Подготовка за малкия човек - тема 9

  • 36 308
  • 760
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 68
Ще споделите ли адреси на магазини с вносни памперси за гр. Пловдив? Simple Smile

В Пловдив си ги има памперсите в магазините за вносни препарати или в някой детски магазини дори. Може също да проверите при вас Simple Smile Дори и тези little angels съм виждала, но по-рядко.

# 631
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Ще споделите ли адреси на магазини с вносни памперси за гр. Пловдив? Simple Smile

В Пловдив си ги има памперсите в магазините за вносни препарати или в някой детски магазини дори. Може също да проверите при вас Simple Smile Дори и тези little angels съм виждала, но по-рядко.

Адреси не знам, но примерно - по капитан райчо, преди светофара на гранда има един детски магазин, там съм виждала. За сина ми преди 2г още взимах от Тракия, магазини Пи-пи. Има до тмаркета там, и срещу училище Матевски. Взимах и турски памперс на по ниска цена, и поне качеството за мен беше по-добро. Сега ги видях в един магазин близо до нас, на Лев Толстой се води, като номер не знам. Срещу бившия Триумф там. Мисля, че и в бебешкия магазин до парк Каменица съм виждала също.

# 632
  • Мнения: 1 106
Тъкмо щях за пелени да питам и гледам че сте на тази тема Simple Smile Искам да ви питам струва ли си да сменим Pufies Sensitive с Little Angels или Mamia - питам във връзка с качеството ? И ако да с кои от двете? Заради цената се замислихме, но пък малката няма никакви проблеми със сегашните пелени, та се чудя дали да пробваме други... Ако някой има опит с пуфис и другите две марки, ще се радвам да сподели.

# 633
  • Мнения: 25 745
Тъкмо щях за пелени да питам и гледам че сте на тази тема Simple Smile Искам да ви питам струва ли си да сменим Pufies Sensitive с Little Angels или Mamia - питам във връзка с качеството ? И ако да с кои от двете? Заради цената се замислихме, но пък малката няма никакви проблеми със сегашните пелени, та се чудя дали да пробваме други... Ако някой има опит с пуфис и другите две марки, ще се радвам да сподели.
Колко е голямо детето?
Аз ползвах премиум кеър в началото. После нормалния памперс, и пуфис. Вторите са дебели. Лупи лу са добри за парите си, но пак дебелички. Пробвах Мамия и ми станаха фаворит, за цена-качество.

# 634
  • Мнения: 35 110
На мен английските Лупилу са ни тънки, не ми изглеждат дебели

# 635
  • Мнения: 68
На мен Пуфис са ми като пластмасови Confused В къщи имам premium protection I pampers PURE и , като че ли нямат нищо общо.
За Little Angels не съм видяла лош коментар. Бих  пробвала след време.

# 636
  • Мнения: 3 789
Моето бебе се обрина от Пуфис и ползваме само Памперс премиум кеър. Исках тези Литъл Ейнджълс да пробвам, ама не ми се поръчват много, за да разбера, че не ми харесват примерно, та си оставаме с Памперс засега.

Да се оплача от мокрите кърпички Лупилу Сензитив, бебето се обрина от тях, да го имате предвид. Имали феноксиетанол в голямо количество, не бях прочела, не знаех и че е хубаво да е по-малко или най-добре без това нещо, та да, изпатихме си.

# 637
  • Мнения: 35 110
Аз ползвам само кърпички Бебелан. На Лупилу не съм ползвала

# 638
  • Мнения: 5 563
Аз ползвам и Бебелан зелените и Pampers Pure. И двата вида много ми харесват. Но Бебелан са повече като бройка в пакет.

# 639
  • Мнения: 25 745
На мен английските Лупилу са ни тънки, не ми изглеждат дебели
Аз съм ползвала от Лидъл. Не са лоши, но са ми една идея по дебели от Памперс.
Мокри кърпи харесвам Бочко, Памперс, Бебелан.

# 640
  • Мнения: 1 106
Тъкмо щях за пелени да питам и гледам че сте на тази тема Simple Smile Искам да ви питам струва ли си да сменим Pufies Sensitive с Little Angels или Mamia - питам във връзка с качеството ? И ако да с кои от двете? Заради цената се замислихме, но пък малката няма никакви проблеми със сегашните пелени, та се чудя дали да пробваме други... Ако някой има опит с пуфис и другите две марки, ще се радвам да сподели.
Колко е голямо детето?
Аз ползвах премиум кеър в началото. После нормалния памперс, и пуфис. Вторите са дебели. Лупи лу са добри за парите си, но пак дебелички. Пробвах Мамия и ми станаха фаворит, за цена-качество.

На 2 и половина месеца е. Може би ще поръчам да ги пробвам. Дано да не се обрине нещо.. Аз като намеря нещо, което върши работа, особено за малката, не смея много да го сменям, ама може и да пробвам, защото са по изгодни.

Лупилу и на мен ми се видяха дебели, въпреки че като цяло бяхме доволни. Но фаворит засега са Пуфис.

И ние ползваме мокрите кърпички на Бебелан и съм много доволна.

# 641
  • Мнения: 560
Точно 2 памперса Пуфис сензитив сложих и ги отписах. Дупето мокро. В началото бяхме с Памперс премиум кеър - доволна бях. След това пробвах Лупилу - лидълските и също останах доволна. От няколко месеца сме на Литъл Ейнджълс и дори не ми се пробват други. Единствената разлика е, че в Памперс има някаква химия, от която не мирише на урина, а в другите, които изброих- няма. Но не смятам, че е страшен проблем. Simple Smile Мокри кърпички- Бебо и Бебелан - всички видове са хубави. От Бочко аз се обривам дори. Но си е до кожа Simple Smile

# 642
  • София
  • Мнения: 3 845
https://m.olx.bg/ad/mamia-pampersi-i-gaschi-mamia-pampers-pants- … tion=1&page=1
Този доставчик ми донесе веднъж за сега, че още чакам бебо и само стартовият пакет поръчах Blush

Нещо не видях адрес или телефон за поръчка в линка. Аз ли не гледам добре?

# 643
  • Мнения: 25 745
Точно 2 памперса Пуфис сензитив сложих и ги отписах. Дупето мокро. В началото бяхме с Памперс премиум кеър - доволна бях. След това пробвах Лупилу - лидълските и също останах доволна. От няколко месеца сме на Литъл Ейнджълс и дори не ми се пробват други. Единствената разлика е, че в Памперс има някаква химия, от която не мирише на урина, а в другите, които изброих- няма. Но не смятам, че е страшен проблем. Simple Smile Мокри кърпички- Бебо и Бебелан - всички видове са хубави. От Бочко аз се обривам дори. Но си е до кожа Simple Smile
Мамия не миришат след употреба, а Лупилу и Пуфис - да.

# 644
  • Мнения: 709
На мен английските Лупулу не ми миришат, тънки и меки са, както Мамиа. Няма как да снимам сега да ви ги покажа.
От България съм взимала също,  и да, дебели са.
Пуфис ,обикновения, ми е ужасен. Така ни стои един цял пакет. Пропускаха и са супер тънки, като вестник.
От Памперс актив бейби и бейби драй съм доволна, но са по-тесни, а моето е машко дундавичко. На 2 месеца и половина и е с 4-ка на Памперс, а лидълската тройка е големичка.

Общи условия

Активация на акаунт