За тези, които четат любовни романи № 34

  • 36 845
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 359
Голям проблем! Демоника ми се струва елементарна и скучна. Явно съм се пренаситила , като я четох първия път си беше супер книжката Sad
https://www.goodreads.com/book/show/48279429-iron-crowne Това някой чете ли го ?

# 61
  • Мнения: 47 996
Има го този момент, някои книги грабват, макар да не са нещо особено. При повторен опит вече знаеш какво се случва и е скучно.
Лошото е, че няма нищо кой знае какво ново.
Направо умрях от скука и с номинациите на гудрийдс. Нищо. Тая година голяма суша.

# 62
  • София
  • Мнения: 28 657
Наистина тази година номинациите са много зле. А и нищо интересно не излиза.
Шай, на това му се чудех и така и не го започнах.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Демониката беше хубава ама за втори прочит не ми е. Аз не довърших подобните огромни поредици като Lords of the underworld, онези с валкириите, вампирите на Ребека Занети. В един момент ми омръзват. Обикновено смилам по над 10 книги и спирам пред финала.
Братството на ЧК и то стои недочетено на 13та.
Миленака, интересна звучи твоята.
Аз почнах Savaged на Миа Шеридан ама хич не ми се чете крими елемент, може и да я оставя. Не ме грабва

# 64
  • София
  • Мнения: 28 657
Красе, и на мен ми звучеше интересна, но нещо взе да ми става монотонна. Имам съмнения,  че няма да я дочета.

# 65
  • Мнения: 1 130
Скрит текст:
Започнах това – https://www.goodreads.com/book/show/45943837-dirty-letters
Началото ми харесва.
Скрит текст:
Става въпрос за двама приятели от детинство, които никога не са се виждали. Запознават се като са били 8-9 годишни чрез размяна на писма, организирана от училищата. Не знаят истинските си имена, позват прякори. Тя е американка, той е британец. Стават изключително близки, споделят си буквално всичко, това в продължение на години, докато един ден внезапно тя спира да пише без да му обясни защо. Всъщност, тя преживява сериозна травма, която предизвиква разни фобии. Минават години, баща ѝ умира и тя отива до апаратмента му да разчисти. Там намира писмо от него (прякорът му е Грифин), в което той я обвинява, че е спряла да пише. Тя решава да му отговори, обяснява му какво се е случило и двамата възобновяват отношенията си, отново са изключително близки и откровени един с друг, но продължават да не знаят истинските си самоличности. В едно от писмата тя поиска да разменят снимки, той отказа, но реши да наеме детектив и да разбере коя е без да ѝ казва. Междувременно той се е преместил да живее от Англия в САЩ и е станал доста известен музикант. 

Прилича на https://www.goodreads.com/book/show/41021967-punk-57
Ако ти е харесала, може и тази също. Simple Smile

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
mims3, и аз за нея се сетих. Много ми беше харесала.

# 67
  • Мнения: 47 996
Ако не си чела Илона Андрюс , може нея. Или примерно ранните на шерилин кениън

# 68
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
аз ли нещо не видях като хората или Хувър тази година не е номинирана в категория Romance?

# 69
  • Мнения: 6 162
Да бе, ще ти се. Там си е.

# 70
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 851
Да бе, ще ти се. Там си е.

Точно да се зарадвам и ме поля със студена вода Simple Smile

# 71
  • Мнения: 4 038
Аз прочетох Порочно момиче и сега почнах Порочен милиардер. Харесвам еротика и любовни сцени, но Порочно момиче ми дойде малко в повече. Ще видим как ше е тази. За сега съм на 40-50 страница и е по-добре.

# 72
  • Мнения: 737
Аз прочетох Порочно момиче и сега почнах Порочен милиардер. Харесвам еротика и любовни сцени, но Порочно момиче ми дойде малко в повече. Ще видим как ше е тази. За сега съм на 40-50 страница и е по-добре.

Порочен милиардер е първата поредица. На Марч всичките са ми любими. Препоръчвам Под тези сенки и поредиците Грях и Безмилостен крал

# 73
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Аз прочетох Порочно момиче и сега почнах Порочен милиардер. Харесвам еротика и любовни сцени, но Порочно момиче ми дойде малко в повече. Ще видим как ше е тази. За сега съм на 40-50 страница и е по-добре.

Порочен милиардер е първата поредица. На Марч всичките са ми любими. Препоръчвам Под тези сенки и поредиците Грях и Безмилостен крал

Мда, и аз не съм фен на порочната поредица.
Другите са доста по-добре. Все едно друг автор ги е писал Simple Smile
Сега започнах Кралска страст на Дженива Лий, обаче мисля да я зарежа.
Ще ѝ дам шанс до 100-на страница, но мисля, че няма да я издържа.
След това се прехвърлям на С.Дей Екстаз/Еуфория.

# 74
  • Мнения: 737
Кралска страст не е лоша, ноо липсват интригите и по-заплетените ситуации. Екстаз/Еуфория е още по-лека поредица. Според мен и двете стават за четене, но не са в класацията ми "ще прочета отново" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт