Стартира Tелевизия 7/8 - Tелевизията на Слави Трифонов! - ето и програмата и...

  • 25 113
  • 370
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
С какъв ли бюджет е стартирал телевизията? Само негова ли е или са повече собственици?
Интересно какви приходи ще носи телевизията, нещо в ютуб трябваше да започнат.
Колко процента от българите гледат тв? Малко. Всички гледат в Интернет.

# 181
  • Мнения: X
Аз рядко я гледам на живо. Но следя на сайта им интересните предавания

# 182
  • Мнения: 5 255
Според мен Слави трябваше да наеме някои от току-що завършилите журналистика и да запълни телевизията с предавания, сутришен блок, новини и т.н.. Хем щеше да им плаща малко, хем те щяха да са доволни, че имат телевизионна изява, а това всъщност щеше да бъде голяма реклама за Слави, че дава път на младите. Всички известни журналисти някога са били стажанти. Можеше да изгради имена, а те щяха да са му верни. От друга страна  и нови рекламодатели ще намери, защото не всички са готови да плащат за Prime Time.
В този си вид телевизията е обречена на провал.

# 183
  • Мнения: 2 394
С какъв ли бюджет е стартирал телевизията? Само негова ли е или са повече собственици?
Интересно какви приходи ще носи телевизията, нещо в ютуб трябваше да започнат.

Наистина ли ни питаш. И наистина ли очакваш някой да ти отговори.
Идеята за млади журналисти е наистина добра. Защо не им драснете на сайта. С две три нови предавания и с нови лица наистина ще е супер.

# 184
  • Мнения: X
С какъв ли бюджет е стартирал телевизията? Само негова ли е или са повече собственици?
Интересно какви приходи ще носи телевизията, нещо в ютуб трябваше да започнат.

Наистина ли ни питаш. И наистина ли очакваш някой да ти отговори.
Идеята за млади журналисти е наистина добра. Защо не им драснете на сайта. С две три нови предавания и с нови лица наистина ще е супер.

Може някоя статия да има по въпроса, просто не съм се ровила....
Може и те нещо да са казали, знам ли....
Както и да е ...

# 185
  • Мнения: 2 394
Нищо лично, ама нали се сещаш че никой няма да каже това. Информация за обикновените хора като нас има в ТР. С подставени собственици и условен капитал

# 186
  • Мнения: X
Нищо лично, ама нали се сещаш че никой няма да каже това. Информация за обикновените хора като нас има в ТР. С подставени собственици и условен капитал

Беше ми просто интересно дали само той е собственик. Най-вероятно и колегите имат дялове.
Но както казах няма значение....просто любопитство....

# 187
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Нищо скрито няма зад 7/8 тв.
Слави Трифонов е собственик и Евгени Димитров директор на телевизията.

Слави Трифонов - купих  честотите  на ефирната тв. Стара загора за да не чакам лиценз по една година.
Това го обяви в ефир още края на ноември в края на едно от шоуто си.  

Другото  сигурно около тв. е в интервю за 24 часа  Джуди Халваджиян обяви че е водил наистина разговори с директора на тв.  Маестрото и е много впечатлен че Слави се превъзможнал въпреки делата и е отправил предложение за предаване лично и той.  
  Отказва го само заради твърде скромния бюджет на тв. и възможностите и  - нисък рейтинг на квартална кабеларка - а Госпадарите  нямали място в такава тв.

# 188
  • Мнения: X
Аз си търся работа, да ме вземат, ако търсят стажанти😁
Имам добро развинтено въображение и добро чувство за хумор, мога да пиша сценарии, да посрещам гостите или да съм актриса, абе мултифункционална съм за работа.

# 189
  • Мнения: X
Аз си търся работа, да ме вземат, ако търсят стажанти😁
Имам добро развинтено въображение и добро чувство за хумор, мога да пиша сценарии, да посрещам гостите или да съм актриса, абе мултифункционална съм за работа.

Бонус ще е ако нямаш гадже защото нали знаеш какъв е първият въпрос, който ще те питат 😄

# 190
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
10001, понеже тук едва ли някой от екипа чете, може да се използва раздел "Контакти" на сайта (раздел "Кариери" все още няма). Може и чрез записване за конкурса да се стигне до тях. А за най-сигурно може направо с тролей 1, автобус 78 или 120 до "Левски Г" Smile

# 191
  • Мнения: 1 723
Аз си търся работа, да ме вземат, ако търсят стажанти😁
Имам добро развинтено въображение и добро чувство за хумор, мога да пиша сценарии, да посрещам гостите или да съм актриса, абе мултифункционална съм за работа.

 Ако не искаш заплата,  шансовете ти ще се увеличат многократно;)
Как си го представяте Слави да покани куцо,  кьораво и сакато и да извади една торба с пари,  за да им направи предавания.Всичко струва пари.Не е само да сложиш един журналист.Нали има екип зад него.Отстрани лесно се дават акъли и се харчат чужди пари.

# 192
  • Мнения: 2 394
Ами за да спечелиш едни пари, трябва да похарчиш други. И ако Слави не го направи си е за негова сметка. Не става въпрос да покани хора от улицата. Ставаше въпрос да покани млади, нахъсани хора с идеи, готови да се доказват и пробиват напред.
И дано Слави си спомни какъв е бил когато започна в ку ку и къде е стигнал.

# 193
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Според в-к Галерия  на Патрашкова и Миролюба Бенатова отказала да работи в тв. 7/8 и предпочела да си кара таксито вместо мизерното заплащане на Слави.  
Изнервени били и Маестрото и Слави че поредният журналист без работа и доходи им отказал.

Към отхвърлилите офертата на Слави се събира групичката:  Господари на Ефира - Сашо Диков - Милен Цветков - Миролюба Бенатова.

# 194
  • Мнения: 8 526
Не виждам защо ще му е на Диков да се мести.Неговото предаване си върви по Евроком и доста хора си го гледат!

Общи условия

Активация на акаунт