Здравите деца пият от природата

  • 8 383
  • 158
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 614
Със зеленчуците нямаме проблем, обаче с плодовете....голям зор е Wink
Правя ги на резенчета, с глави ръце и други фирмички, само и само да са атрактивни и привлекателни.

# 16
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Нямам трикове.Страшно много ми вярвя и е необходимо само да му кажа колко е полезен дадения плод или зеленчук , за да го опита.Друг е въпроса дали отново ще поиска,ако не му е харесало.

# 17
  • Мнения: 612
Трикове не работят особено при нас, но може би когато си вземем плод без да и предлагаме на нея, тогава най-много и се приисква. Но и този трик не винаги действа.

# 18
  • Мнения: 2 129
Моят син е на моменти, има период ,когато хапва доста пресни салати,зеленчуци и плодове, и обратно, изведнъж не иска да яде.Просто отказва,странна работа.Поднасям добре декорирани и разнообразни салатки и десерти.
Сега хапва🤐😄

# 19
  • Мнения: 2 495
Нарязвам ги на кубчета,но за съжаление хич не е фен на плодовете и зеленчуците

# 20
  • Мнения: 920
Нямам трикове, той много обича плодове и зеленчуци.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 164
С плодовете нямам никакъв проблем, синът ми предпочита ябълка пред торта, но някои зеленчуци доста трудно се съгласява да хапне, само ако и ние с баща му ги ядем.

# 22
  • Мнения: 610
Старая се да ги поднасям по интересен начин.

# 23
  • Мнения: 1 557
Моето дете почни не яде плодове и зеленчуци, предлагам му ге под формата на различни курабийки, кексове и крем супи.

# 24
  • Мнения: 1 001
Децата ми са на моменти. Понякога сами проявяват интерес към новото. Понякога няма сила да ги накара да опитат нещо. Не ги и мъча, а след време пак предлагам същото.
Винаги им поднасям храната в хубави чинии, да е красиво, със салфетката отстрани. Не съм привърженик на храненето на крак. Правя им салати, сандвичи, украса с гарнитурата и тн.

# 25
  • Мнения: 7 289
Предлагам плодове и зеленчуци под всякаква форма : нарязани с фигурки , на шишчета , като хапки , плодова или зеленчукова салата , сокове , пюрета.

# 26
  • Мнения: 160
Правя плодови салати с различни по цвят плодове и много й харесва Simple Smile зеленчуците ги режа на тънки ивички в чинийка подредени като слънце и си ги хапва с удоволствие Simple Smile

# 27
  • Мнения: 507
Аз обикновено ги изрязвам в някакви интересни форми, ако и това не помогне не ги карам повече.

# 28
  • Мнения: 522
Не го питам дали иска, защото обикновено отговорът е - не. Нарязвам плодове/зеленчуци и ги слагам до него. В началото не им обръща внимание, докато в един момент започва да хапва и след малко чинията е празна.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 365
Моето дете много обича плодове и зеленчуци и за радост не ми се налага да прибягвам до трикове, за да го накарам да яде.

Общи условия

Активация на акаунт