KURULUŞ OSMAN-БУРАК ОЗЧИВИТ/ЛЮБОВТА Е БУРАК И ФАХРИЕ/СТАРИ-НОВИ ПРОЕКТИ-тема 70

  • 29 909
  • 735
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 14 496
'


          Скъпи мои момичета....МИМИ, Ири, Мами,Джил  HeartHeartHeartHeart
Джил ,:expressionless: ти си на последно място ,просто защото си   последна присъединила се към нас:hugs:HugHug

         Нямаме никакво основание да сме недоволни от Буфчетата, напротив ...... снимки на семейството,на детето
 си , на привързаността си .

  Сега трябва да насочим вниманието си към 7 серия.

   Трябва да си отговорим  на много въпроси.

  Какво ще направи Дундар бей, който получи печата, с тази бариера  от уж съмишленици?


            

Как  залвянето на Осман бей и убийството на някои воини ще   му се отрази ?



            


 И какво ще направи Едебали, за да спаси Осман?

              Преставам да пиша . Полудях с тази версия,Цял час пиша и почти нищо няма  м.....им.Сори.







  Не са малко и сериозните въпроси на които трябва да получим отговори в 7-ми епизод.

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 19:42 от sebilMM

# 526
  • Мнения: 737
Радвам се че съм при вас и се наслаждавам мястото не ме притеснява,
Описание на 7 серия:
Болеста на Ертогрул шокира всички от стойбището на Кайи.Абдурахман Гази заедно с веста за болеста носи и печата на основание на който Дюндар бей може временно да управлява .А Осман е в капана на Салвадор.
Какво ще направи Дюндар получил печата с тази обстановка.
Как ще се отрази на Бала хатун залавянето на Осман и убийството на някои войни.
Какво ще направи Едебалъ за спасението на Осман.Тоз гаден мазник май ще ни дразни цял сезон.

# 527
  • Мнения: 737
Милият ни той мъка мъка.Добро утро.Себим май повторих част от озета,просто го видях при рускините и го пуснах.Да видим какво ни чака довечера.

# 528
  • Мнения: 3 169
Момичета, здравейте! Днес е нашия ден. Най-после доживяхме след дългата ваканция.
           Остават само няколко часа до заветната серия.

         

         


          И една добра новина, колко е истина не зная, но не ни пречи да си мечтаем.

          Фахрие обмисля да се завърне на екран през септември в нов сериал. Досега е отхвърлила  шест предложения, но да се надяваме да избере най-доброто.

                   

                             Прексрасен, слънчев ден! Flowers Hibiscus

# 529
  • Мнения: 2 503
Прятно гледане, мили момичета! 😘

Аз няма да мога, ще чакам превод.

Хубава вечер!

# 530
  • Мнения: 3 169
И каква стана тя, Едбалъ харесва Осман, но не и за зет. Не бил подходящ за Бала хатун.

            И новият фраг към 8 епизод.

           

# 531
  • Мнения: 737
Добро утро момичета,много хубава серия с много динамика.Османчик на ниво,както и предполагах няма да му даде щерката лесно Едебалъ още ще му изпитва търпението на нашия хубавец после сам ще му я предложи.
Батур хитра лисица за Дюндар не ми се говори просто,главозамаяни и двамата.Двете змийчета Зюхре и Айгул си показаха отровата.Абдурахман плътно като Бамсъ до нашето момче.Браво на Селджан хатун като истинска майка се бори за Осман.
фрагмана с букви.
Едебалъ-Нека всичко живо в  света се събуди,дойде време да се посеят цветята на вярата на тези земи,където всичко е обрасло с отровен плевел.
Осман-Моята любима е с всички.Губя си ума аз не издържам,че не сме заедно.
Самса-Ние съединихме мечовете си и чкаме от теб известие за война.
Гюндуз-Ние ще нападнем крепоста.
Бамсъ-Дюндар бей даде тази задача на Батур
Янис-Единствения човек който ще се справи с Каи това е Алишар бей необходим ни е съюз с него
София-Заради осман Едебалъ е готов да иде против Дюндар бей.Аз искам ти да го спреш.
Осман-Забранено ми е да умра преди да унищожа крепоста Колоджа хисар и отровната София.

# 532
  • Мнения: 3 169
Здравейте, момичета!

     Джил, благодаря за превода на фрага, така вече всичко си идва на мястото.Flowers Hibiscus

     Серията наистина беше прекрасна и доста интересна, но за съжаление рейтинга е ужасен. За първи път да е толкова нисък от както е започнал сериала. Но за справка ще кажа, че учудващо вчера всички сериали са си понижили рейтингите, което ме навежда на мисълта, че има нещо странно във всичко това. И като се поразрових открих, че снощи по това време в Турция е имало силно заметресение и на хората не им е било до сериали.

        Иначе силно ме привлече лекия стрийптиз на Бурак-Осман в серията. Ей, направило е мускули нашето момче, няма грешка. Изплакнахме очите. За първи път да се събличат в този сериал, направо не можах да повярвам. Струва си да изгледам серията втори път само заради тази сцена. Satisfied

           

         

         

      Прекрасна игра на Бурак, доста е трудно да създадеш такъв исторически образ , но нашето момче се справя блестящо. А какъв е сладур в романтичните моменти... И играта на момето е страхотна, справя се това момиче, въпреки, че й е за първи път.

         

         

         

         

                    Хубав ден! Flowers Blossom

# 533
  • Мнения: 2 503
Привет!

Мими, Джил,
благодаря ви за споделеното!

А Себи къде  изчезна ?! ... Neutral Face Дано е добре!

Колко е рейтингът от снощи, че аз не мога да го намеря?

Ех, Едебалъ продължава с обучението си. Явно Осман все още има трески за дялане, но е нормално, никой не е перфектен във всички отношения, макар че Осман Гази ще стане такъв. Sunglasses
Дано е излязъл епизодът с английски превод, за да мога да го гледам и да споделя мнението си.

Дано новините, че Фе ще се завърне на екран се окажат истина. Нямам търпение! Heart Eyes

Тази снимка май не съм я виждала.


Хубава вечер!

# 534
  • Мнения: 3 169
Иринка, ето го рейтинга. Не е никак добър в сравнение с предишните серии.

         

          Много странно, че СЕБИ я няма и то вчера на така чаканата серия. Какво ли се е случило?

# 535
  • Мнения: 737
Момичета изгледах серията с гадна руска озвучка ,предпочитам субтитри но няма още,аз търпение също.В общи линии Едебалъ е готов да се жертва за Осман толкова е ценен за него.и беше готов да размени скъпоценното оръжие.Благодарение на него Осман се освободи от оковите,Батур за да се издигне и помогне на баща си използва възможноста и изпревари Бамсъ в спасяването на Осман.Айгул си го намери от Бала хатун ,каза и че ако още веднъж и посегне ще и извади очите.Много сладка беше срещата на Бала с Осман нашия черен котарак си е злато в любовните сцени-ненадминат с очи говори.Без желание целуна ръката на чичо си ,Дюндар бей ще има да взема ако си мисли че ще спре Осман.Османчик спаси Едебалъ така хубаво стрелна Янис със стрела  и уби любимеца на София.Айгюл прие да стане жена на Алишар парфюма /така го кръстих /вечно мирише аромати мазник ми е.
Османчик я скастри да внимава с какъв тон говори за Балъ и и каза че за нея е готов да убива.Съжалих Селджан хатун с такова желание отиде да иска ръката на Бала хатун и като я отряза Едебалъ и потънаха гемиите горката Не си подхождали и той не бил съгласен това бяха думите му.Ма ние си знаем че сватба ще има ма трябва и Осаман да се научи да чака и на търпение/продължава обучението това е/Като цяло супер серия А за голия до кръста Осман думи нямам ,че и обезкосмен много добре се е оформил сладура ни,Фахриенце щастливака и той с нея.
Забравих Змията София супер си играе ролята ма гадна колкото щеш,що ли ми се струва че не безразлична към нашия красавец.Май доста дълго стана лека нощ от мен.Purple Heart
За рейтинга ,разбрах че е имало мач и земетресение и дълго осъствие ще видим другата седмица

# 536
  • Мнения: 3 169
Привет, момичета!

      Джил, много точно си описала серията, благодаря за коментара. Аз я гледах онлайн с руската озвучка, но беше под всякаква критика, толкова пъти прекъсва, но все пак съм разбрала всичко , което и ти.

           Всички актьори играят много добре, но аз имам трима фаворита. Осман, София и Бала хатун. Но ми се иска някакси да разчупят повече сценария, не ви ли се струва, че се въртят едни и същи сцени постоянно във всички серии до сега. Иска ми се с нещо да ме изненадат вече, а не да върви сценария като приказка. Да вкарат повече ефекти може би... Например много ми хареса сцената с коня и Осман на блатото в първа серия. Нещо, което да предизвика УАУ ефекта...Иначе става донякъде скучен сериала-мое мнение.

        

        

                     Хубав ден! Flowers Hibiscus

# 537
  • Мнения: 2 503
Привет! 😍

Мими, Джил,
Страхотни коментари! Благодаря. 💐

Мисля, че тази вечер ще гледам и аз епизодът.

Мими,
Мисля, че имаш право. За да бъде успешен, всеки един сериал се нуждае от малко раззчупване от време на време. Ще видим как ще протичат нещата при нашия Осман. Мисля си, че му дадоха твърде голяма почивка, зрителите забравиха до къде бяха стигнали... надявам се идният епизод да покачи рейтинга си!!!

Сеееееебиии?!

Хубава вечер!

# 538
  • Мнения: 14 496
Добър вечер момичета HeartHeartHeart

Наистина ви благодаря , за всичко написано , постнато ,преведено и коментирано-
 

         МИМИ,Ири, Джил HeartHeartHeart

    МИМИ , да трябва нещо уАууууу  като  в калта.

    Джил , права си знаем ,че накрая ще се вземат тези много готини Осман и Бала , но хубавите работи стават бавно и Енибалъ го изпробва и като бъдещ владетел и като бъдещ зет.
Жал ми е за новата ми любимка  Сенджал, но е корава жена и тя ще даде ръката на Осман на Бала ,когато му дойде времето .Колкото по- трудно и по-бавно толкова по силни ще са чувствата  м/у толкова темпераментни млади Бала-Осман.

    ИриIllти май  приключваш ремонта защото се появяваш  тук ,а това е прекрасно.

    Aз може би съм много тъпа , но от един час не мога да постна нито една снимка,:frowning1:
                Е това се получи     


               

# 539
  • Мнения: 3 169
СЕБИ, завърна се, притесних се сериозно, ти обикновено предупреждаваш като отсъстваш.


              Един туит се върти в соц. мрежи тази седмица за ФЕ. Според него Фахрие снима нова реклама за фирмата за контактни лещи. Помните ли предишните й снимки за тях. Бяха върха.

                 

                 

Общи условия

Активация на акаунт