Къде в Бургас? (56)

  • 44 918
  • 787
  •   1
Отговори
# 315
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
В "О ла лаа" също има кулинарен рожден ден, но с елементарни неща, които не изискват термична обработка- правене на сандвичи, плодова салата, бисквитена торта или бонбони (от натрошени бисквити, какао, пудра захар и масло).
Здравейте, може ли да ме насочите към място, от което да се снабдявам с био зеленчуци за захранване на бебе - био магазин или пазар, където се продават зеленчуци собствено производство. Проверих в био магазина на ул. Цар Симеон, но там не ми гарантират, че при заявка ще дойдат зеленчуците, които ми трябват - картоф, морков, пъщарнак. Благодаря Simple Smile
Януари месец малко трудно ще стане. В момента има няколко вида зеле, праз и някои грудки - все неща, които не са особено подходящи за първа храна на бебето. Ако някой на село има още от ланските късни картофи в добро състояние и може да ви помогне ... Иначе може да се подготвите когато им е сезона на нещата със заготовки в камерата и да ги давате когато е удачно за бебето. Аз, например, захранвах последно март и си бях прибрала и една късна тиква в килера на тъмно и хладно ... По принцип есента е най-благодатна за захранване, но не всички сме с пролетни бебета, няма как Simple Smile

# 316
  • Мнения: 47
Благодаря ви, момичета! Дъщеря ми става на 13, а това Амко изглежда интересно и подходящо за възрастта. Ще проверя как стоят нещата и се надявам да имат свободни часове.

# 317
  • Мнения: 599
Търся добър дърводелец за изработка на гардероб ?

# 318
  • Бургас
  • Мнения: 6 405
Търся добър дърводелец за изработка на гардероб ?
Препоръчвам Петър, 0886664539. Правил ни е гардероб, легло, етажерка, както и на мъжа ми разни шкафове в офиса. Изработвал е мебели и на няколко близки семейства.

# 319
  • Мнения: 599
Има ли сайт където мога да погледна негови изработки, и какви са цените на които работи?

# 320
  • Бургас
  • Мнения: 620
Привет,
къде мога да махна татуировки?

# 321
  • Бургас
  • Мнения: 252
В Инканто и Мирабел. Обаче ако е теайбъл забрави. И използвайте Гугъл по предназначение.🙃

# 322
  • Мнения: 71
Някой може ли да ми каже,в кое училище в Бургас има зала за батминтон?

# 323
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте, препоръчайте ми ателие за рамки. Имам няколко снимки с различни размери и търся ателие.

# 324
  • Мнения: 4 940
Откъде мога да поръчам интериорни врати? От коя фирма сте доволни?

# 325
  • Бургас
  • Мнения: 5 906
Здравейте, препоръчайте ми ателие за рамки. Имам няколко снимки с различни размери и търся ателие.

Има едно голямо студио за рамки на ул. Фотинов в центъра. Като тръгнеш от Fibank по улицата към х-л "България", отляво.

# 326
  • Мнения: 4 808
Здравейте, препоръчайте ми ателие за рамки. Имам няколко снимки с различни размери и търся ателие.

Има едно голямо студио за рамки на ул. Фотинов в центъра. Като тръгнеш от Fibank по улицата към х-л "България", отляво.
И вътре в "Бриколаж"–а има, поръчвала съм оттам и съм доволна.

# 327
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Откъде мога да поръчам интериорни врати? От коя фирма сте доволни?
Нашите са от Porta Doors до хотел Аква. Още са здрави при цялото млатене и блъскане от 3 годишния ми вандал

# 328
  • Бургас
  • Мнения: 4 026
имам проблем с прозорци - алуминиева дограма, не се затварят добре, може ли някой да препоръча майстор или фирма за дограми

# 329
  • Бургас
  • Мнения: 383
Привет! От къде мога да си закупя скара за посуда за миална машина. Машината е стара, но работи, ама скарата /шейната/ или както се казва долната част на поставката за съдове вече заминава - падна й боята, гние... Не знам къде да търся за подмяна. Ако някой има идея - ще съм благодарна!

Общи условия

Активация на акаунт