Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 9

  • 66 105
  • 625
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 77
А какво време се оставят да зреят?

# 556
  • Мнения: 768
А какво време се оставят да зреят?
Аз ги зрея min месец.

# 557
  • Мнения: 6 899
Зависи от аромата и зависи от базовата течност дали е с повече глицерин или не. Няма точно определено време за отлежаване, но се смята, че ако постоят 2-3 седмици се подобрява аромата. Тече някаква реакция, преди когато изпарявах с повече никотин и цвета се променяше. За забързване на процеса се препоръчва по време на отлежаването да има периоди в които се оставя отворено шишето за по няколко часа, също и накисване на шишетата в топла вода. Аз съм си направил магнитна бъркалка и като си приготвям течностите ги пускам да се бъркат за половин-един час, след това ги слагам шишенца и ги слагам върху една лампа, която свети вечер и леко ги загрява.

# 558
  • Мнения: 77
. Първия ми опит на химик Simple Smile Дано съм се справил добре Simple Smile

# 559
  • Габрово
  • Мнения: 18
Аз като гледам май това е цяла наука. До сега го правя на проба грешка. Слагам малко аромат малко без никотинова течност и ако не ми хареса поправям.

# 560
  • София
  • Мнения: 38 601
Аз бях в магазина в Младост 1 и момчето ми каза как се смесва, но в крайна сметка пак си взех готови течности.

# 561
  • Мнения: 77
Аз за първи път смесвам и сега зреят още Simple Smile На аромат го докарват,на вкус ще разбера след 2 седмици Simple SmileИ карам на готови за сега Simple Smile

# 562
  • Габрово
  • Мнения: 18
Здравейте какво ви е мнението за този innokin ?

# 563
  • Мнения: 1 350
Аз съм имала две такива и са ок,не им горят главите бързо и стават.

# 564
  • Габрово
  • Мнения: 18
Благодаря Simple Smile

# 565
  • София
  • Мнения: 410
И аз съм с такъв инокин, никакви проблеми не съм имала.

# 566
  • Габрово
  • Мнения: 18
Благодаря питах за един приятел и даже вече му го поръчах Simple Smile

# 567
  • Мнения: 35
Аз също мислех да сменям на електронни цигари, но след като излязоха тези новини, че са дори по-вредни тотално се отказах. По-добре да си се тровя, с нещо, което знам какво ми причинява, отколкото да съм опитна мишка.

# 568
  • Варна
  • Мнения: 7 709
Не,че нещо ама последните 13г. свикнах да не обръщам внимание на подобни глупости Grinning. Предпочитам да съм НЕсмърдяща и НЕтровеща околните мишка. Пушете си смръдливките със здраве.

# 569
  • София
  • Мнения: 2 686
Аз също мислех да сменям на електронни цигари, но след като излязоха тези новини, че са дори по-вредни тотално се отказах. По-добре да си се тровя, с нещо, което знам какво ми причинява, отколкото да съм опитна мишка.
А не сте ли се замисляли, че тези новини са нагласени, след като бизнесът претърпя огромни загуби, следствие на различните бездимни устройства? Колкото до това, че се отровите с нещо, което знаете какво ви причинява... даже не искам да коментирам с какво се храним и какво дишаме. Поне няма да миришете на мръсен ц*ганин

Общи условия

Активация на акаунт