Слънчеви юнски късметчета 2020 ТЕМА 3

  • 21 658
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 419
Аз в понеделник бях на ЖК и за сега не съм качила кг,но това изобщо нищо не значи,тепърва ще качвам...Пуснах си и болничен,надявам се всичко да е наред и да е до майчинство😊Работата ми е много динамична,по цял ден шофирам и съм сред хора,което реших да си го спестя.Но сега като се застоя в нас ще заприличам на тюлен в най-скоро време и съм си поръчала степер(имитира изкачване на стълби).Та надявам се това да ме държи в тонус, а и е много полезно за кръвообръщението Simple Smile

# 691
  • Мнения: 346
Добро утро момичета, минавам дя споделя че и нашия скрининг мина , всичко е абсолютно като по учебник, човеченце скачаше тласкаше се и като стигнахме до крачетата си ги преплете и така остана, беше много вълнуващ преглед , много съм доволна

# 692
  • Мнения: X
Здравейте! Simple Smile

За килограмите, установих, че варирам между 46 и 47. Аз се тегля всяка сутрин. Хахаха, не е е препоръчително, но да си зная. Grinning

Благодаря за статията, Мистик Heart Много е интересна. Напълно подкрепям прочетеното. Аз си говоря на моето бебе и си галя корема. Още е рано да ме чува, но се надявам да усеща положителните емоции, които му изпращам. Hug

Пеперудена, много хубаво си направила, че си си взела болничен вече. Започна и сезонът на грипа. А и идеята ти за степер е чудесна. Аз в нас правя някакви упражнения, които са за раздвижване. Едно от движенията наподобява все едно си на степер.

Много се радвам за хубавите новини, Мелдим! Хихи, малкото човече е усетило, че го наблюдавате и е станало активно Hug

# 693
  • Мнения: 1 334
Plamъche ти ме биеш по честота на мерене - аз всяка седмица, като влизам в нова г.с. се меря 😂
За сега на съм качила нищо - варирам между 48 - 49.

Peperudena  много добро решение си взела, особено щом трябва да шофираш постоянно, а и в това грипаво време работата с хора също е риск - почивай си, сега ти е паднало 😊 Излизай на разходки при подходящо време, със степера на края на бременността внимавай  Wink

Аз след малко тръгвам за скрининга - тази нощ не можах да спя спокойно от вълнение. Ще се включа по-късно пак 😊

# 694
  • Варна
  • Мнения: 358
Аз покрай този вирус съм свалила 1 кг. Днес май съм една идея по-добре - само в носа имам дразнещо чувство, все едно ще кихна, но уви... Grinning На бебето още не му говоря, но си галя корема от време на време. Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 13:27 от Invisible_

# 695
  • Мнения: 419
Butterfly,
Стискаме палци и чакаме да разказваш🤞🍀

Моя скрининг е чак другата седмица на 11-ти,леко се напрягам при мисълта....Благородно завиждам на момичетата,които вече отхвърлиха това притеснение😊😊

# 696
  • Мнения: 955
Моя скрининг е чак на 18ти. Доста по-назад съм от повечето от вас. Притеснявам се доста. Ако всичко е ок по Коледа ще казваме, но ако не е,не ми се мисли направо... Искам просто да мине вече и да знам какво е положението. Аз не съм била и на преглед от средата на ноември, когато имах проблеми и си мисля всякакви глупости. Да ви попитам 1 ден преди прегледа ли да дам кръв или може и 2?

# 697
  • Мнения: X
Успех, Butterfly, ще чакаме да ни разкажеш как е минало!

# 698
  • Мнения: 205
Така върнах се от прегледа , в голяма заблуда съм живяла , като си мислех че ще правя БХС, но така , разказвам.
Видяхме бебета , всичко им е добре , отговарят си на седмиците , 10гс.и 1ден едното , другото 9гси 6дни , но Аг каза че било нормално. Та БХС няма да правя , направо пренатест, а за скрининг си запазих час за д-р Стратиева в Селена Пловдив, идвала от София да преглежда там , часът ми е за 22.12  тъкмо 12г.с Та така , тупкат сърчицата , растат бебоците .
Моля тези от вас които сте правили пренатест , да споделите къде  сте го правили .

# 699
  • Мнения: 727
Да ви попитам 1 ден преди прегледа ли да дам кръв или може и 2?
Кайлин, по-добре един. Колкото по-малка разлика има толкова по-добре.

# 700
  • Мнения: 3 962
Кайлин, къде ще правиш скрийнига? В моя случай (Марков за ехограф и МД), първо се прави ехограф и след това се дава кръв.

# 701
  • София
  • Мнения: 2 340
Браво на всички за хубавите новини. Все по-цветна ни става темата 🤗
Kaylinnn, аз бих пуснаха 2 дни преди, за да съм сигурна, че ще излязат резултатите, мисля, че за ПКК и стандартните питаш. За БХС 1ден.
Иначе и аз си говоря с корема, моя мъж само ме гали за сега. На дребния не сме казали още, чакаме подходящия момент.
Аз днес прескочих, в 13.1 г.с. съм, много доволна.
Моята кожа стана много чувствителна, в събота съм на дерматолог. Но правя алергична реакция към нещо и се мъча да разбера от какво.

# 702
  • Мнения: 921
Момичета днес пуснах урина и ми излезна при норма 0-6, бактерии 121. Утре пускам пак да правят посявка да се види каква бактерия е. Някоя има ли подобен проблем? Ще коментирам и с доктора, но утре на скрининга. Принципно слагам утрогестан вагинално и нз дали оказва влияние на резултата Rolling Eyes

# 703
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
И ние сме на скрининг на 18 декември, иначе вчера бяхме на преглед и вече сме по 4см в 10г.с + 4 съм. Едното бебче беше много активно мяташе ръчички и краченца, въртеше се.

# 704
  • Мнения: 32
Кайлин, къде ще правиш скрийнига? В моя случай (Марков за ехограф и МД), първо се прави ехограф и след това се дава кръв.

И в Надежда е така, първо ехограф, взимане на кръв и след една седмица с резултатите - за ЖК.

Общи условия

Активация на акаунт