Третокласници 2020/2021

  • 29 225
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 28 691
При нас всеки клас имаше отделна занималня, дано да остане така.

# 706
  • Мнения: 29 551
При нас всеки клас имаше отделна занималня, дано да остане така.

И при нас така. Дано да се нормализират нещата.

# 707
  • Мнения: 3 491
Моето дете само в първи клас ходи на занималня. С брат му постъпихме по същия начин. Имаме възможност децата да не са целодневно на училище и се възползваме. Много вредно ми се струва да прекарват повече от работен ден в училище, ако не е съчетано със спорт и игри на открито. А в големите училища, каквото беше това на брат му, учителките се страхуват да оставят малките деца навън, защото не могат да ги наблюдават. Те бяха и с униформи и всички се сливаха в едно. Дребното е в малко училище и играят много навън, но отново предпочитам да не е цял ден.

# 708
  • Мнения: 29 551
Повечето родители обаче нямат тази възможност.

# 709
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Още в началото на ваканцията написах дневен ред, който включва от 10-11 часа задължително или математика, или български език. Така, че се упражняваше достатъчно, а като му беше тегаво имаше възможност да пише разказче по избор. Дневният ред съдържа и излизане навън, а през останалото време - прави каквото си иска.

# 710
  • София
  • Мнения: 18 719
Моят след първия срок на 1клас спря със занималнята.Сам се прибира,сам учи следобяд.
Също смятам целодневно стоене от 8 до 17-18 ч.за лудост.

# 711
  • Мнения: 68 834
Аз чух че занималня няма да има...нали така коментираха.

# 712
  • Мнения: 29 551
Аз чух че занималня няма да има...нали така коментираха.

Това е един от обсъжданите варианти, но едва ли ще се приеме, понеже училищата нямат капацитет да разделят класовете на две и да учат първа и втора смяна.

# 713
  • Мнения: 2 212
Здравейте, компания Simple Smile

Ако приемате нови попълнения, да взема да се присъединя с моята бъдеща третокласничка. Тя е от много мързеливите, но за сметка на това не е случила на майка. Ползване на дигитално устройство се случва след 19:00 часа, при условие, че през деня си е свършила задълженията - четене и попълване на "Голямата ваканция", която госпожата им ги посъветва да работят през ваканцията.
Както мразеше да чете изведнъж стана страшен фен на Астрид Линдгрен - прочете "Пипи" два пъти последователно, защото това била най-стряхотната книга на света! След това прочете всичко нейно, което имаме вкъщи - около още 7 книжки. След като приключи се чудех какво да ѝ предложа и изнамерих останали от брат ѝ две книжки от поредицата за "Приключенията на малкия Никола" - много ѝ харесаха, рече, че било описано нашето семейство. Joy
Сега препрочита "Карлсон".
За сметка на това по математика не е пипнала нищо, съмнявам се, че помни таблицата...

Следим с "голям ентусиазъм" как ще започне новата учебна година.

# 714
  • Мнения: 1 716
Здравейте, компания Simple Smile
За сметка на това по математика не е пипнала нищо, съмнявам се, че помни таблицата...

Следим с "голям ентусиазъм" как ще започне новата учебна година.
Може би ще ви е забавно:
https://playmathematics.com/bg/multiplication-and-division-6-7-8-9/

# 715
  • Мнения: 2 212
Здравейте, компания Simple Smile
За сметка на това по математика не е пипнала нищо, съмнявам се, че помни таблицата...

Следим с "голям ентусиазъм" как ще започне новата учебна година.
Може би ще ви е забавно:
https://playmathematics.com/bg/multiplication-and-division-6-7-8-9/

Много благодаря, веднага влиза в употреба Simple Smile

# 716
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Още една майка на бъдещ треторкласник:)))
Чете всеки ден, но по малко и не с особено желание. До сега е прочел - приказки на АНгел Каралийчев, Приказки на Шарл Перо,Приключенията на барон Мюхаузен, Емил от Льоняберя, Малкия принц /имаше го миналата година,но не го прочете/ и сега е започнал Приключенията на Лукчо. Почти не пише през лятото, а краснописа му куца много. Преговори таблицата тези дни....че май,май я беше позабравил. И преди да ми завидите....не съм виновна аз....баба му /т.е майка ми/ е учител по мат. и не оставя нещата така отгоре, отгоре Simple Smile))
Починахме си малко от вълненията на батко му с това лудо и безумно НВО седми клас.
На компа играе разбира се....ограничавам го обаче. Ако ги оставя с брат му може и там да изкарат няколко дни без да разберат,че са минали.

# 717
  • София
  • Мнения: 13 209
Айде бе Хер.. от кога те чакам Simple Smile)))

# 718
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 338
Ехе, събрахме се бойна група.

# 719
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Айде бе Хер.. от кога те чакам Simple Smile)))
Sparkling Heart тук съм....на пост:)))
Ехе, събрахме се бойна група.
Sweat Smile

Общи условия

Активация на акаунт