90 - дневна диета - тема 370

  • 44 234
  • 752
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3
Здравейте, обмислям започването на диетата, но нещо не ми харесва броя на храненията Grinning За първи път ще спазвам каквато и да е диета ( за първи път имам и да свалям доста кг.) и малко ме стряска, че съм ограничена в бройката. Може ли някой да сподели дали се е хранил по-често и все пак е имало резултати ?
Да споделя и моя опит с диетата, пробвала съм няколко диети, винаги когато дъщеря ми решаваше да свали някой килограм, аз прилагах избраната диета върху себе си. Съобразявайки се с нашия начин на хранене и начин на живот, за мен това е най-подходящата диета. Ние се храним с домашно приготвена храна, готвим редовно у дома. Всеки ден се приготвя нещо ново, а в тази диета ми харесва именно разнообразието. Трудно е първите 6 -7 дни, докато изкараш втория плодов ден, след това стомахът се свива, дори до обяд не чувствам глад. Дори да искаш да прекалиш с нещо, ти става тежко и спираш да се тъпчеш. И още нещо, което извялякох като извод - трябва наистина да решиш да направиш нещо за себе си, психичски да си приел тази идея и да се пребориш със себе си. Диетата определено не е трудно, това всъщност е начин на хранене.  Аз днес съм на въглехидратен ден, това е най-трудния ден за мен, защото не мога да ям сладки неща на гладно и си приготвям едни солени кексчета с печени чушки и маслини. Поради същата причина за мен плодовия ден всъщност е зеленчуков - маруля с краставица, моркови, зеле с моткови, домати с чушки и краставица...такива неща.  Успех на всички!:kissing_smiling_eyes:

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И аз май от утре! Не мога да дишам от корем, вече... Все се изплъзвам на плодовия ден, а и пиенето на вода ме отбягва... Имам крещяща нужда от режима! Дай-боже да изкарам 2 седмици, после нещата си влизат в ред, ама до тогава...

# 152
  • София
  • Мнения: 856
Четох, че от понеделник Луната влизала в дева и било много подходящо за започване на режим 🤪 АКо стартираш На 9-ти супер успехи. И ето ви стимул 😜
Както се досещате се завръщам в редиците ви, щото иде лятоооо

# 153
  • Мнения: 225
Здравейте, момичета.
Нова съм в темата.
Споделям своето меню за днес:

З: банан
О: кашкавал, салата и филия черен хляб
В: май ще бъде кисело мляко

Нямам много за сваляне, може би 4-5 кг.

Ще се постарая да изчета всичките ви постове, за да се включвам по-често.

# 154
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте, момичета.
Нова съм в темата.
Споделям своето меню за днес:

З: банан
О: кашкавал, салата и филия черен хляб
В: май ще бъде кисело мляко

Нямам много за сваляне, може би 4-5 кг.

Ще се постарая да изчета всичките ви постове, за да се включвам по-често.

Здравей, Миглена,

Пожелавам ти успех и сваляне на желаните килограми. Видях, че не го пише на първа страница, но е хубаво обяда и вечерята да са еднакви, като вечерята да е наполовина на обяда. Flowers Four Leaf Clover

# 155
  • Мнения: 508
Здравейте!
Относно еднаквото меню за обяд и вечеря, казват, че е по-добре, но не е задължително. Аз никога не съм го спазвала това правило, а просто съм се придържала  към позволеното за деня и по възможност не съм смесвала протеините като групи. Но всеки сам си решава. Simple Smile
Аз отново съм в редиците.
Желая ви успешен ден и много минуси в килограмите!

# 156
  • София
  • Мнения: 856
Аз също не спазвам това правило. Друго ежедневно нарушение ми е, че сутрин пия кафето с мляко. Разбира се без нарушения резултатите ще са мн по-добри, но аз така съм си решила 😜
Оказа се, че ми е паднала батерията на кантара. Вече трети ден чакам ММ да ми купи. Дано почнат да ми падат дънките и да нямам нужда от кантар 😁
Днес са любимите въглехидрати. Пека соленки за обяд, а за довечера сладко

# 157
  • Мнения: 508
Здравейте!
И аз днес съм на въглехидрати. Менюто ми е:
за обяд пълнени чушки с булгур и малко баница с кисело зеле
 за вечеря мисля да направя пица с гъби, маслини и домати.
Успешен ден!

# 158
  • BG
  • Мнения: 2 217
Момичета, ще споделите ли от колко килограма тръгвате,височина, каква ви е целта (колко килограма да свалите) и дали спортувате? Така е по-лесно да се следи прогрес. Flowers Sunflower

# 159
  • Мнения: 886
Момичета, ще споделите ли от колко килограма тръгвате,височина, каква ви е целта (колко килограма да свалите) и дали спортувате? Така е по-лесно да се следи прогрес. Flowers Sunflower
Здравейте,
стартирам 83 кг , 163 см съм Animal See No Evil На 70 кг ще съм много доволна , ако успея да издържа 90 дни.
Започвам да ходя на фитнес 2-3 пъти седмично (тази вечер ще ми е 6-та тренировка)

# 160
  • BG
  • Мнения: 2 217
Wink
Момичета, ще споделите ли от колко килограма тръгвате,височина, каква ви е целта (колко килограма да свалите) и дали спортувате? Така е по-лесно да се следи прогрес. Flowers Sunflower
Здравейте,
стартирам 83 кг , 163 см съм Animal See No Evil На 70 кг ще съм много доволна , ако успея да издържа 90 дни.
Започвам да ходя на фитнес 2-3 пъти седмично (тази вечер ще ми е 6-та тренировка)

Успех, boroboro! Flowers Four Leaf Clover

Обикновено в началото се свалят бързо килограми, а и като спортуваш, според мен съвсем скоро ще се похвалиш с прекрасни резултати! Wink

# 161
  • Мнения: 9
Здравейте,
Нова съм и ще се радвам да ме приемете в групичката. Днес ми е втори ден - варива! Надявам се да се справя! Ще се мотивирам от вашите постижения!!! 🥰

# 162
  • София
  • Мнения: 856
Аз съм 176 см, около 75 кг( още си чакам батерията на кантара). Искам поне 10 кг. Преди години с малко нарушенийца свалих от 70 до 62-3
Единственият ми фитнес е по около 7-8 км (според джобния ми крачкомер) с кучето сутрин. Звучи тъпо оправдание, но реално нямам време за друга тренировка.

# 163
  • Варна
  • Мнения: 441
На мен днес ми е 32 ден- плодов. Започнах 63,3 кг, 170 см. Свалила съм около 4 кг. За цел съм си поставила още 3-4 кг. Но не на всяка цена и тези да задържа ще съм доволна. Миналия път бях много стриктна и свалих всичко за месец, съответно ги върнах. Сега не правих воден и не намалям екстремно количествата. Не спортувам, само пешеходствам.

# 164
  • BG
  • Мнения: 2 217
Прекрасна група се заформи! Flowers Four Leaf CloverNature High Brightness

Инка, прекрасен резултат! Flowers Bouquet Аз съм за такова, постепенно сваляне на килограми, за да не е прекалено стресиращо за организма.

Пожелавам успех на всички ви и скоро и аз ще се включа в редиците ви. До скоро бях на житния режим и ще изчакам още малко, преди да започна 90-дневната. Flowers Blossom

Общи условия

Активация на акаунт