Мъж Скорпион - 5

  • 54 929
  • 772
  •   2
Отговори
# 90
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 835
Нищо не му дължиш. Това, че заслужено ще го отрежеш от раз - не те прави лош човек. Какво обяснение след като сте скъсали?

# 91
  • Мнения: 118
След като всичко е приключило, обясненията са излишни. В противен случай най-много теб да изкара "виновна".
Здравейте, момичета! Включвам се и аз към темата.
Приключих едногодишна връзка със скорпион. След множество драми, манипулации, обиди, скандали, унижения дребнавост, сметкаджийство и потискане от негова страна, реших да си тръгна.
Искам да го изтрия от контактите си в социални мрежи и т.н. Въпросът ми е, вие бихте ли дали на човека някакво обяснение преди да постъпите по този начин или директно бихте дали тотален игнор, излизайки с достойнство от ситуацията, защото се чувствате обидени от отношението и не желаете подобни токсични взаимоотношения.

# 92
  • Мнения: 46
Здравейте, момичета! Включвам се и аз към темата.
Приключих едногодишна връзка със скорпион. След множество драми, манипулации, обиди, скандали, унижения дребнавост, сметкаджийство и потискане от негова страна, реших да си тръгна.
Искам да го изтрия от контактите си в социални мрежи и т.н. Въпросът ми е, вие бихте ли дали на човека някакво обяснение преди да постъпите по този начин или директно бихте дали тотален игнор, излизайки с достойнство от ситуацията, защото се чувствате обидени от отношението и не желаете подобни токсични взаимоотношения.
Ако тръгнеш да му се обясняваш,или да го потърсиш,или дори само да му отговориш,или вдигнеш телефона за да говорите. Съм почти сигурна че ако още имаш чуства към него,ще те изманипулира да се върнеш при него. "Ако все още му пука за теб де" Така че по добре се въздържай от контакт с него. Simple Smile

# 93
  • Мнения: 311
По - добре за теб нищо не му казвай ( не му дължиш обяснения )

# 94
  • Мнения: 3 044
Dream7, от каква гледна точка питаш? За него ли или за себе си? Направи това, което ще те накара ти да се почувстваш по-добре. Ако ще ти олекне да му излезеш всичко и ще се почувстваш добре от това - окей, ако обаче мислиш, че ще ти е по- добре просто директен игнор - значи това и трябва да направиш. Гледай себе си и действаш според твоите нужди Simple Smile

# 95
  • Мнения: 360
В началото на месеца се подхлъзнах да започна да се виждам с бившия си Скорпион. Той ми причини много болка и винаги изкарва нещата по моя вина. Как успява винаги, винаги да ми свали защитите, да пристъпи границите на близост и накрая пак да ми каже, че няма как да бъдем заедно? Мразя се за това, че аз съм готова всеки път да му простя всичко, а той на мен - не. А, ако започнем да се виждаме, както преди след 2 седмици разбирам, че е грешка и се опитвам да го разкарам от живота си. Най - много ме е яд, че един вид се унижих да покажа слабост и чувствата си... Момичета, как изтриваме някого от мислите и сърцето си? Докато не го виждам всичко е г/д наред. Само, че все още не мога да продължа напред с някой друг. Но, със скорпа имаме общи приятели.. Да избягвам и тях ли?

# 96
  • Мнения: X
Не се връщай назад!

Това го обясняват всички хора, че като едно нещо не се е получило, не трябва да се връщаме назад.

Аз не че го спазвам де Joy Joy Aма ти може да си по-умна..

Чупеното не се лепи.. Късай и хвърляй.. едно от най-трудните неща, ама по-умни хора от мен са казали, че не си заслужава да се пробва наново нещо вече старо, изхабено...

# 97
  • Мнения: 2 214
И aз c бивш cкорпион дa кaжa, че нямa друг човек, който дa ми е нaнеcъл толковa трaвми. Колкото и дa cи миcлех, че cъм cилен хaрaктер, нaкрaя му теглих еднa и въобще не контaктувaм c него. Уcети ли ме, че проявя внимaние, веднaгa cтaвa мaзен, почвa дa cе увъртa, но ми е aдcки фaлшив. Дaлеч от него, товa е иcтинaтa.

# 98
  • Мнения: 1 517
И aз c бивш cкорпион дa кaжa, че нямa друг човек, който дa ми е нaнеcъл толковa трaвми. Колкото и дa cи миcлех, че cъм cилен хaрaктер, нaкрaя му теглих еднa и въобще не контaктувaм c него. Уcети ли ме, че проявя внимaние, веднaгa cтaвa мaзен, почвa дa cе увъртa, но ми е aдcки фaлшив. Дaлеч от него, товa е иcтинaтa.

Аз пък съм така с Близнаци .., но казах стига, сегашния ми приятел е скорпион, не се е събирал с нито една бивша, твърди, че ако се разделим няма връщане назад и да ви кажа му вярвам. По-скоро аз съм го наранявала повече, отколкото той мен, но за сега, не се знае занапред как ще е Weary

# 99
  • Мнения: 166
И aз c бивш cкорпион дa кaжa, че нямa друг човек, който дa ми е нaнеcъл толковa трaвми. Колкото и дa cи миcлех, че cъм cилен хaрaктер, нaкрaя му теглих еднa и въобще не контaктувaм c него. Уcети ли ме, че проявя внимaние, веднaгa cтaвa мaзен, почвa дa cе увъртa, но ми е aдcки фaлшив. Дaлеч от него, товa е иcтинaтa.

Аз пък съм така с Близнаци .., но казах стига, сегашния ми приятел е скорпион, не се е събирал с нито една бивша, твърди, че ако се разделим няма връщане назад и да ви кажа му вярвам. По-скоро аз съм го наранявала повече, отколкото той мен, но за сега, не се знае занапред как ще е Weary
+  И аз съм така..никога не съм се събирал с бивша.

# 100
  • Мнения: 360
Аз също, като представител на същата зодия.

Но в случая, той инициира някаква близост, само и само после да натърти, че няма как да се получат отново нещата. За, да може последната дума да е негова, или как? Няма значение, приключих с този човек. Мислех, че могат да останат някакви приятелски отношения, но вече съм на мнение - твърдо НЕ!

# 101
  • Мнения: 166
Аз също, като представител на същата зодия.

Но в случая, той инициира някаква близост, само и само после да натърти, че няма как да се получат отново нещата. За, да може последната дума да е негова, или как? Няма значение, приключих с този човек. Мислех, че могат да останат някакви приятелски отношения, но вече съм на мнение - твърдо НЕ!


А да не би случайно да е осъзнал какво е загубил,и затова да инициира близост? Защото,честно казано и при мен се е случвало така, но всичко вече е приключило,поради факта разбира се ,че съм оплескал напълно нещатата вече.

# 102
  • София
  • Мнения: 17 775
Ех, Параноя, губя надежда за теб всеки път, като ти прочета премеждията.
Не го казвам с лошо.

# 103
  • Мнения: 360
Права си Catcher , разбрах те какво имаш предвид. Някои хора явно трябва да си начукаме главата сума ти пъти, за да разберем някои неща, които са очевидни.

То си е банално вече. Аз сама себе си не мога да понасям.

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 22:34 от ParanoiaMD

# 104
  • София
  • Мнения: 17 775
Ами, хайде де. Давай, щом си осъзнала някои явления. Мани го тоя и следващите такива режи веднага и до кокал : )

Общи условия

Активация на акаунт