ОСМИ клас полека тече, отлично се справя мойто гардже

  • 28 607
  • 668
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 4 444
Сиси, жива и здрава да е наборката! Да бъде успешна в училище, да бъде щастлива в живота, много верни приятелства и добри учители ѝ пожелавам!!! Heartpulse

petenka1983, аз настръхнах, когато четох разказа ти! Много успехи на Дея с Учителя и нека си има характер детето, важното е да умее да го управлява!

Русалче, с огромно удоволствие чета римите Flowers Hibiscus

# 76
  • София
  • Мнения: 3 087
Сиси, честита да е госпожицата ти!
Да носи много радост и щастие на всички!

# 77
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 442
Сиси, да ти е живо и здраво порасналото момиче! Birthday Balloon Пожелавам и нестихваща любознателност, много нови мечти, които да преследва, успех във всичко с което се захване и не на последно място - добри приятели, с които да споделя! Simple Smile

Русалке, ти вчера понасоли леко, днес с мед намаза.Simple Smile

# 78
  • София
  • Мнения: 6 200
Сиси, да ти е жива и здрава прекрасницата! Всичко най-добро и весел празник!

Русалка ме развесели с първата част от стихчето. Иначе аз съм няква циклофреничка, която не се знае с кой крак ще стане сутрин и какво ги очаква дечицата.
За момента съм насочила словесните атакаи за учене към дребен. Тези към наборката са от хигиенно-здравно естество. От 1 седмица репертоара ми е да се обуе. Защото щляпа боса по теракота. Мразела да ходи с чорапи и с обувки. Разхожда се нон-стоп боса с 40-ти номер крака като един хобит Grinning

# 79
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 224
Сиси, здраво и успешно да е детето!
И да не забравите за личната карта Simple Smile

# 80
  • Мнения: 198
Сиси,нека да ти е здрава и успешна рожденичката! Нека мечтите да постига с лекота!
Весел и цветен празник!

# 81
  • София
  • Мнения: 5 391
Ние я бяхме забравили!
Сиси, здраво и щастливо да е момичето ти!
Мия, малката ми шляпа само боса. Като дойдат роднини на гости и изпадат в тих ужас от нея. А те напр. са обути с чорапи и вълнени чорапи отгоре.

# 82
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 442
Разхожда се нон-стоп боса с 40-ти номер крака като един хобит Grinning
Хайде сега на размери да не се обиждаме. Joy Това просто е по-издължената версия на Пепеляшкиния крак.Joy

Аз на моя му опявам за ходенето по чорапи вкъщи, защото сме с куче и космите са навсякъде. Но хич не ме взима присърце.

# 83
  • София
  • Мнения: 6 200
A това с хобитското краче си е нейна версия. И двете имаме широк крак, разпльокан настрани. Аз на моите си им викам "краченца-меченца", но те са винаги обути в топли чорапки. А детенцето си ги нарича хобитови и непрекъснато се събува.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 340
Сиси, да ти е жива и здрава девойката! Много да те радва, малко да те слуша и да се гордееш с нея (и с Дребчо също Simple Smile )
Мноооого "френска" почерпка! Благодаря!

# 85
  • Мнения: 6 062
Сиси ♥♥  честит празник на девойката !
От 1 седмица репертоара ми е да се обуе. Защото щляпа боса по теракота. Мразела да ходи с чорапи и с обувки.
Леле значи не сме сами...
Освен че ходи бос ( и дребния научи), ами вчера прибираме се от пазар и преценяме, че ще ни трябва помощ, да не правим няколко курса до колата.Звъня и казвам след 5 мин при колата.Чакаше по къс ръкав, къси гащи и джапанки.Навън беше непрогледна мъгла.Студ....

# 86
  • Мнения: 4 152
Сиси, (и тук) честит рожден ден на прекрасната девойка! Да е здрава и щастлива!

Аз самата ходя боса вкъщи, затова нямам много-много право да правя забележки. Обаче бабите като дойдат припадат в нашата босонога компания.

# 87
  • Мнения: 4 628
Сиси, честит празник! Много късмет, успехи и сбъднати желания ( и много шестици Joy )
Босоногата вкъщи съм аз, но заради малкия се обувам, че ми се карат всички наред Joy

# 88
  • София
  • Мнения: 538
Сиси, честит рожден ден на девойката! Нека да е жива и здрава! Flowers Hibiscus

# 89
  • Мнения: 726
Честита да е девойката на Сиси! Здрава, борбена, позитивна, обичаща и обичана!

Успях и аз да хвана нещо актуално... напоследък все ви "догонвам" с четенето, а и някак ми е мълчаливо...Neutral Face.. но, както и други са отбелязвали: много е уютно тук Heartpulse

Моят синковец си живее живота..хич не се е озорил, мнооого си го мързи, а и аз съм го оставила да видя, колко ще се оправи сам. И в училище не виждам да  ги товарят... мат и бел по две оценки ... почти никакви контролни, само по езика са ежеседмични такива.. та да видим какъв ще е резултатът в края на срока... Thinking

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 21:29 от 6tiplio

Общи условия

Активация на акаунт