90 - дневна диета - тема 370

  • 44 334
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Може ли малко повече информация? Какво се яде в този ден? Innocent

# 706
  • Варна
  • Мнения: 152
Може ли малко повече информация? Какво се яде в този ден? Innocent
Просто пропускаш въглехидратния ден и правиш 3-4 врътки на белтъчини,варива,плодове. Лично аз така го знам,но не съм пробвала,защото и без тази ротация бях свалила 14 кг. 😊 Ще видим сега как ще е,ако зацикля много може и да пробвам.
Другото,което много правиха момичетата е в плодов ден само банани.Нещо като моно и твърдяха,че имало много добри резултати. И аз реших да опитам,че и без това сега няма много плодове

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 10:18 от mimsito_86

# 707
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
О, не. Аз точно заради деня за сладко избрах 90 дневната Grinning без хляб и паста, но шоколад, да.
Вчера бях на въглехидрати и менюто ми беше печени зеленчуци, черен шоколад и няколко шоколадови бонбона. Днес не съм на плюс, което много ме радва Grinning

# 708
  • София
  • Мнения: 7 804
Привет и от мен, започнах на 1.02.
Повечето килограми успях да сваля с фастинг, но тялото ми свикна и реших да раздвижа нещата с тази диета.
Спазвала съм я и преди и съм много доволна от резултите.
След раждането на втората ми дъщеричка бях 65 кг, с фастинг стигнах до 51.8кг и сега стартирам от тези кг.
Висока съм 1.62 и се харесвам най- много на 47 кг, като това си поставям за крайна цел.

Имам въпросче, колко моцарела мога да консумирам в белтъчния ден?

# 709
  • Мнения: 2 622
Иля, помня те.

# 710
  • София
  • Мнения: 7 804
Духче, и аз те помня, разбира се, привет и мерси за табличката.

Разбирам, че пакета от 125 гр. моцарела няма да мога само за обяд, а ще го разделя и за вечеря.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 152
Привет Иля и успех 😊
Ще ми разкажеш ли малко повече за фастинга,за колко време свали тези кг,какъв прозорец правеше и какво ядеше.
Аз не смея да пробвам,защото ме е страх да не кача,иначе без проблем издържам 20/4 обаче после ям на поразия хаха

# 712
  • Мнения: 2 622
Аз бих си изяла цялата моцарела. Има около 300 калории.

И аз свалям с фаст и съм много доволна. При мен работи добре 20/4

# 713
  • Мнения: 35
Привет момичета. Да се отбележа и аз точно един месец съм на тази диета (съгрешила съм един два пъти) Ноооо резултата ми харесва - 4кг. Днес ще съгрешавам пак позволено ми е имам РД 🎂 Черпя всички ви виртуално. Ще гледам да не прекалява обаче 🤞🤗 Хубава вечер 🌹

# 714
  • Мнения: 27
Възхищавам ви се за фаста,аз не мога да го правя, много ми е гладно и мнооого ям. Днес ми беше 3-ти ден- плодове и зеленчуци. Три големи ябълки,половин ананас,40 гр. сурови ядки и вечеря варени броколи. Забравих да добавя,че тръгвам от 71кг. ( мислех си,че са 70 Simple Smile ),170 см. и с водата се поолях,което винаги става на този ден- горе- долу 4-5 л. ,но какво да се прави,преглъщам броколи и вода,докато хлапетата нагъват спагетки...Приятна вечер ви желая и утре мотивиращи минуси на всички!

# 715
  • Мнения: 21
Здравейте. Ден 25- Протеин
З- ябълка
0- 2малки пържоли със салата от зеле,цвекло,морков и филийка Вита
В- 2кюфтета със същата салата+ печен пипер

Имам малко питане,защото чета доста противоречиви мнения по въпроса. Мога ли да пия напитки без захар - Бях мярнала кока кола без захар, а аз и попринцип си я харесвам или от тези витаминни води,отново без захар.
Като разбира се,говоря само за случаите когато съм някъде навън с приятели или на гости, а не всеки ден.🙂

# 716
  • София
  • Мнения: 7 804
Аз днес съм витаминка и винаги през плодовите дни хапвам само от един вид плод и без ядки, при мен само по този начин действа, за да имам минус.
И така изкарах деня на 5 ябълки, утре ще дам отчет за първата 4-ка.

mimsito_86, веднага разказвам за фастинга, с него много лесно и бързо отслабнах.

Спазвах 20/4, като беше въпрос на нагласа и за няколко дена свикнах да закусвам в 9ч и обядвам в 13ч. като това ми е последното хранене. И така бързо свикнах, че изобщо не огладнявах, достатъчна ми беше храната за деня.
Закуската ми беше винаги една и съща- овесени ядки с чия, мед, орехи, стафиди и ябълка, а за обяд не се ограничавах от нищо и хапвах толкова, колкото напълно да се нахраня, като много често завършвах и с десерт, тъй- като сладкото ми е страст голяма.
За първия месец свалих 6 кг, а през следващите 3 месеца още 7 кг.

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 22:16 от Иля

# 717
  • Варна
  • Мнения: 152
Браво на теб Иля! Ти си се хранила и в ранните часове.За подобно нещо се иска много воля.
Аз за това не започвам,защото няма да мога.Някак мога да огранича храната,но вечерята не си я давам. Цял ден мога да не ям,но стане ли 19-20 край.Хубаво ми е да си седна с мъжа и да си споделим деня.
Днес и аз съм на плодове - 5 банана

# 718
  • София
  • Мнения: 3 098
Привет. Много харесвам първия месец от диетата и първата 4ка. Изчиства задържаните течности и подутия корем и чувстваш добър старт!
- 1.300 кг. За първата 4ка 🙃
Продължаваме напред!

# 719
  • Мнения: 2 622
Страхотно, браво

Общи условия

Активация на акаунт