По-бърз растеж на косата - Тема 10

  • 108 110
  • 1 017
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 576
Здравейте ,включвам се да споделя нещо от днес,може да  е коментирано ,ако е така извинявам се.Значи днес в един билков магазин търсих един продукт,но продавачката ми предложи един друг за който каза че клиентите били много доволни от него и го поръчвали за Англия да си го носят  и косата растяла като луда от него .Сигурно го знаете ,но все пак ,На Христина е.Може би ще си го купя по-натам.




В кой магазин мога да го намеря?

Предложиха ми го в центъра на Варна,мисля че магазина се казваше Фитоакцент.Нямам идея къде другаде го зареждат.Цената е около 10лв.

Да споделя днес какво правих за косата си.Намазах със Стимуланта на Икаров,а по дължините смесих кокосово и ленено масло по една лъжица затоплени.Престоях около 2,5 часа под шапка,след което измих с Здраве Актив с хинин 2 пъти,след което се намазах с крем оцветител на Марион/с кератин и масла/ тъй като от няколко месеца не съм се боядисвала и исках да опитам с този оцветител.Измих без шампоан ,сложих балсам за суха коса на Дав.След това в корените и по дължините на несох 2 ампули копринени протеини на Флоривитал.И накрая понеже вчера си купих нов крем без отмиване пак на Дав,сложих и от него и сега чакам да изсъхне.После може да втиря още една ампула,имам на Деа.Утре ще пръскам хининова вода.
Иначе продължавам да си пия Приорина,/и др.неща/имам опаковки за 3 месеца.

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 16:56 от (Sana)

# 196
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Сана, може ли снимка на крема на Дав без отмиване? Благодаря

# 197
  • Мнения: 576
Сана, може ли снимка на крема на Дав без отмиване? Благодаря

Фрау Скитница ,Объркала съм се ,на Елсев е.Извинявам се,от толкова продукти и само Дав ми е в главата Satisfied
А балсама на Дав го взех по твоя препоръка от една друга тема,за което много благодаря за споделеното. Sparkling Heart Gift Heart Sparkling Heart

# 198
  • Мнения: 2
Та,здравейте!Момче съм,в момента косата ми е около 3 пръста дълга.Мисля как да и “помогна”,да израстне по-бързо.
Желаната дължина е до гърдите,подстригах се преди 4 месеца и съжалявам адски много за решението ми.Какво ще ми препоръчате за да забързам растежа?
Също след като се изкъпя,на третия ден косата ми се омазнява,ужастно е!
Предложете нещо за растеж,което работи и нещо за омазняването,благодаря ви!

# 199
  • Мнения: 96
Та,здравейте!Момче съм,в момента косата ми е около 3 пръста дълга.Мисля как да и “помогна”,да израстне по-бързо.
Желаната дължина е до гърдите,подстригах се преди 4 месеца и съжалявам адски много за решението ми.Какво ще ми препоръчате за да забързам растежа?
Също след като се изкъпя,на третия ден косата ми се омазнява,ужастно е!
Предложете нещо за растеж,което работи и нещо за омазняването,благодаря ви!
Рициново и бадемово масло върху скалпа преди къпане ускоряват растежа и регулират омазняването. Това работи при мен

# 200
  • Мнения: 992
    https://www.zlatnaribka.com/philip-kingsley/scalp-regulation--ch … calp-toner-250-ml[/list]

    Някой ползвал ли го е, почти го бях поръчала. В последния момент го извадих от кошницата.

    # 201
    • Мнения: 1 600
    Аз,но полза не видях

    # 202
    • Мнения: 992

    Благодаря Wink Добре, че не го поръчах. Ще си карам и аз с разни масла.

    # 203
    • Мнения: X

    Благодаря Wink Добре, че не го поръчах. Ще си карам и аз с разни масла.
    Сподели какви масла.
    Препоръчайте безамонячна боя Или оцветяващи шампоани,някаква щадяща боя,не ми се ходи на фризьор☹

    # 204
    • Мнения: X
    От години не съм си правила прословутата маска с тривитаминол, но скоро я започвам. 2 курса съм правила през година и резултатът беше впечатляващ.

    # 205
    • Мнения: 15
    Здравейте момичета. Реших да си пусна дълга коса и си пуснах. Всеки ден й слагах гел, миех я, работя в прашна обстановка и всичко това много ми изтощи косата. Тъй като не бях запознат с грижата за дълга коса, правех всичко това. Започна да капе стабилно и в последно време започна много бързо да се омазнява. Ден след като съм я мил вече беше омазнена. Затова се наложи да се подстрижа отново късо. Фризьорката когато ме подстрига късо последния път, ми каза че нова коса не ми расте. Искам да ви попитам, https://www.zoya.bg/%D0%9D%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%BB%D … 9?sort=sales_rank този продукт дали ще свърши работа да ми възстанови косата? Хининовата вода дали ще помогне за израстването на нови косми? Или вие да ми предложите някой продукт (за предпочитане - натурален) (който наистина има ефект) да стимулира растежа на нови косми и нещо което да ми сгъсти косата. Тъй като обстановката не ми позволява да имам дълга коса, поне да я направя гъста и здрава.

    # 206
    • Мнения: 124
    От години не съм си правила прословутата маска с тривитаминол, но скоро я започвам. 2 курса съм правила през година и резултатът беше впечатляващ.
    Здравей аз също съм на тривитаминол. Един път седмично, един месец . Сега почивам. Ти така ли я правиш, защото аз не виждам ефект при себе си. То си е и рано май...

    # 207
    • Мнения: 1 227
    Ползвам Амлата както сама, така и в комбинация с безцветна къна (касия), подхранва косата и дава блясък, но не мисля че действа върху сгъстяването и растежа, нямам наблюдения а и никъде не съм чела, че такъв ефект се очаква да има. Пробвай Ямайско Черно Рициново Масло и масло от репей. И двете помагат за растежа, предотвратяват косопада, помагат даже и със омазняването на косата, тъй като овлажняват скалпа и регулират отделянето на себум.

    # 208
    • Мнения: 15
    Проблем ли е да се смесват или трябва отделно да се нанасят? Казаха ми, че някои си мажат Виприн лосион за коса против въшки, от който се сгъстявала косата.

    # 209
    • Мнения: 2 442
    Випринът (изопропилов алкохол,глицерин и кокосово масло),е новата модерна разновидност на старата маска за въшки(газ,мас и оцет).Аз не бих си го причинила.Първо,че този алкохол е запалим разтворител и второ,глицерин в корените...не е добра идея
    Според мен проблема ти не е в прашната обстановка и гела.По-скоро,наследствен или андрогенен косопад.С натурални средства ще стане много бавно и трудно,но щом като си решил...опитай ако намериш турска къна безцветна,прясна мая за хляб или прясна бирена мая.Маската срещу въшки не вярвам да си я направиш,но действа безотказно.На майка ми колежките си правеха навремето,от тях знам.Плитките им бяха до кръста и колкото китката ми дебели

    Общи условия

    Активация на акаунт