Азиатска козметика и грим 14

  • 30 641
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Въпроса ми е към тези които ползват Medi-Peel 5-Growth Factors Bor-Tox Peptide Ampoule.
В съчетание с кои продукти ползвате ампулата?

# 61
  • София
  • Мнения: 1 936
Някой ползвал ли е SHANGPREE Gold Solution Care Eye Cream? Не намирам състав в cosdna, но пък цената му в момента на Time Deal е изгодна в сравнение с други места и му се чудя.

# 62
  • Мнения: 670

Между другото нищо от серията su:m37 water full не ми допадна. Недостатъчни са ми. Сутрин ми опъва кожата. Кремчето на моята суха кожа изчезва, нощната маска не я усещам също, измиващият гел само не е лош (ако не е скъп бих взела), но не е нещо, по което да припадам. За сметка на това си ползвам Радианс маската на марката с голям кеф. Два, три пъти седмично. Ivalinna, ти май ни я посочи първо и от тебе се запалихме по нея. Благодаря ти!

MaNishma, на мен много ми допадат и двете маски. Water-full Sleeping Mask ми харесва все повече, но аз съм с комбинирана към мазна кожа, повече клоня към мазна . Перфектно хидратира и успокоява кожата, без да оставя мазно усещане, не ми натежава, запечатва добре продуктите под нея и сутрин се събуждам без лъщящо лице.

# 63
  • Мнения: 242
Някой има ли мнение и дали е ползвал нещо на тази марка - http://jolse.com/category/charmzone/1444/ ?

# 64
  • софия
  • Мнения: 1 212
AngryAngryAngry Похвалвам се, че ми дойдоха пратки от септември!!!!  Нямам търпение за очния трюфел на LaBiote!!!

# 65
  • София
  • Мнения: 20 197
Някой ползвал ли е SHANGPREE Gold Solution Care Eye Cream? Не намирам състав в cosdna, но пък цената му в момента на Time Deal е изгодна в сравнение с други места и му се чудя.
Тук го има състава - https://www.nykaa.com/shangpree-gold-solution-care-eye-cream/p/430226, но сделката в тайм дийл вече е изтекла.

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 14:53 от Reinа

# 66
  • София
  • Мнения: 1 936
Благодаря, Reinа  bouquet
За съжаление вече е изтекла, да, сутринта когато писах в темата не беше.

# 67
  • София
  • Мнения: 943
Момичета, може ли да споделите къде в Yesstyle прикачвате касовите бонове за митническите такси? Знам, че беше коментирано по-назад в темата, но не го открих. Благодаря ви!

# 68
  • софия
  • Мнения: 1 212
OOO, Питам и аз същото..къде?къде?Може и на лични.Публично обявявам, че съм доволна от митниците, бързо дейставаха, но в пощата ми скъсват нервите!!!

# 69
# 70
  • Мнения: 1 278
Снимките на касовия бон - където T. E. D. I
е посочила и съгласно указанията на Sissi81 вТема 11,стр.39 # 570 относно валутата. Yesstyle
ми отговориха за 2 дни, като дори коригираха закръглената от мен сума в долари в техен ущърб. Очаквам я в профила, после ще видя как се използва при поръчка.

# 71
  • Мнения: 947
Като кредит се ползва. Доста приятно. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 795
На мен на 29ти ми потвърдиха рифънд за таксите обаче все още не се вижда като наличен в профила. И на вас ли ви се бави толкова?

BTW, аз не съм се обяснявала с подробности в мейла за възстановяване- пратих само снимка на касовите бележки като подчертах тракинг номера и сумите на двете бележки. В полето за стойност и валута просто написах тотала в долари. В коментар написах, че трябва да спрат да се държат като идиоти и да върнат стария куриер Grin

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 22:56 от Viola Tarakanova

# 73
  • Русе
  • Мнения: 681
Последният път от потвърждението до зареждането на сумата като store credit в акаунта минаха 5 дни( от които 2 почивни).
Преди това от YesStyle се справяха за 1 ден!Предполагам,че заявките за връщане на митнически такси рязко са се увеличили!😀

# 74
  • Мнения: 947
Да. Кой знае колко хора искат възстановяване. Аз си реших да изчакам да мине лудницата. Минах между капките с последните пратки и така. Следя с интерес развоя, колко ще изчакат и дали евентуално ще има промени или ще чакат хората да свикнат.

Общи условия

Активация на акаунт