NEXTDIRECT.COM - 14

  • 61 075
  • 770
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 70
Налага се да върна артикул към Next.
Моля да споделите кои куриери ползвате сега.
Срокът за връщане си тече, а не виждам решение.

# 751
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 789
Веднъж съм връщала с Български пощи.

# 752
  • Мнения: 70
Веднъж съм връщала с Български пощи.

И аз съм връщала преди време, но сега не приемат международни пратки.
Не се знае докога...

# 753
  • Berlin
  • Мнения: 11 278
Каква е причината?

# 754
  • Мнения: 70

Системата им се срина преди три седмици.

# 755
  • Мнения: 132
След около месец чакане , разговор с хелпдеска им (софийски номер, но вдига англоговорящ), уверяващ че утре/вдругиден ще получа всичко, накрая получих мейл че са получили връщането на стоката и ще преведат обратно платената сума.
 Та и това се случва с новите им доставчици (били Скайнет май).
Мисля да си пробвам късмета с немските + бг превозвач....

# 756
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Отдавна не съм купувала нищо на марката и моля за малко помощ в размерите. Гледам основно дрехи за 2 годишната ми дъщеря. В момента носи основно от НМ, Манго и Зара, от размер 92  минава към 98. Виждам, че на Некст 2-3 години е 98, но дали си отговоря и как са спрямо останалите марки? Ще съм благодарна, ако можете да ги съпоставите.

# 757
  • Мнения: 762
Налага се да върна артикул към Next.
Моля да споделите кои куриери ползвате сега.
Срокът за връщане си тече, а не виждам решение.
Връщах преди нова година с БГ Пощи. Отне им около месец. Проблема е че като напусне България проследяващият им номер не работи и седиш и се чудиш пътува ли, загубила ли се е. Доста неприятно.

# 758
  • Мнения: 1 197
Притесних се след последните мнения, но поръчка на 1 май дойде вчера на 16ти. Е не е като преди, но пак се бях уплашила за 1 месец чакане.

# 759
  • Мнения: 282
Отдавна не съм купувала нищо на марката и моля за малко помощ в размерите. Гледам основно дрехи за 2 годишната ми дъщеря. В момента носи основно от НМ, Манго и Зара, от размер 92  минава към 98. Виждам, че на Некст 2-3 години е 98, но дали си отговоря и как са спрямо останалите марки? Ще съм благодарна, ако можете да ги съпоставите.

Спрямо НМ са умалени, но за мен при Некст много се различават и кройките от модел до модел.

# 760
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Благодаря! Поръчах клинчета за есента, но сигурно ще са малки до тогава.

# 761
  • Мнения: 6 915
Сравнявала съм HM и Некст миналата година, значи за 3-4 годишно дете, Некст бяха значително по-големи. Основно блузки и клинчета.

# 762
  • София
  • Мнения: 415
Малките размери на Некст са уголемени според мен. Гледайте по-скоро ръста, не годините.

# 763
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Благодаря ви момичета! Ще пиша, като дойдат.
Тя носи в момента 92 на НМ и поръчах 98 или 2-3 години на Некст за есента. Дано да ѝ стават.
Между другото вчера получих клинчета, блузки и рокля на Nutmeg размер 2-3 години и те определено са умалени спрямо Зара и НМ.

# 764
  • Мнения: 282
Благодаря ви момичета! Ще пиша, като дойдат.
Тя носи в момента 92 на НМ и поръчах 98 или 2-3 години на Некст за есента. Дано да ѝ стават.
Между другото вчера получих клинчета, блузки и рокля на Nutmeg размер 2-3 години и те определено са умалени спрямо Зара и НМ.

Да, би ми било интересно дали ще паснат. Аз купувам за 10 месечно много едро бебе. От НМ влезе вече към 92- бодита и блузи са добре, панталоните някой са добре, други една идея по-дълги за момента. От Некст всички които бяха 86 му умаляха отдавна. Имам само един комплект от бодита и друг от блузи, които му стават. Почвам да се чудя дали сушилнята не ги свива повече, защото от Некст са със по-плътни нишки.

И само да допълня, че аз не обичам да са му по тялото. Не го обличам торбесто, обаче обичам да му е леко свободно. Почнат ли да му лепнат много по тялото- директно ги отделям.

Общи условия

Активация на акаунт