Абонаментни кутии в България - Тема 10

  • 46 939
  • 763
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 153
Ако има информация кога излиза марви , моля да пишете.


На 12.02.20 в 10:00 ч. започват продажбите.

# 391
  • Мнения: 35 116
Благодаря!!

# 392
  • Мнения: 1 602
Имате ли наблюдения през март как са кутиите? Стараят ли се повече заради 8ми март?

# 393
  • Варна
  • Мнения: 814
Имате ли наблюдения през март как са кутиите? Стараят ли се повече заради 8ми март?
На почти всички кутии можеш да намериш миналогодишните издания в сайтовете им. Старанието е относително понятие, защото всеки се радва повече на различни неща- едни на козметика, други на грим...

# 394
  • Мнения: 26
Здравейте! Това е кутията на bellebox за месец Февруари!😁 Ако желаете да кача снимка и на my full box, моля напишете 

# 395
  • Мнения: 56
Много е добре кутията на Bellebox. Браво!  Nip+fab и skyn iceland  нямам търпение, днес и аз ще си взема мойта.

# 396
  • Варна
  • Мнения: 814
Здравейте! Това е кутията на bellebox за месец Февруари!😁 Ако желаете да кача снимка и на my full box, моля напишете 
За серума познах, само дето си мислих, че ще е в травъл р-р, а то Cupid Сега да видим и Кибрит какво са ми подготвили, че скоро ще ми трябва нова тоалетка май за всичката ми козметика Satisfied

# 397
  • Мнения: 56
Това за тоалетката ми хареса Laughing и на мен няма да ми е излишна. И аз чакам кибрит Grinning

# 398
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Аз не поръчвам кутии точно защото съм се затрупала в момента. Честно казано едва се сдържам. Така свикнах всеки месец да получавам някаква кутия, че съм се пристрастила, но успях да се удържа през януари. Даже успях да свърша някои неща.
Здравейте! Това е кутията на bellebox за месец Февруари!😁 Ако желаете да кача снимка и на my full box, моля напишете 
Ако може снимка на  my full box. Любопитно ми е какво е имало.

# 399
  • София
  • Мнения: 1 164
Много странно , Bellbox  на етапи ли изпращат ?
Понеже ходих да проверя в спиди и нямам пратка все още ?

# 400
  • Мнения: 26
Това е my full box, аз лично съм по-доволна от нея🥰

# 401
  • Мнения: 1 398
И двете кутии full box за февруари са много добри и тази за януари много ми хареса... Те след нова година са започнали май с нови марки да работят, което е супер.

# 402
  • Варна
  • Мнения: 814
Много странно , Bellbox  на етапи ли изпращат ?
Понеже ходих да проверя в спиди и нямам пратка все още ?
Пиши им, мен веднъж ме бяха пропуснали погрешка и ме бяха записали за след седмица чак, но имаше объркване някакво и още на другия ден кутията беше при мен.

# 403
  • Мнения: 26
Моля, ако някой си е взел Специалната кутия на fullbox за свети валентин да сподели снимка☺

# 404
  • Мнения: 1 037
Скрит текст:
Това е my full box, аз лично съм по-доволна от нея🥰
Каква е цената на тази кутия? Изглежда много добре.
Аз си поръчах един Кибрит (дано да има книжка Relaxed) и ще чакам да пуснат MarVital, за да поръчам (описанието й звучи много интригуващо).

Общи условия

Активация на акаунт