В момента чета ... 62

  • 45 612
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да не пропуснеш да разкажеш и как свършва...

# 61
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Не съм написала нещо повече, което може да се прочете от анотацията, способни сте да откажете,човек да пише и присъства в темата .....
Може и ,, съдебното решение да публикувам ,,

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 10:18 от lorito5678751

# 62
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 749
Чела съм "Споделен живот" на Пико. Изключително тежка ми беше. Имам и "Домашни правила", но все я прескачам по същите причини. Иначе харесвам авторката. Реални, болезнени теми засяга. Тежки, но истински.

# 63
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 387
Сама в Париж на Джоджо Мойс завърших. Изненада ме, че са новели и разкази, отдавна не бях чела кратки повествования, но ми хареса. Леко четиво, ненатоварващо, романтично.

Вдовицата на Фиона Бартън чета в момента. Започна да ме увлича историята, въпреки обърканата структура на книгата( всяка глава пресъздава събития от различна гл.т. и в различно време).

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 5 941
Аз прочетох Където пеят раците. Много ме докосна тази книга, силна, завладяваща.

# 65
  • Мнения: 60
Здравейте,
в момента чета "Хроника на птицата с пружина" на Харуки Мураками. Това е първата ми среща с този автор. Сюжетът и стила на автора ми харесва. Със сигурност това няма да е единствената книга, която ще прочета от него.

# 66
  • Мнения: 2 024
Довършвам "Носферату".

# 67
  • Мнения: 397
Аз започнах Изворът на Айн Ранд. Засега много ми допада Simple Smile

# 68
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 749
Здравейте,
в момента чета "Хроника на птицата с пружина" на Харуки Мураками. Това е първата ми среща с този автор. Сюжетът и стила на автора ми харесва. Със сигурност това няма да е единствената книга, която ще прочета от него.
И на мен ми беше първата от него. И се започна една любов....Heart

# 69
  • Мнения: 5 370
Аз пък тази книга не съм я чела все още, макар да я имам в библиотеката си. Доста е противоречива - едни я обожават, а за други тя не е нищо особено. Още нямам представа дали ще ми хареса, макар от прочетеното до момента (4 книги и сега съм на пета) да не ме е разочаровало. Но и аз не ги чета една след друга книгите му, правя си почивка.

# 70
  • Мнения: 396
Завърших втората книга на Хари Потър! Чудесно си се забавлявах! Чака ме филма сега да сравня нещата.
Ще направя пауза с третата книга и днес започнах Произход на Дан Браун. Не съм чела никакви негови книги и реших, че му е дошъл моментът! Дано се харесаме! 😊💐

# 71
  • Мнения: 6 346
Прочетох La cara norte del corazón на Долорес Редондо и отново мога да кажа, че я препоръчвам горещо. Simple Smile Много интересна история за началото на кариерата на Амая Саласар на фона на урагана Катрина в Щатите.

Иначе си продължавам с "Прилепът" на Несбьо (той ми вървеше по-бавно, защото Долорес Редондо получаваше повече внимание), но ще започна и The Beauty Myth (https://www.harpercollins.com/9780061969942/the-beauty-myth/) - прочетох отзив за нея и понеже темата за манипулацията на масовите представи (и за красотата, и не само) ми е интересна, а напоследък се настройвам и все по-феминистично, се надявам да си заслужава.

# 72
  • Мнения: 10 697
Прочетох La cara norte del corazón на Долорес Редондо и отново мога да кажа, че я препоръчвам горещо. Simple Smile Много интересна история за началото на кариерата на Амая Саласар на фона на урагана Катрина в Щатите.

Така се надявам да я преведат на български! Дано!

Скрит текст:
Там ли започва историята с американеца? То с него трябва да има и след-история, много неща останаха неясни ...

# 73
  • Мнения: 6 346
Миж,
Скрит текст:
за кой американец питаш? За мъжа й ли? Ако е за него, тогава не, още не се е запознала с него. Но тогава се запознава с агента от ФБР, към когото се обръщаше понякога за съвет по разследванията.

# 74
  • Мнения: 10 697
Скрит текст:
Миж, за кой американец питаш? За мъжа й ли? Ако е за него, тогава не, още не се е запознала с него. Но тогава се запознава с агента от ФБР, към когото се обръщаше понякога за съвет по разследванията.

Скрит текст:
За агента питах Simple Smile Мерси, Чоко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт