Хотелите във Велинград - 11

  • 42 723
  • 784
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 843
Дами, отивате в едно дребнотемие, което не е в синхрон с целта темата!

# 676
  • Мнения: 9 776
Дами, отивате в едно дребнотемие, което не е в синхрон с целта темата!

Подкрепям.
Отмествайки, разбира се, че очаквам да дойде някой да прави панаири. Обаче обикновено се разбираме с добро. ММ е доста снажен и нямаме проблеми. Всичко се обръща на майтап накрая.

# 677
  • Мнения: 19 501
То проблемът е, ако отсрещната страна и тя е снажна,  пък и няма чувство за хумор на какво ще се обърне разговорът накрая.

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Видели сте вие претъпкан басейн на Велина. Преди 23 години яйце да хвърлиш няма да цопне във водата. Толкова народ имаше. Сега е спокойно. За 10 дни навалица имаше само в събота. През останалото време всеки си знаеше шезлонга и хавлията. Добре че настроиха хотел до хотел и настана рахат на Велина......

# 679
  • Мнения: 3 843
Преди 23 години май само правоимащите ходеха без пари и сигурно е било навалица😁 Виждала съм, да, в тогавашната станция на МС в друга край на града, също на подбрано място построена.

# 680
  • Мнения: 5 898
Моите спомени за подобна навалица са далеч по-скорошни.

# 681
  • Мнения: 9 776
То проблемът е, ако отсрещната страна и тя е снажна,  пък и няма чувство за хумор на какво ще се обърне разговорът накрая.

Мишките скачат. То и тук е така.

# 682
  • Мнения: 128
Ох, поизчетох темата...спрях се на Инфинити и Роял Спа (исках в Арте, но няма места за нашите дати) във Велинград, обаче имам колебания  дали изобщо да е във Велинград.
Понеже повечето пишещи тук сте с немалък опит в обикаляне по спа комплекси, а аз съм новобранец...
Търся:
 - чист хотел
 - с басейн с минерална вода (също чиста), ако има и външен такъв, ще е плюс
 - добра кухня в или около хотела
По снимки и сравнително добри отзиви съм набелязала и Каталина SPA Resort в Цигов чарк, както и Хотел-клуб Централ в Хисаря.
Ще съм благодарна на всякакви мнения на посетили тези обекти.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
1997 година е почти 10 години след правоимащите. Но тогава във Велинград имаше Велина, Камена и хотела на ценгъра, България ли беше? Къде да отиде човек? Нямаше вътрешен басейн. Той се появи през 2008 година.

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Кокона, в Цигов чарк няма мин.вода Wink
Роял е ок откъм др.изисквания, но според мен му е време за ремонт..поне в баните.

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Моите спомени за подобна навалица са далеч по-скорошни.

Велина увеличи басейните и шезлонгите без да увеличава броя на леглата. Няма как да е същата навалица. За лятото говоря. Макар че аз и зимата така си подбирам датите, че сме почти сами навсякъде. Моят режим на неработеща жена не включва спане до обяд нито в къщи, нито на почивка.

# 686
  • Мнения: 9 136
Ох, поизчетох темата...спрях се на Инфинити и Роял Спа (исках в Арте, но няма места за нашите дати) във Велинград, обаче имам колебания  дали изобщо да е във Велинград.
Понеже повечето пишещи тук сте с немалък опит в обикаляне по спа комплекси, а аз съм новобранец...
Търся:
 - чист хотел
 - с басейн с минерална вода (също чиста), ако има и външен такъв, ще е плюс
 - добра кухня в или около хотела
По снимки и сравнително добри отзиви съм набелязала и Каталина SPA Resort в Цигов чарк, както и Хотел-клуб Централ в Хисаря.
Ще съм благодарна на всякакви мнения на посетили тези обекти.
За Хисаря сме били в Аугуста и сме доволни от водата и хотела. Външен много голям, но само през топлите дни. Вътрешния също е голям, ако сте с деца има и водна пързалка някаква и отделен басейн.Близо е то парка да се разходите, чисто беше, храната добра.
Добринище също е добре в хотел Орбел -чист беше, голям двор с разни неща, голям минерален басейн (няма плитка част) има и външен голям и работеше, чисто е , добра храна, скучно малко там.
Наши познати ходят през година в Спа хотел Хисар и са много доволни, но цената им за нас е по-височка и не сме ходили. Разгледайте и там.

# 687
  • Мнения: 1 069

А как реагират после собствениците на кърпите? Вдигат ли грандиозен скандал? Simple Smile

Повечето си мълчат ама съм гледал и сбиване 1-2 пъти, дами при това Simple Smile

# 688
  • Мнения: 4 042
Аз не разбирам за какво са ви всъщност тези шезлонги около вътрешните басейни? Не е като да правите слънчеви бани все пак. Обикновено след плуване в басейна се качвам в стаята, по-късно ако реша слизам пак. Не виждам смисъл да стоя до басейна, а и изпаренията не ми харесват особено. Някакъв важен ритуал ли пропускам?

# 689
  • Мнения: 5 898
Обичайно от трима в семейството - един чете книга на шезлонг, друг е в спа-то, а трети в басейна.
Така, че всеки е различен и не бива да се съди и обобщава от собствените навици.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 12:15 от Fancy

Общи условия

Активация на акаунт