Подготовка за малкия човек - тема 9

  • 36 322
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15 356
Момичета, един тъп въпрос-Как почиствате стари, ползвани неща, които са ви подарили за бебето?
Например книжки, гимнастика-мога да изпера само играчките, тъй като се свалят?
С вода или мокри кърпи ми се струва недостатъчно, а с антибактериален препарат ме е страх, тъй като лапа и облизва всичко?
Има препарати за почистване точно за бебешки неща,виж Frendly organic

# 706
  • Мнения: 1 692
Здравейте и от мен, аз вече започвам по-сериозно да проучвам темата с количките. Сутринта много разглеждах и стигнах до следната дилема: след като тази количка я дават че в този си вариант има напълно легнало положение и става на новородени
, то тогава защо се продава отделно нош за новородени :

Освен това какво ви е мнението за колички втора употреба?
И също бихте ли си купили чисто черна количка? Аз хем не съм фен на черния цвят и почти нямам черни дрехи, но пък се заслеждам по чисто черни колички и определено ми харесват.

# 707
  • Мнения: 68
Количката се продава на модули, тоест ако имате лятно бебе може да ползвате само лятната седалка, която е подходяща за 0+. А другия кош се води зимен.

Аз също съм с черна количка. Само сенника и помривалото на зимния кош за цветни.
 
Здравейте и от мен, аз вече започвам по-сериозно да проучвам темата с количките. Сутринта много разглеждах и стигнах до следната дилема: след като тази количка я дават че в този си вариант има напълно легнало положение и става на новородени
, то тогава защо се продава отделно нош за новородени :

Освен това какво ви е мнението за колички втора употреба?
И също бихте ли си купили чисто черна количка? Аз хем не съм фен на черния цвят и почти нямам черни дрехи, но пък се заслеждам по чисто черни колички и определено ми харесват.

# 708
  • Мнения: 35 112
За мен, този летен кош не е удобен за новородено. Не бих возила детето в него, при положение, че има кош за новородено, така нареченият зимен кош. Моето много спеше в количката като бебе и не мисля, че щеше да му е удобно да е в летния кош на количката ако ще и да има пълно легнало положение.
Нямам проблем с напълно черни колички.

# 709
  • Мнения: 726
Момичета, един тъп въпрос-Как почиствате стари, ползвани неща, които са ви подарили за бебето?
Например книжки, гимнастика-мога да изпера само играчките, тъй като се свалят?
С вода или мокри кърпи ми се струва недостатъчно, а с антибактериален препарат ме е страх, тъй като лапа и облизва всичко?

NUK имат такъв препарат без измиване за играчки и повърхности

# 710
  • Мнения: 3 735
Не бих возила новородено в количка с лятна седалка.Виждала съм майки,които са решили да спестят от коша за новородено и определено на детето никак не му е комфортно.Моето бебе спи с часове и навън и такава седалка не е ок изобщо.
Черна количка също не бих купила.Не бих взела и каквото и да било втора употреба.При такова разнообразие на пазара,мисля,че има стоки за всеки джоб.Има отделна тема за количката и там многократно е обсъждано точно возенето на бебето в лятна седалка.

# 711
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Нямам никакви проблеми с втората употреба. Още повече що се касае за бебешки и детски стоки. Количката ни беше от olx, практически нова понеже бебето отказало да се вози вътре и са ползвали слинг и раница. Еми не виждам драма да дам 50% и повече по-малко пари. Или нашата проходилка, подарък ни беше и е ползвана точно веднъж. И безброй още примери. И купувам, и продавам Grinning

Черна количка не знам колко е ок за лятно бебе, иначе има доста симпатични. Преди години в Белгия ми беше направило впечатление, че количките са предимно черни и сиви.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
На мен черните колички ми харесват. С малкия ми син имах черна лятна количка.

# 713
  • София
  • Мнения: 18 704
Абсолютно моето Косато го продадох почти чисто ново с всички  екстри,но аз станат ли на 1г.децата сменям с лятна количка.

# 714
  • Мнения: 68
Аз също съм с количка втора употреба и имам късмет , че е като новичка. Дори гумите не са изтъркани. Като цяло съм за използването на втора ръка стоки, особено за уреди.
Също така ако имате бюджет примерно 600лв ще вземете много по добра/качествена и практична количка от колкото нова за същите пари Simple Smile

# 715
  • Мнения: 5 563
И аз вече се замислям дали да минем на лятна количка, сега съм с mutsy i2, сина ми я харесва, компактна е, но за път дали да не взема още една, чудя се.

# 716
  • София
  • Мнения: 18 704
Аз взех пак косато с пълно легналоВече е на 2,3 г.и я ползваме.
5кг.тежи.Но и ние пъъуваме та ми трябва лека и удобна.

# 717
  • Мнения: 15 356
Аз мисля направо Макларън да взема,най-високия и широк модел,понеже съм доста висока.
Не искам кош за новородено,който ще ползвам 4 месеца и после ще ми заема място,макар и сгънат,май ще раждам .А и искам лека и удобна количка,която напълно ляга ,та тази ми е точно мисля.

# 718
  • Г. О.
  • Мнения: 1 724
Здравейте:) Препоръчайте, моля ви, летни колички, които сте ползвали и от които сте доволни? Ако сега трябва пак да избирате, каква бихте си купили? Миднайт, може ли снимка (или линк) на модела Косато?

# 719
  • София
  • Мнения: 18 704
тази е моята. Но от официалният сайт ги поръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт