Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 19

  • 39 364
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 708
А, тази реклама само веднъж я мярнах и то дори не гледах към телевизора - просто бях заинтригувана защо така нищо не разбирам, а уж на български говорят Grinning Момичето е много симпатично!
Но я дебна пак, за да видя творчеството им докъде е стигнало.

# 361
  • гр.София
  • Мнения: 1 642
Има една реклама на прах за пране (май на Персил), която нещо не я разбирам. Накрая казват: "въпреки, че...прах за пране". Не мога да схвана посланието

# 362
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Mimi_Demi, да не би да е на "Ленор" - перилен препарат, в която участва Ралица Паскалева?

# 363
  • Мнения: 68 824
На ленор е. Натъртват на ПРЕПАРАТ за пране...да не се объркат хората че е омекотител.
Обичайно ленор се свързва с омекотител. За това.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 07:55 от teta75

# 364
  • София
  • Мнения: 62 595
Чудили са се как да го завъртят, че да се чуе няколко пъти, че правят вече и прах за пране.

# 365
  • Мнения: 11 550
Аз пък се чудя тези от Ленор как не са се сетили по-рано да започнат да правят И прах за пране?

# 366
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
На ленор е. Натъртват на ПРЕПАРАТ за пране...
Всъщност, натъртват на ПЕРИЛЕН. Изразът, който използват многократно е "ПЕРИЛЕН препарат".

# 367
  • Мнения: 68 824
Да..ама аз натъртих на друго...за да коригирам дамата.
Има една реклама на прах за пране (май на Персил), която нещо не я разбирам. Накрая казват: "въпреки, че...прах за пране". Не мога да схвана посланието


Това НЕ е прах...а течен капсулован ПРЕПАРАТ.
Прахообразен препарат = се нарича прах.
Течен препарат се нарича гел.
Двете общо се наричат Перилни Препарати.

А в рекламата е течен перилен ПРЕПАРАТ.

Ако правилно си спомням.

# 368
  • София
  • Мнения: 62 595
Това с праха е като със ксерокса - вече е навлязло. Сега му измисля глупави имена, но е все тая.

# 369
  • гр.София
  • Мнения: 1 642
Mimi_Demi, да не би да е на "Ленор" - перилен препарат, в която участва Ралица Паскалева?


Да, за тази реклама става въпрос. Не бях сигурна кой точно препарат беше...толкова и ми е направило впечатление марката.
Стана ми ясно вече, благодаря много!

# 370
  • Мнения: 68 824
Това с праха е като със ксерокса - вече е навлязло. Сега му измисля глупави имена, но е все тая.
Донякъде. Но не съвсем.
Няма как да кажа прах на нещо течно. Различни състояния са...прахообразно и течно.

Снощи се потресох на реклама на сити нещо си кредит. Тюрлю гювеч ...някви банкноти в буркани, валят пари отвред..накрая и три народни певици се включват Joy
Голям смях....

# 371
  • Мнения: 13 192
Пак съм удивена от рекламата на лютеница. Откъде са намерили жена с толкова голяма уста, лошо ми става като гледам как отхапва от филията...

# 372
  • София
  • Мнения: 62 595
на мен в едната сцена ми заприлича на Иван на бившата му жена (забравих и името).

# 373
  • зад кестените
  • Мнения: 795
Напоследък ме дразни рекламата на Била ,,наистина еФтин",навява ми някъкви съвсем други асоциации.

# 374
  • Мнения: 840
да. но този тук е наистина евтин.

и на Корни е бая зле.

Общи условия

Активация на акаунт