Хотелите във Велинград - 11

  • 42 727
  • 784
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 950
Аз също съм на мнение, че трябва да се поработи малко и откъм инфраструктурата на града. Луксозни хотели за милиони левове, а улиците да стигнеш до там - трагични.

# 646
  • Мнения: 9 776
Като може без да се влага, защо да се влага? Явно на кмета не му е приоритет инфраструктурата. Банско не е ли и то така? Не съм ходила от няколко години, но едва ли нещо се е променило. Посетители ще имат, със или без градинки и асфалтирани улици.

# 647
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 755
Не, в Банско ходя по 2-3 в годината и всеки път нещо се прави.  Центъра, Старо Банско са прекрасни. Сега, около хотелите има още какво да се желае и то доста.

# 648
  • Мнения: 9 776
Да, да, прави се. Още като ходех, се правеше. Точно около хотелите. Последно бях преди 5 години там. За Банско това.

# 649
  • Мнения: 2 133
Май само Влас са си оправили Диневи откъм пътища Wink
В Павел баня докато влезеш са кратери по пътя също.
Да се надяваме на Велинград инфраструктурата да мръдне скоро...

# 650
  • Мнения: 496
Angel_baby88,
Благодаря за снимките. Но поне това, което аз виждам, че ситуацията е пак същата - в големия вътрешен басейн има двама-трима души, каква е Т на водата в него?
По принцип, когато правя снимки, се съобразявам около мен да няма много хора, за да не си изям боя някъде - има хора, които не обичат да бъдат снимани. И не съм предполагала, че ще трябва да показвам дали е или не е посещаем басейни. Stuck Out Tongue Winking Eye Изрязала съм от друга снимка таблото с градусите - чете ли се?

# 651
  • Мнения: 3 391
Не беше въпрос на доказателствен материал, аз просто попитах колко градуса е Т в големия басейн. Щях и на доверие да приема думите ти Simple Smile извинявам се, ако съм прозвучала заядливо. Далеч не влизам в темите и във форума като цяло с тази цел. Напротив.
По въпроса - чете се, да. 29° - всеки си преценява много ли са му, малко ли.

# 652
  • Мнения: 6 005
Момичета, ще бъдем през март във Велинград и тъй като пиано бара на Гранд хотела няма да работи тогава, препоръчайте други приятни местенца за посещение вечерта.

И "Рич" мисля имаха пиано бар, някой посещавал ли го е?
Препоръчаха ни и механа "Чинарите".

# 653
  • Мнения: 2 133
Чинарите стават, ако харесвате силна музика Wink Храната е прилична!
По нагоре писах за механата на Олимпа, която е в пъти по- добре от Чинарите.
П.П. Родопско село не става също!

# 654
  • Мнения: 3 950
Последните години се разочаровах от Чинарите откъм храна. Откъм музика и забавление не знам как са. В пиано бара на Рич съм била през деня - приятна е обстановката. За вечер също не мога да кажа как е.

# 655
  • Мнения: 1 069
Aз имам въпрос към махащите кърпи от шезлонги.
Вие лично седите ли с часовник поне 30 мин , за да видите, че няма да се появи собственика на хавлията/халата ?

# 656
  • Мнения: 1 397
Aз имам въпрос към махащите кърпи от шезлонги.
Вие лично седите ли с часовник поне 30 мин , за да видите, че няма да се появи собственика на хавлията/халата ?



Нали затова написах,че това е работа на спасителя. Все пак той е там през цялото време и следи обстановката.

Реагирате така,сякаш болшинството от туристи не си запазват шезлонгите и е някакво невиждано явление. Вие може да не го правете,но повечето хора не се интересуват,че някой ще стои прав,докато техният шезлонг е запазен е стои празен.

# 657
  • Мнения: 19 502
Ключовото тук е, че има максимум 10 шезлонга за 600 гости. Нито едните, дето са го заели по-рано имат вина за това, нито тези, които си поспиват повечко или слизат по-късно на СПА. Масово СПА центровете не отговарят на броя туристи, които поема хотелът и затова е така. И докато в басейна може да се тъпчеш, няма как да прилегнеш на шезлонга до друг почиващ, нали? Тоест вина имат изцяло мениджърите на хотелите, които принуждават гостите си да търпят подобни ситуации.

# 658
  • Мнения: 1 397
Ключовото тук е, че има максимум 10 шезлонга за 600 гости. Нито едните, дето са го заели по-рано имат вина за това, нито тези, които си поспиват повечко или слизат по-късно на СПА. Масово СПА центровете не отговарят на броя туристи, които поема хотелът и затова е така. И докато в басейна може да се тъпчеш, няма как да прилегнеш на шезлонга до друг почиващ, нали? Тоест вина имат изцяло мениджърите на хотелите, които принуждават гостите си да търпят подобни ситуации.

Не става въпрос за тези,който слизат рано на басейн. Става въпрос за тези,което най-демонстративно се качват в стаята да си починат 2-3 часа,а понякога дори не се връщат,а си оставят кърпите на шезлонга. И когато говорим за цяло семейство това са 4 шезлонга. Но според Вас такива хора нямат вина.

# 659
  • Мнения: 3 950
Такъв ужас изживях във Вела Хилс през лятото. В 9 сутринта вече нямаше места на външния басейн, а шезлонгите бяха празни.

Говорихме със спасителя и той каза, че няма други шезлонги и няма какво да направи. Спомените ми от тази почивка не останаха особено приятни и едва ли ще посетя хотела отново.

Общи условия

Активация на акаунт