164 ГПИЕ "Мигел де Сервантес" - 2

  • 80 735
  • 761
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 304
Здравейте, и аз се включвам в темата с девойка, приета испански с португалски. Много искаше с италиански, но май няма да чака второ класиране Simple Smile
Писах на лично Simple Smile

# 691
  • Мнения: 681
Следя темата, защото на дъщеря ми догодина и предстои НВО и събираме впечатления.
С какъв бал приеха тази година момичета с испански и италиански?

# 692
  • София
  • Мнения: 12 310
476,5 на първо класиране.

# 693
  • София
  • Мнения: 19
Здравейте и аз се включвам с приета девойка испански с португалски,но ние все пак ще изчакаме и второ класиране за италиански евентуално.Много сме щастливи,много искахме тази гимназия и се преборихме за нея! Да ни е на късмет Flowers Four Leaf Clover

# 694
  • Мнения: 5 951
Приета девойка: първо желание с бал 495.5, испански с италиански.
Утре отива да се записва.

# 695
  • Мнения: 1
Здравейте! Моята дъщеря е приета в Испанската с втори чужд език английски Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Има ли родител на дете, което е прието в същата паралелка?

# 696
  • Мнения: 6
И нашият син е приет в паралелка испански с френски. Ще го запишем днес.

# 697
  • Мнения: 18
Балът тази година на първо класиране скочи с 7 до 9 точки за ГПИЕ🤫 На бъдещите осмокласници успех!
пс. ако някой се интересува на лс имам учебници за 8  и 9 клас

# 698
  • Мнения: 1
Здравейте, и аз се включвам в темата с девойка, приета испански с португалски. Много искаше с италиански, но май няма да чака второ класиране Simple Smile
Писах на лично Simple Smile

Здравейте, поздравления на всички новоприети в гимназията деца - успехи в новото училище и дано намерят много нови приятели. Дъщеря ми е приета в паралелката с испански и португалски. Ще я запишем утре. Ще се радваме да направим връзка с други деца, записани в същата паралелка.

# 699
  • Мнения: 158

Здравейте, поздравления на всички новоприети в гимназията деца - успехи в новото училище и дано намерят много нови приятели. Дъщеря ми е приета в паралелката с испански и португалски. Ще я запишем утре. Ще се радваме да направим връзка с други деца, записани в същата паралелка.

Поздравления! Писах Ви на лично 🙂

# 700
  • Мнения: 915
Приета девойка: първо желание с бал 495.5, испански с италиански.
Утре отива да се записва.

И моята девойка е прясно записана испански с италиански, което беше и най-голямото и първо желание Simple Smile

Поздравления на всички и с радост ще се запознаем, пък дори и виртуално Simple Smile

# 701
  • Мнения: 649
Нашият младеж е приет испански с италиански, но днес подадохме заявление за участие във второ класиране.
Желанието му е да опита за испански с английски заради няколко познати деца,  които са приети в тази паралелка.

# 702
  • София
  • Мнения: 2 162
Може ли някой, който се запише (днес или утре) да пише какви документи са искали, а също и имам спомен за някакви пари, че се даваха за квартира на испанката, която ще им преподава в осми клас - дали има още такова нещо и ако да - колко пари да си приготвя, че като идем да запишем да приключа с всичко наведнъж. Благодаря предварително.

# 703
  • Мнения: 915
Дават на място формуляр и заявление, искат свидетелството в оригинал, аз представих и здравно - профилактична карта, но тя мисля, че може и после. 50 лв са за квартирата - може на момента, може и по-късно по банка, а изрично уточняват и че е доброволно, де.

П.С. Ако някое момиче испански с италиански (а защо не и от другите паралелки) има желание да се запознаят предварително или ако има създадена някаква организация или група някъде - дайте знак Simple Smile
 Никоя от досегашните съученички на дъщеря ми не е към Испанската.

# 704
  • София
  • Мнения: 12 310
Доброволно е. Никой няма да ви направи проблем, ско не ги дадете тези 50 лв. Аз лично ги дадох с удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт