"Свободен дух" (Erkenci Kuş) Ранобудна птица - Тема 1

  • 16 701
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 718
Значи сигурно на 1 ноември е дадено. Може би го има качен на бтв на сайта?

# 16
  • Мнения: 2 428
Има ли клип на песента от сериала? Как се казва, кой я изпълнява знаете ли?

# 17
  • Мнения: 5 844
Има ли клип на песента от сериала? Как се казва, кой я изпълнява знаете ли?
Песента е създадена специално за сериала и я изпълнява Демет Йоздемир - Санем. До колкото знам клип няма и самостоятелен живот като музикално произведение няма. Казва се "И на теб /казвам/ Добро утро" / "Sana da Günaydın"
Песента с текст на турски и превод на английски език - https://www.youtube.com/watch?v=tEZEupjRZ1s

# 18
  • Мнения: 2 428
dariVale, благодаря ! Много заразителна мелодия Simple Smile

# 19
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

# 20
  • Мнения: 2 428
tara_lezhka, благодаря Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 844
Благодаря Таре, че ме поправи. Спомням си добре този клип, но не знаех как да го потърся в мрежата.
Будилника на телефона ми все още пее сутрин " Хер гюн йени - бир умут" / "Всеки нов ден - една надежда".
Няма по-добър начин да започнеш деня си, според мен.

# 22
  • София
  • Мнения: 971
Добре , ако е моя грешката може ли да ми кажете кой ден е давано?
Започна на 30.10
На 31-пропуснаха заради изборите и в понеделник на 04.10 беше епизод 2 и между тях ми липсва епизода.
Вторник 05.10-епизод 3...

Вероятно вие сте пропуснала някоя серия по бтв. Гледах сериала докато се снимаше и излъчваше в Турция. Първите серии съм ги гледала по 5-6 пъти всяка. Участвах и в преводите му на български и знам и репликите им наизуст почти. Гледам го и сега по бтв с дублаж. И гарантирам, че до тук няма и секунда изрязана от сериала. Не мога да цитирам по дати кога какво са излъчвали, защото съм с IPTV на Виваком и гледам повече със задна дата , отколкото при директното му излъчване, защото в 18 часа не съм си в къщи, но наистина засега нищо не липсва от сериала. Има някои неща в превода, с които не съм съгласна и според мен се е загубило комичното на някои моменти заради това, но липсващи сцени няма. Със сигурност.
Просто си потърсете някъде частта, която сте пропуснали.

# 23
  • Мнения: 319
Здравейте. А да знаете случайно дали този сериал е копиран от друг американски сериал например? Защото турците често черпят идеи от други американски сериали.Благодаря предварително.

# 24
  • София
  • Мнения: 971
Здравейте. А да знаете случайно дали този сериал е копиран от друг американски сериал например? Защото турците често черпят идеи от други американски сериали.Благодаря предварително.

Доколкото знам, не е копиран. В началото на филма казват, че е по идея на Мерич Аджеми, сценаристката на Любов под наем. Но тя дали не се е вдъхновила от някъде - това не знам, GrinningGrinningGrinning

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте,
Някой може ли да ми каже дали има някъде началната песен,която изпълнява Санем с произношение на български

# 26
  • Мнения: 903
Леле, Санем (Демет) ли я изпълнява?
Звучи ми като някоя бабка Joy

# 27
  • Мнения: 816
Това е тема за сериала, който е озвучен на български език, не всеки има желанието и времето да го гледа на турски или руски.
Вашето мнение може да си го запзите за себе си, като не ви отърва.    Най после да има тема и за сериала който гледаме по бтв.Не всички сме го гледали преди и в оригинал.Чудесно е просто !

# 28
  • Мнения: 816
Най после да има тема и за сериала който гледаме по бтв.Не всички сме го гледали преди и в оригинал.Чудесно е просто !

# 29
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 023
Здравейте,
Някой може ли да ми каже дали има някъде началната песен,която изпълнява Санем с произношение на български
Ето

Общи условия

Активация на акаунт