Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 72 689
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 212
Най-лесно е да се прехвърли харесван препарат в тубичка с дозатор помпа (от течен сапун, примерно).

# 721
  • Мнения: 1 359
В момента верото е пресипано в шише с дозатор от течен сапун Joy идеята е да привлека внимание на човека с мръсните ръце, че вградения дозатор в мивката е пълен със сапун, а верото си е в отделно шише. Постоянно се случва някой да си мие ръцете със веро и то без да знае, или по- лошо, мъжът ми мие съдове със сапун Grinning благодаря за предложенията! Иначе по темата- само от Ехо хидробалсам не ми излизат рани на ръцете, но като казвам "само" визирам масовите препарати от супермаркетите, не съм тествала нищо над 2- 3 лева. Simple Smile

# 722
  • Мнения: 243
От препаратите за съдове само Апта ми понася добре на ръцете. Още един глас и за ДМ препаратите.
Може ли препоръка за препарат за под (естествен паркет) и мрамор ?

Ползвам Медикс от години. И за двете. Доволна съм.

# 723
  • Мнения: 10 403
Няма ли по-лесно да се разграничават, ако течният сапун е с дозатор, а верото с капачка? Според мен така ще стават по-малко грешки.

# 724
  • Мнения: 1 359
Няма ли по-лесно да се разграничават, ако течният сапун е с дозатор, а верото с капачка? Според мен така ще стават по-малко грешки.
В самата мивка имам вграден дозатор. По- удобно ми е да има шише с дозатор, а не с капачка. Съответно, дори и да се прелива и допълва, марката трябва да е разпознаваема, за да не си мият гостите ръцете със веро. Само не ме питайте моля, защо не им разменя местата Simple Smile Ми.. щот и аз не знам Simple Smile

Последна редакция: вт, 21 юли 2020, 23:35 от Kristaline

# 725
  • Мнения: 10 212
Вземи лепни един стикер "веро" на бутилката с веро. 😃

# 726
  • София
  • Мнения: 10 595
На мен верото ми стои в поставка с диспенсър и отделения за гъбите, а сапунът ми е в оригиналното си шишенце с помпичка.

# 727
  • Мнения: 243
Наскоро си взех препарата за баня на Медикс Рейзър, понеже А1 беше свършил и реших да пробвам този. Чисти идеално, премахва варовик и най-вече дезинфекцира. Под формата на пяна е и няма нужда от много впръсквания. Като недостатък отчитам, че трябва да се изчака да подейства няколко минути, а А1 действаше за 30 секунди. Но иначе съм доволна определено, ще го купя пак.

# 728
  • Мнения: 3 048
На Сано верото е с помпа, икономично е, но на мен ми идва твърде силно за  5те неща, които мия общо взето на ръка. И за малката също не бих го ползвала. Преди ползвах само него , сега му ползвам помпата
Наскоро си взех препарата за баня на Медикс Рейзър, понеже А1 беше свършил и реших да пробвам този. Чисти идеално, премахва варовик и най-вече дезинфекцира. Под формата на пяна е и няма нужда от много впръсквания. Като недостатък отчитам, че трябва да се изчака да подейства няколко минути, а А1 действаше за 30 секунди. Но иначе съм доволна определено, ще го купя пак.

Аз също мих банята с него един път, но нямах време да го чакам и си легнах. Махна наслагвания и мухъл , но ми се ще да видя ако не спя колко бързо ще действа Satisfied Хубавото е, че банята не смърдеше на препарат сутринта , но докато я мажех на няколко пъти се позакашлях бая

А1 ми е в списъка за следващ препарат

Последна редакция: ср, 22 юли 2020, 17:17 от AnMary

# 729
  • Добрич
  • Мнения: 5 458
Колко сме различни хората.  Приятелка ми подари А1, защото беше много доволна, за да го пробвам. Не, че не го свърших (малко със зор), но не бих си го купила. Предпочитам препарата на Сано. Излиза на пяна, мирише на горчиви бадеми и според мен, почиства по-добре.

# 730
  • София
  • Мнения: 4 178
А1 не е ли със сода каустик?

# 731
  • Pazardjik
  • Мнения: 451
Няма ли по-лесно да се разграничават, ако течният сапун е с дозатор, а верото с капачка? Според мен така ще стават по-малко грешки.
В самата мивка имам вграден дозатор. По- удобно ми е да има шише с дозатор, а не с капачка. Съответно, дори и да се прелива и допълва, марката трябва да е разпознаваема, за да не си мият гостите ръцете със веро. Само не ме питайте моля, защо не им разменя местата Simple Smile Ми.. щот и аз не знам Simple Smile
При мен във вградения дозатор е верото,а теч.сапун до мивката и не стават грешки.Пробвай и така пък прецени Wink

# 732
  • Мнения: 243
А1 не е ли със сода каустик?
Това е от сайта на производителя:

Колко сме различни хората.  Приятелка ми подари А1, защото беше много доволна, за да го пробвам. Не, че не го свърших (малко със зор), но не бих си го купила. Предпочитам препарата на Сано. Излиза на пяна, мирише на горчиви бадеми и според мен, почиства по-добре.
Може ли снимка на препарата на Сано?

Последна редакция: ср, 22 юли 2020, 17:18 от AnMary

# 733
  • Добрич
  • Мнения: 5 458
...

Колко сме различни хората.  Приятелка ми подари А1, защото беше много доволна, за да го пробвам. Не, че не го свърших (малко със зор), но не бих си го купила. Предпочитам препарата на Сано. Излиза на пяна, мирише на горчиви бадеми и според мен, почиства по-добре.
Може ли снимка на препарата на Сано?
Ето, купувам го за 5-5,50 лв.

# 734
  • Русе
  • Мнения: 7 067
А на мен са ми ужасни и двата препарата Joy Наистина, колко сме различни.

Общи условия

Активация на акаунт