клоня към неуспех, но нека някой, който има повече опит също да тълкува.
По мое скромно мнение, нито Звездата на 3-та, нито Императорът дават добро развитие на ситуацията.

# 490
  • София
  • Мнения: 973
Аз пък мисля, че мечтата ще му се сбъдне... Дали защото много ми се иска и съм подвластна на чувствата, но смятам, че ще успее..

# 491
  • Мнения: 128
Аз пък мисля, че мечтата ще му се сбъдне... Дали защото много ми се иска и съм подвластна на чувствата, но смятам, че ще успее..
Сега като се замисля Звездата е символ на надеждата, на добрите перспективи в бъдеще, на късмета също, но понеже звездите са далече в небето, може да означава, че мечтата му ще се сбъдне, но ще се наложи да почака.

# 492
  • Мнения: 6 166
По Звездата - не, ще е далечно и недостижимо, а по другите карти, Страшният съд за пояснение може би значи, че наистина мястото е разпределено.

# 493
  • Мнения: 45
Здравейте, има ли желание някой със свободно време , да ми гледа на карти Таро?Въпроса :
Кога ще срещна половинка в живота ми?
В момента съм привлечена от един мъж,но не се познаваме ,ще се получи ли нещо?- 100 % съм за не ,но все пак Joy и от друг да го чуя искам Joy
Щастието,кога ще дойде в живота ми?

# 494
  • Мнения: 1 544
Все по-често си задавам въпроса в последно време дали картите Таро дават възможно развитие на ситуацията, за която се пита или само отразяват настоящото положение на нещата, чувствата и мислите на питащия и на другите участници, въвлечени в нея. Чувала съм мнението :"Ние питаме, но картите отговарят каквото преценят." Как мислите вие?

Според мен, в повечето случаи Таро картите, показват самата ситуация и ролята на питащия в нея, дават възможност да видим отстрани проблема, да го анализираме и да си направим заключения. Таро може да посочи варианти, възможности, но НЕ и да решава вместо нас! Няма как картите да носят отговорнст и да решават вместо нас! Много зависи и от човека, който тълкува картите, доколко е напреднал, колко е интелигентен, колко дълбоко е навлязъл в науката Таро. Обикновенно въпроси от типа, някой мисли ли за нас или какво мисли някой за нас, са напълно безмислени, няма как картите да ни кажат, някой мисли ли за нас...!  Друг безмислен въпрос е да питаме картите, как да постъпим.... Ами няма как да ни отговорят, няма как да решават вместо нас, а ние да стоим и без никакво волево действие , да чакаме три карти да ни решат проблемите с приятеля/ мъжа/ шефа и т.н ,  или пък да кандидатстват вместо нас за нова работа, като ни изпратят СВ то ......на  "най - хубавата работа" ...или дори да отидат вместо нас на интервю.....Това, че някой се опитва да си наглася подобни отговори, не означава, че е наясно с Таро или пък твърденията му са правилни! Колкото по - адекватни и сериозни са въпросите, толкова по точни са и отговорите на Таро!

Здравейте ! Откакто пипнах Таро съвсем неотдавна ,се питам същите неща.
Имам теми,за които вече категорично си забранявам да тегля карти - това са твърде емоционални за мен въпроси. Тогава картите отразяват само и единствено моите страхове и съмнения. В реалността обаче,се случват неща,които нямат нищо общо с онова,което картите са ми показали.И това повече ме обърква,отколкото да ми дава някаква увереност.
Съвсем скорошен пример,просто изчаквах да видя как ще се развие ситуацията,за да пиша конкретни неща.
Теглих карти преди 2-3 седмици дали ще се състои една среща,която е много важна за мен. Не записах картите ,защото се разстроих .Средната беше Дяволът и трета Императорът ,а първата беше от малките аркани ,не помня коя.Просто императорът на трета едва не ме накара да припадна.
Няколко дни преди насрочената дата отново изтеглих карти и отново не ги записах,но нищо не показваше положително развитие.
През цялото време изникваха пречки и ситуации,които водеха по-скоро до задънена улица и невъзможност.Тъкмо отстраня една - друга се появява...Абсолютно до последния момент нещата търпяха промени.
До последния момент смятах,че срещата няма да се състои,но в крайна сметка не само ,че се случи ,но без абсолютно никакви спънки,напротив.

Някак не мисля,че тук става дума за неправилно разчитане на картите .По-скоро на отразените страхове на питащия ,особено когато сам си тегли карти. Виждала съм го и тук в темата в комбинации на други момичета,които сами са си теглили по въпроси,твърде емоционални за самите тях.

Общи условия

Активация на акаунт