Къде в Бургас? (56)

  • 45 295
  • 787
  •   1
Отговори
# 300
  • Бургас
  • Мнения: 909
Ние в Изгрев сме на Комнет и много сме доволни, нооо нямат покритие на Мината за жалост, а с тоя Булсатком тук се изнервям. Искам Интернет да прекараме, но по добре тв и Интернет общо, че по изгодно. Другото което е, трябва да има повече руски канали, че половинката е половин руснак, та си тачим братушките 😁

# 301
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
може ли някой да препоръча добър електротехник за  проблемна ел.инсталация

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 703
може ли някой да препоръча добър електротехник за  проблемна ел.инсталация
Пиши ми на лични какъв е проблема

# 303
  • Мнения: 3 978
Знаете ли някъде в центъра където могат да ми зашият дръжките на кожена раница ?

# 304
  • Мнения: 4 808
Знаете ли някъде в центъра където могат да ми зашият дръжките на кожена раница ?
На ул. "Климент Охридски" зад спирката на Операта, тръгвате нагоре по улицата, операта ви остава отляво, след нея има хранителен магазин, а отсреща вдясно има нещо като гаражи под една кооперация, там има ателие за ремонт на чанти и кожени изделия.

# 305
  • Мнения: 3 978
Много благодаря!!!

# 306
  • Мнения: X
Здравейте, може ли да ме насочите към място, от което да се снабдявам с био зеленчуци за захранване на бебе - био магазин или пазар, където се продават зеленчуци собствено производство. Проверих в био магазина на ул. Цар Симеон, но там не ми гарантират, че при заявка ще дойдат зеленчуците, които ми трябват - картоф, морков, пъщарнак. Благодаря Simple Smile

# 307
  • Мнения: 47
Здравейте! Бихте ли ми казали дали има в Бургас кулинарни училища от типа на "Антре"? Или часове по кулинарно майсторство?

# 308
  • Мнения: 3 137
За кулинарни курсове - не знам, обаче какво стана с Антре, не работи ли вече?

# 309
  • Мнения: 8 759
Доволни ли сте от Ti Bar за вечеря с приятели ?


Препоръчайте хубави заведения , за момента си записах само Maisons в Славейков .

# 310
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Антре не работи много отдавна.

От Ti Bar съм доволна аз.

# 311
  • Мнения: 47
За кулинарни курсове - не знам, обаче какво стана с Антре, не работи ли вече?
Доста отдавна не работи, но не знам причината. Трябва ми за рожденичка, която иска кулинарен рожден ден.

# 312
  • Мнения: 1 557
Къде се продават ортодонтски ластичета? Знам само за една малка аптека на "Цар Симеон".

# 313
  • Бургас
  • Мнения: 6 502
„Щуромания” организират кулинарни партита /правят пици, украсяват мъфини, лятото правят сладолед/, но не знам на колко години става рожденичката.

# 314
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Здравейте! Бихте ли ми казали дали има в Бургас кулинарни училища от типа на "Антре"? Или часове по кулинарно майсторство?
Нямам лични наблюдения, но ми попадна във фейсбук: https://m.facebook.com/AMKOBurgas

Общи условия

Активация на акаунт