Американски колеж - осемнадесета тема

  • 41 321
  • 753
  •   1
Отговори
# 300
  • софия
  • Мнения: 25 465
"В: Какви са необходимите документи за регистрация?
О: От месец февруари 2019 г. регистрацията се прави онлайн на уебстраницата на колежа. За целта са необходими:
1) трите имена и ЕГН на кандидата, адрес и телeфон за контакт;
2) сканирани страниците в оригиналния ученически бележник, удостоверяващ, че ученикът е в седми клас и има успех най-малко 5.00 от първия учебен срок;
3) сканирана първа страница на ученическия бележник с данните за ученика и училището, както и страницата в ученическия бележник с оценките от първия учебен срок и
4) актуална снимка на кандидата."

Телефон за контакт на кандидата или на родител?

# 301
  • София
  • Мнения: 16 197
Тя е вече обявена на сайта им - 6700 евро.
Намирам само за 2019/2020 година:
https://www.acs.bg/bg/admissions/tuition-rates/
Sorry to be a nerd, но това се вижда на сайта и няма уточнена година. А текущата учебна година беше 6 350.
https://acs.bg/bg/admissions/tuition-rates/ :

# 302
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 758

Sorry to be a nerd, но това се вижда на сайта и няма уточнена година. А текущата учебна година беше 6 350.
https://acs.bg/bg/admissions/tuition-rates/ :

[/quote]

6700 бе тази учебна година 2019/2020 Simple Smile Точно вчера гледах договора за да видя кога е срока за внасяне на втората вноска:)

# 303
  • София
  • Мнения: 16 197
ОК, предавам се, толкова е било. Аз я плащам накуп през август и после забравям. Но досега не помня да се е случвало да обявят нова такса след началото на кампанията по записване за изпит.

# 304
  • Sofia
  • Мнения: 926
Тъй като миналата година кандидатсвахме, си спомням, че новата такса я обявиха  след началото на кампанията, дали не беше и след излизането на резулатите.

# 305
  • софия
  • Мнения: 4 985
"В: Какви са необходимите документи за регистрация?
О: От месец февруари 2019 г. регистрацията се прави онлайн на уебстраницата на колежа. За целта са необходими:
1) трите имена и ЕГН на кандидата, адрес и телeфон за контакт;
2) сканирани страниците в оригиналния ученически бележник, удостоверяващ, че ученикът е в седми клас и има успех най-малко 5.00 от първия учебен срок;
3) сканирана първа страница на ученическия бележник с данните за ученика и училището, както и страницата в ученическия бележник с оценките от първия учебен срок и
4) актуална снимка на кандидата."

Телефон за контакт на кандидата или на родител?
Аз бих сложила родител.

# 306
  • софия
  • Мнения: 25 465
И аз така, но да питам патило Simple Smile
Напомних на кандидатката, че трябва да приложим актуална снимка. Тя много мрази да я/се снима и тя ми отговаря "Моята си е актуална, от пети клас." Grinning Въртим една и съща снимка от тогава в бележника, но няма много промяна, само дължината на косата.

# 307
  • софия
  • Мнения: 4 985
И аз така, но да питам патило Simple Smile
Напомних на кандидатката, че трябва да приложим актуална снимка. Тя много мрази да я/се снима и тя ми отговаря "Моята си е актуална, от пети клас." Grinning Въртим една и съща снимка от тогава в бележника, но няма много промяна, само дължината на косата.
Сега когато голямата завърши средно, а и малката не е много далеч от финала, едно от общите ни удоволствия е да проследим снимковата стълбичка през училищните години. Готино е Simple Smile

# 308
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 758
И аз така, но да питам патило Simple Smile
Напомних на кандидатката, че трябва да приложим актуална снимка. Тя много мрази да я/се снима и тя ми отговаря "Моята си е актуална, от пети клас." Grinning Въртим една и съща снимка от тогава в бележника, но няма много промяна, само дължината на косата.

Дано да си прилича, защото на входящия номер, който децата получават на място преди изпита е тази снимка....Simple Smile

# 309
  • софия
  • Мнения: 25 465
Обеща, че ще я снимам, има време да се подготви психически. Снимката от началната страница на бележника и актуалната ще се различават.
Единствените снимки, които правим последните 1-2 години, са от началото на учебната година пред снимката на училището в първия учебен ден. Поне това успях да извоювам. Ще продължа да настоявам, защото наистина е много интересно, тя самата сяда и ги разглежда с кеф, но е голям зор да застане.

# 310
  • София
  • Мнения: 16 197
Всяка година ще ви пращат за нова снимка.

# 311
  • Мнения: 6 926
Тя е вече обявена на сайта им - 6700 евро.
Намирам само за 2019/2020 година:
https://www.acs.bg/bg/admissions/tuition-rates/
Sorry to be a nerd, но това се вижда на сайта и няма уточнена година. А текущата учебна година беше 6 350.
https://acs.bg/bg/admissions/tuition-rates/ :

Simple Smile))
Как да няма уточнена година Simple Smile
От твоята снимка даже зумвам Simple Smile


*дочетох, чакам за актуално инфо

# 312
  • софия
  • Мнения: 25 465
Всяка година ще ви пращат за нова снимка.
Ако я приемат Satisfied

# 313
  • София
  • Мнения: 16 197
Ще, ще. Simple Smile

# 314
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте!
Имам дъщеря, която ще пробва в колежа.
Ще се радвам на моралната ви подкрепа.
Ех, че мило включване! Много стискам палци! Освен моралната подкрепа от всички ни,  сме насреща за всякакви чуденки, които може да ви хрумнат!
Успех и спокойствие!


Амели, благодаря за радушното посрещане! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт